Ağva otel fiyatları 2015 Ağva 2015 sezon fiyatları, Ağva 2015 mayıs, haziran, temmuz, ağustos, eylül fiyatları, 2015 otel fiyatları, Ağva otelleri fiyat, Ağva otelleri fiyatları.

Ağva Otel Fiyatları

Son yıllarda en çok heyecan uyandıran rotalardan olan Şile Ağva'da, 2015 yaz tatiline ısınma turları şimdiden başladı...

Ağva Otel Fiyatları

Son yıllarda en çok heyecan uyandıran rotalardan olan Şile Ağva'da, 2015 yaz tatiline ısınma turları şimdiden başladı...

Kış boyunca özlemi çekilen güneşli günler yaklaşırken, gezginler Ağva otellerini araştırıyor. Ağva otelleri ise restore edilmiş yeni yüzleri, güncellenmiş 2015 Ağva otel fiyatları ile misafirlerini bekliyor.

Bir zamanlar Ceneviz kolonisi olan şirin balıkçı kasabası Ağva, Çanak ve Göksu dereleri arasında yer alıyor. 2 kilometreyi aşan uzun sahili ve çiçekli ağaçların süslediği patikalarla gezginlere farklı dinlenme alanları sunuyor Şile Ağva. Kiralayacağınız bir tekne ile deniz ya da dere gezintisi de aklınızda bulunması gereken bir diğer seçenek.

Ağva otel fiyatları 2015 yılında da birçok seçenek sunuyor tatilcilere. Konfor çeşitliliği ile her kesime hitap eden Şile Ağva otelleri, 2015 Ağva otel fiyatları ile de her bütçeye hitap etmeyi başaracağa benziyor...

Şile Ağva'nın hiç değişmeyen simgeleri olan ünlü Gelin Kayası, Kilimli Koyu ve yakın çevredeki Ağva mağaraları kendilerini gezginlere tanıtmak için havaların biraz daha ısınmasını bekliyor...

Ağva için tavsiyeler (21)

Görüşlerinizi Yazın
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Huzur, sakinlik, temiz hava, doğa

Ayşe Kartal - 7 Haziran 2015, Pazar 02:13

Evet, Ağva biraz pahalı bir belde fakat sezon kısa olduğu için biraz da fiyatları yüksek tutuyorlar bence. Ağva huzur, sakinlik, temiz hava, doğa demek. Tekne ile nehirde dolaşmak, Kilimli Koyu'nda o muhteşem manzarayı seyrederken çayını yudumlamak, upuzun sahilinde yürüyüş yapmak, hele de çocuklarını özgürce sokağa bırakmak her şeye değer diyorum. Şehrin stresinden kaçıp nefes almak isteten herkese tavsiye ederim. Uygun ve güzel ev pansiyonları da var, bahçe içinde, sessiz, sakin, huzurlu ve uygun fiyatta.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Harika bir yer

kaan - 17 Ocak 2015, Cumartesi 07:21

Ağva harika bir yer. Şehrin gürültüsünden uzak ama maalesef esnafları gelenleri iliklerine kadar sömürüyor. Sadece camilerini çok beğendim, tertemiz ve sıcak bir ortam var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hayatımın en romantik günleri

FUNDA SERRA SEVIC - 19 Ağustos 2014, Salı 18:53

Bence ne olursa olsun Ağva muhteşem bir yer... Ağaç evler süper ve hayatımın en romantik günlerini orada geçirdim diyebilirim... Fakir insanlar için değil evet ama paraya kıyabilenler için mükemmel... Esnafı da süper... Ben kesinlikle Ağvalı değilim, yazdıklarım gerçek, sız bunları yazanlara bakmayın...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ahmet K. tarafından...

