Ağva Yapılacak Şeyler - Görülecek Yerler

Ağva yapılacak şeyler, Şile Ağva görülmesi gereken yerlerin tanıtıldığı, tatilcilerin muhakkak yapılması gereken şeyler hakkında tavsiye verdikleri sayfa.
 
 
Ağva Yapılacak Şeyler - Görülecek Yerler

İstanbul'un en sevimli ve sakin köşelerinden biri olan Ağva, şehrin kalabalığından uzaklaşmak isteyenlerin tercih edebilieceği ilk adreslerden biri.

Ağva, İstanbul'un Şile ilçesine bağlı tatil beldelerinden biri. İstanbul'a 117 km uzaklıkta bulunan Ağva, yemyeşil ormanları, masmavi denizi ve ona masalsı bir güzellik katan nehri ile şehir hayatından bunalanlara açıyor kollarını.

Ağva tatiliniz sırasında yapabileceğiniz şeyler şöyle:

Nehir kenarında ve yemyeşil ormanlarda yürüyüşlere çıkabilir, doğa ile iç içe keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Eğer yaz aylarında Ağva'da bulunursanız Karadeniz'in masmavi sularına kendinizi bırakabilir, yüzmenin tadına varabilirsiniz.

Doğa fotoğrafçılığı da Ağva'da yapabileceğiniz aktiviteler arasında. Makinanızı alın ve doğa en güzel fotoğraf karelerini size sunsun...

Ağva'da yapabileceğiniz en güzel şeylerden biri de nehir aktiviteleri. Nehirde kano, bisiklet, tekne gezintileri Ağva'da mutlaka yapmanızı önerdiğimiz aktiviteler arasında.

Olta balıkçılığı, avcılık, bisiklet, doğa yürüyüşleri Ağva'da yapabileceğiniz sporlar arasında.

Bunların yanı sıra Ağva'da yer alan sevimli restoran ve mekanları keşfedebilir, sevdiklerinizle sakin ve keyifli bir yemek yiyebilirsiniz.

 
 
Peki Ağva hakkında sen neler düşünüyorsun?

 

Ağva Yapılacak Şeyler - Görülecek Yerler

Siz de Ağva için bir öneri ekleyin
Hacıllı Köyü
Hacıllı Köyü
Yılın her mevsimi tatil imkanı sunan Ağva, İstanbul'un Şile ilçesine bağlıdır. Bu aralar Ağva otellerinin birinde konaklayıp şehir karmaşasından uzak bir tatil geçirmeyi planlıyorsanız Hacıllı Köyü'nü mutlaka görmenizi öneririz. [Yazının Devamı]

Habibe Tokgöz - 2 Mayıs 2013, Perşembe - Yorum Sayısı : 2
Akçakese Köyü
Akçakese Köyü
İstanbul'un yanı başında muhteşem bir doğaya hakim olan Akçakese Köyü, şehir trafiğinden ve karmaşadan uzaklaşmak isteyenler için gerçekten inanılmaz bir noktadır. Şile'ye bağlı olan Akçakese Köyü, harika bir kumsala ve [Yazının Devamı]

Habibe Tokgöz - 24 Eylül 2012, Pazartesi - Yorum Sayısı : 2
Saklı Göl
Saklı Göl
İstanbul-Şile'de bulunan Saklı Göl, şehir kalabalığından bir an olsun uzaklaşmak isteyenlerin ilk tercihlerindendir. Hem İstanbul'un içinde hem de şehir karmaşasından uzak bir yer olan Saklı Göl, Şile ile Ağva'nın arasında [Yazının Devamı]

Habibe Tokgöz - 11 Eylül 2012, Salı - Yorum Sayısı : 2
 
 
En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
Mersin'in en gözde tatil merkezinde, en özel konaklama seçenekleri için Kızkalesi Otelleri'ni inceleyin

Dünya Kültür Miras Listesinde yer alan Safranbolu'da tarihi konaklar için Safranbolu Otelleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

Dünyanın her yerinden gezginlerin merakla ziyaret ettiği Kapadokya'da otantik kaya oteller için Kapadokya Otelleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

Seyahat Tüyoları