Ahmet K. - 21 Nisan 2014, Pazartesi 10:36

Ağva'ya gitmeyi düşünenlere tavsiyem, günübirlik gitsinler, yanlarına mangalı alsınlar, yemeği kendileri yapsın, ya da dışarıda uyguna yenilebilir ama mangal gibisi yok. :) Denizi kumsalı güzeldi, isteyen sahilde hava sıcak olduğu zaman kalabilir, onun dışında doğası güzel, çoluk çocuk gezilebilir ama dediğim gibi günübirlik ya da sahilde bir gece (küçük çadır varsa güzel olur) kalınabilir. Dahası fazla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sezon dışı konaklama

Külkedisi Mersin - 17 Şubat 2014, Pazartesi 17:12

Ağva anlatıldığı kadar da muhteşem bir yer değil, ben şahsen gitmeden farklı hayal ediyordum. Oteli bulana kadar canımızın çıktığına mı yanayım yoksa o uzun yolda kaybettiğimiz zamana mı bilemedim. Bungalov denildiğinde başka illerde gittiklerime hiç benzemiyordu. Bir kere 4 gün boyunca havlular hiç değiştirilmedi, çöpler doldu kendimiz attık, temizlik yoktu. Kahvaltı ve akşam yemekleri (çok geç saatleri) iyi değildi, yakın yerlerde sezon dışı olduğundan pek bir yemek yeme imkânımız da yoktu. Yani kısaca verilen onca paraya böyle bir servis aklıma geldikçe sinirleniyorum. Bir daha Ağva mı? Asla. İki gün aynı yemekleri yemekten bıkmıştık, hatta simidi aramadım desem orada yeridir. Tavsiye etmiyorum. İnsanların parası o kadar kolay mı kazanılıyor ki kolaydan işletme yerleri bu parayı talep ediyor?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Batuhan Sağlık tarafından...

Batuhan Sağlık - 14 Şubat 2014, Cuma 13:35

Ben buraya 1 aylığına tatile geldim, yaşım 18; kumsal, deniz ve güneş üçünü bir arada yapabiliyorsun. En çok da cana yakın kızları var, buradayken tanıştığım bir kızla şimdi düzenli bir ilişkim var, çok mutluyum ve burayı çok seviyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pınar Yılmaz tarafından...

Pınar Yılmaz - 14 Şubat 2014, Cuma 12:27

Ağva karmaşa ve gürültüden uzaklaşıp, tüm problemlerinizi unutabileceğiniz bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Büşra Coşkun tarafından...

Büşra Coşkun - 14 Şubat 2014, Cuma 12:22

Burnumda tütüyorsun Ağva, kokunu bile çok özledim, çok yakında geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
ibrahim yıldırım tarafından...

ibrahim yıldırım - 29 Kasım 2013, Cuma 16:30

Hafta sonunu yakın bir yerlerde geçirmek için Ağva otellerini araştırdım ve birkaç oteli de arama gafletinde bulundum. Yazılanların tamamına katılıyorum. Hafta sonu ve hafta içi olmak üzere, tamamen insanları sömürmek üzere kurulmuş bir düzen. Bunları gördükten sonra, bu düzenin bir parçası olmamaya karar verdim. Sanırım Ağva esnafları insanları hafife alıyor. Çok yazık...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ceylan çeliktaş tarafından...

Ceylan çeliktaş - 24 Ekim 2013, Perşembe 10:43

Ben de geçen kış gitmiştim. Oteli hatırlamıyorum bulana kadar canımız çıkmıştı yeri. 2 kişi bungalov odaya 2 gün 600 TL vermiştik. Kahvaltı ve akşam yemeği bu fiyata dahildi ama kahvaltı çok kötüydü. En dandiğinden kaşar peyniri, salam, 4-5 zeytin, 1 dilim beyaz peynir, haşlanmış yumurtadan başka bir şey yoktu. Akşam yemeği idare ederdi. Şehir boş ve dükkanların çoğu kapalıydı. 1 tane bim gibi bri market vardı onu da sanki yağmalamışlar. 3 aradığın üründen 1'ini zor buluyorsun. Çok sıkılmış, otelden erken ayrılmıştık. Ağvalılar bu kadar parayı neye istiyorlar anlamadım. Manzara desen yok, etkinlik sıfır, müşteriye sunulan yemekler en ucuza mal edilen cinsinden. E biraz insaf gerçekten.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
ahmet işler tarafından...

ahmet işler - 5 Ekim 2013, Cumartesi 01:41

Ağva'nın yeri benim gönlümde farklı. Eftelya Otel dedim mi bende olay biter. Ağva güzel kaçamak bir mekan. Eftelya Otel tavsiyem. Temiz, hizmet güzel, bir de reepsiyonda Özlem Abla var, on numara bir hanımefendi. Sevgilerle. Ağva'ya geleceğim en yakın zamanda. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
fatih kıymaz tarafından...

fatih kıymaz - 10 Eylül 2013, Salı 14:55

Kesinlikle bu fiyatlara değmez. Çok pahalı her şey. Hele bir de hafta sonu gittiniz mi yandınız. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
fatih kıymaz tarafından...

fatih kıymaz - 10 Eylül 2013, Salı 12:44

Gittiğime pişman olduğum bir belde. Kesinlikle bu fiyatlara değmez. Çok pahalı her şey. Hele bir de hafta sonu gittiniz mi yandınız. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
TÜRKER LAÇİN tarafından...

TÜRKER LAÇİN - 17 Ağustos 2013, Cumartesi 22:45

Ağva'ya gideceğinize Kıbrıs'a tatile gidin, inanın daha ucuza mal olur. Salaş bir yerde bile bir porsiyon köfte 15 TL. Küçük bir çupra 20--25 TL. Rezalet olan yol işkencesinden bahsetmeye gerek yok. En kötü pansiyon fiyatları bile kişi başı 90--100 TL'den başlıyor. Kesinle Ağva'ya gitmemenizi tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
murat karadeniz tarafından...

murat karadeniz - 9 Ağustos 2013, Cuma 17:38

Yolu yol değil, ulaşımı oldukça zor. Ailen ile gitmeye kalksan o yollarda araba kullanmak işkence. Hadi gittin diyelim, en büyük ayıpları da şu ki ülkede gezmediğim tatil yapmadığım bir yer kalmadı, bir bongalov ev 200 TL. Ayıptır arkadaş. 3 yıldızlı otel 400 TL. Bu ne be. Bunlar esnaf değil hortumcu... İstanbul'dan 2 ya da 3 gün zamanı olup da fazla uzağa gidemeyen insanlar buraları tercih etmek zorunda kalıyorlar. Ağva'daki işletmelerde bu insanlardan böle faydalanıyor. Demem o ki komik ve bir o kadar da ayıp, asla Ağva'da kalmam...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
süleyman degirmenci tarafından...

süleyman degirmenci - 5 Ağustos 2013, Pazartesi 18:55

Aynan, doğa tatil köyünde Şile'de kişi başı 90 TL -150 TL'ye kadar çıkıyor, sadece kahvaltı var ve bu fiyatlar 4-5 kişi olunca kişibaşı fiyatları.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
erdem ağva tarafından...

erdem ağva - 18 Temmuz 2013, Perşembe 17:31

Açıkcası Ağva'ya gitmeyi düşündüm hem biraz değişiklik olur diye aradım fiyat sorayım diye, hafta içi hafta sonu diyorlar, çok saçma. Hafta içi 250, hafta sonu 300 ben buna sadece güldüm, çıkıp Antalya'da 5 yıldızlı otele gitsem 1 hafta konaklasam her şey full Ağva'dan daha ucuz tutar, 1 gecelik hafta içi fiyatı 250 TL, bu Ağvalılar çıldırmış olmalı, hayatta Ağva'ya adımımı atmam, nereyi ararsam arayayım, adamlar 175 TL hafta içi 250 hafta sonu diyorlar size gülüyorum. :D :D Sonra da iş yok kriz var diyin, hadi oradan %100 kazanmak demek ki bu oluyormuş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
samet kara tarafından...

samet kara - 22 Haziran 2013, Cumartesi 11:52

Çok güzel olduğunu duyduk. Biz de gitmek isteriz ama fiyatlarını göremiyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
TATİL-FİYAT = ÖNCE FİYATLARI YAZIN

İ.HAKKI ÖZSİNAN - 14 Mayıs 2012, Pazartesi 15:15

Ben Ağva'ya gitmedim gitmek istedim fakat bir ikisi hariç hiç biri fiyat yazmıyor, Ege - Akdeniz'de tüm tesisler fiyatlarını yazarken siz niye yazmıyorsunuz, düşüncem; doluluk durumuna göre keyfi fiyat uyguluyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
haluk soysal tarafından...

haluk soysal - 22 Mayıs 2010, Cumartesi 14:23

Ağva, kendi haline ve kaderine terkedilmiş bir yer. Neden diye sorarsanız; doğru dürüst belediye hizmeti yok, doğru dürüst yol yok. Bir turizm bölgesine giderken yolda rabanızı 4 . vitese atamıyorsunuz, yollar bir felaket bence. O yollardan yetkili kimse gitmiyor, belediye başkanı o yolları hiç görmüyor mu acaba? Ağva her geçen gün gerileyen bir turizm bölgesi olmaya başlamıştır. Yazık bu konuda duyarlı hiç kimse yok. Yazık böyle güzel bir yeri ne hale getirmişsiniz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gezen Bilir tarafından...

Gezen Bilir - 25 Nisan 2010, Pazar 16:31

Ağva otel fiyatları haftaiçi ve haftasonu farklılık göstermektedir. Zira özellikle haftasonları Ağva'ya olan ciddi bir talep var. Dahası eğer biraz acele edip otel rezervasyonunuzu erken yapmazsanız, bu fiyatlarla bile yer bulmanız çok da mümkün değil. Ancak bana sorarsanız bu fiyatlara değecek bir tatil beldesi Ağva. Tabi fiyatlara tersten bakıp otel fiyatlarının haftaiçi daha ekonomik olduğu yönünde bir yorum da getirilebilir. Özellikle Ağva'daki butik otelleri tavsiye ederim konaklama için. Nehir kenarında, doğaya saygılı, şömineli, müthiş manzaralı birçok tesis var. Ben seyahatimde göremedim ama sanırım bir iki pansiyon da varmış. Herhalde konaklama fiyatları otellere nazaran daha uygundur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)

Bölgede Son YorumlananlarKelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Bölge: Ağva

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özelliği

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Aramanızla ilgili olarak

Toplam 52 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En iyi sonuca göre listele En iyi sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

 • Butik Otel
Puan Ver

İlk yorumu siz yapın.

Kaydet Kaldır
Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 28 08
Ağva'da AĞVA TERAS GARDEN ‘de yoğun şehir temposundan kurtulup doğa ile başbaşa kalmanın tadını yaşayacaksınız…

AĞVA TERAS GARDEN ‘e Geldiğinizde aslında sadece kendinize zaman ayırmaktan başka bir derdiniz olmayacak…

5000 m2'yi aşan bahçemizde doğa ve deniz manzarasının tadına varacaksınız.

Dilerseniz Ağva'da ve kilimli koyunda kendinizi Karadeniz'in soğuk sularına bırakırsınız, yada yeşilin kucakladığı otelimizin yakınındaki Göksu Nehri kenarında uzun yürüyüşler yaparak ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.
 • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
 • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
 • OtoparkOtoparkVar
 • İnternetİnternet Yok
Genel Özellikler
 • Otopark
 • Plaj
 • Sigara İçilmeyen Oda
 • TV Odası
 • Uyandırma Servisi
 • 7/24 Açık Ön Büro
 • Bahçe
 • Dağ Manzarası
 • Internet
 • Oda Servisi
Aktiviteler
 • Jogging
 • Plaj Futbolu

Bu tesis için şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış. İlk tavsiyeyi yazmak ister misin ?

Görüşlerini Yaz

Tesis Konaklama Fiyatları

- tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

  Fiyat Açıklamaları

  Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

  Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

  Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

  • Butik Otel
  Puan Ver

  İlk yorumu siz yapın.

  Kaydet Kaldır
  Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 97 48
  Ağva otelleri arasında yer alan Motel Sebastian sizleri eşsiz bir hafta sonuna davet ediyor.

  İstanbul'dan özel araçlarla yola çıkayorsanız, 90 km. uzaklıkta yer alan Ağva'ya yaklaşık bir buçuk saatlik yolunuz var demektir. Şile yolunu uzun zamandır kullanmadıysanız virajları gözünüzde büyütmeyin. Son yapılan düzenlemelerle yenilenen yolun büyük bölümü bitirilmiş, çok da güzel olmuş. Neredeyse otoban kalitesinde... Şile'den sonra ünlü feneri geçip Ağva-Kandıra sahil yolunu tercih ederseniz, has mimari dokunun gözlendiği ve araları beşer dakika olan birbirinden güzel köyler görebilirsiniz.

  Yol üzeri giderken tavukları ve güneş batışında dönen ağır adımlı inekleri görebilmek için aracınızla durabileceğiniz bir hızla seyredin. Başta Şile ve Ağva olmak üzere Karadeniz kıyısında yer alan bir çok koy ve köyün denize girebilir ekonomik tatil imkanı veriyor olması nedeniyle Karadeniz kıyılarının bu bölümünde yeni alternatifler tatilcilerin gözdesi olmaya başladı. Araçlarıyla koylara gelenler gün boyu piknik yaparak denizin tadını çıkarıyorlar.

  Güzergahınız üzerinde ise tekrar tekrar gelmeyi gerektirecek keyif ve tad alacağınız güzellikler, süprizler ve pastoral lezzetler var. Daha sonra sahil yoluna devamla Kandıra yönüne Akçakese, Kabakoz gibi köyleri geçip Ağva'ya ulaştınız.
  • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
  • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
  • OtoparkOtoparkVar
  • İnternetİnternet Var
  Genel Özellikler
  • Otopark
  • TV Odası
  • Uyandırma Servisi
  • Ücretsiz Gazete
  • 7/24 Açık Ön Büro
  • Bahçe
  • Dağ Manzarası
  • Internet
  Oda Özellikleri
  • Banyo
  • Eşya Dolabı
  • Fön Makinesi
  • Havlu
  • Internet
  • Klima
  • Oda Temizlik
  • Televizyon
  • Tuvalet
  • Uydu Yayını

  Bu tesis için şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış. İlk tavsiyeyi yazmak ister misin ?

  Görüşlerini Yaz

  Tesis Konaklama Fiyatları

  - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

   Fiyat Açıklamaları

   Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

   Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

   Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

   Yasmin Motel'de konaklamanıza sıcak bir gülümseme ile başlarsınız... Huzurlu bir aile ortamında sevdiklerinizle birlikte sevginizi bizimle paylaşmaya bekliyoruz. Balkonumuzda anne eli değerek hazırlanmış, kendimizin yetiştirmiş olduğu bahçe mahsulleri ile sağlıklı, özenle hazırlanan sabah kahvaltısında bizimle çay içmeye davet ediyoruz.
   • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
   • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
   • OtoparkOtoparkVar
   • İnternetİnternet Var
   Genel Özellikler
   • Otopark
   • Plaj
   • Restaurant
   • TV Odası
   • 7/24 Açık Ön Büro
   • Çamaşırhane
   • Dağ Manzarası
   • Eczane
   • Ek Yatak
   • Hayvan Serbest
   • Internet
   • Jeneratör
   • Market
   • Oda Servisi
   Oda Özellikleri
   • Banyo
   • Eşya Dolabı
   • Fön Makinesi
   • Havlu
   • Internet
   • Klima
   • Mini Bar
   • Oda Temizlik
   • Televizyon
   • Tuvalet
   • Uydu Yayını
   Aktiviteler
   • Bisiklet

   Tesis için 15 gezgin görüş bildirdi

   Daha fazla yorum
   10 Kendi hislerinle yola devam, mutlu olursun
   Kendi hislerinle yola devam, mutlu olursun

   Arkadaş imla ben bir gün konuşurken bir yere, herkesten uzak kafa dilemek için var mısın derken, nereye diye sorduk. Dayıkızı gitmiş Ağva tabi ki -Ben hiç gitmedim, yalnız duyduklarımla. Arkadaşım hem de. Bir cumartesi sabah yola çıktık, Üsküdar'dan otobüs bindik, ama bizi Şile'de indirdiler, yanlış bilet vermişler. Buarda kalalım dedi arkadaşım. Yok, Ağva'yı merak ettim dedim. Otobüse bindik, yola devam. Ağva'ya 11'de geldik, yer bakmaya başladık, ilk bir tane baktık, yerde kalmak istemedim, iticiydi. Sonra eczaneye sordum, Yasmin Motel var ama yer kalmamış olabilir dediler. Ağva'da Yasmin Motel'e sorarak gittik. Cavit Bey ile tanıştık, yok yer ama bir tane var dedi, biz 4 kişiydik. Arkadaşım Ayşe, kızları ve ben olsun dedik, kaldık. İyi ki kalmışız. Kendi evin gibi, mutfak, odalar süper, balkonlu salon harika. Bir gece değil, sanki 1 hafta gibi geldi. Çok iyi ev sahibi, misafir davranışı, güler yüzü, eşi ve çocukları, anlatmak değil gitmek, görmek, yaşamak lazım. Harika bir yer. Bu sene Allah izin verirse bir hafta Ağva Yasmin Motel'e gideceğim. Herkesi bekliyorum...

   EMİNE ÖZTÜRK - 21 Haziran 2015, Pazar 13:51

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (1)
   4.0 Aile sıcaklığı
   Aile sıcaklığı

   Ortam, aile sıcaklığı, ilgili davranışlar süperdi ama temizlik konusunda biraz daha fazla önem vermeliler...

   nursah iri - 28 Mayıs 2015, Perşembe 18:03

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Fiyat politikası çok iyi
   Fiyat politikası çok iyi

   Biz 2007-2008 yıllarında ziyaret etmiştik. Çok sıcak insanlar, eviniz gibi. İşletme sahibi ile teknede balık tutmaya çıkmıştık, çok eğlenceli bir deneyimdi. Hijyen, lezzet, konfor ve fiyat politikası çok iyi. Aile işletmesi olduğu için çok rahat, tavsiye ederim.

   Mavi - 8 Mart 2015, Pazar 22:51

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 İşletme ve ilgi, alaka mükemmel
   İşletme ve ilgi, alaka mükemmel

   Eviniz kadar huzurlu bir ortam ve güler yüzlü insanlar ile tanışmak istiyorsanız Yasmin Motel en iyi tercihiniz olsun. İşletme ve ilgi, alaka mükemmel Ağva'da tek geçerim.

   salim deniz - 17 Ağustos 2014, Pazar 00:28

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Gerçek samimiyet
   Gerçek samimiyet

   İnanılmaz güler yüzlü işletme sahipleri var, yemekler de bir Bolulu'nun elinden çıkınca tadına doyum olmuyor. Cihat Bey ve ailesine göstermiş oldukları güler yüz ve samimiyetten dolayı teşekkür ederiz, diğer işletmeler de sizden örnek almalı. :)

   okan akca - 12 Haziran 2014, Perşembe 23:02

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Ailemiz gibiler
   Ailemiz gibiler

   Ağva'da 9 yıldan bu yana çeşitli otellerde tatil yapmaktayım. Bu fiyatın üç dört katı kadar bile para verdiğim oteller oldu. Ağva'da bu fiyata oldukça çok iyi sahipleri çok ilgililer bir dediğimiz iki olmadı. Ayrıca tam merkezde, gezilecek yerlere yürüme mesafesinde. Herkese tavsiye ederim.

   ömer camgoz - 22 Kasım 2013, Cuma 12:34

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   8.0 Güzel ve huzurlu bir tatildi
   Güzel ve huzurlu bir tatildi

   Biraz çekinerek gittik ama umduğumuzdan güzeldi. Sabah kahvaltısı ve kalınacak odalar iyidi. Konum itibariyle beldenin merkezinde. İşletmeci Cahit Bey ve ailesi tarafından güler yüzle karşılandık. Çok iyi olmasa da uygun fiyat ve denize yakın olmasından dolayı tavsiye ederim.

   Köksal GÖKÇE - 11 Kasım 2013, Pazartesi 22:19

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Süper ötesi
   Süper ötesi

   Bu otel her zaman tavsiye edilir. Ben daha bugün geldim, çok güzel. Güler yüzlülük bakımdan tavsiye ederim. Denize 5 dk içinde plajdasın. Aileler için süper. Yemekleri yapan 10 yıllık aşçı süper, kahvaltı en güzeli... Akşam yemek isteğe bağlı, ister oradan ister değişiklik olsun diye dışarıda isteğe bağlı.

   erdinç yaşar - 1 Ağustos 2013, Perşembe 21:23

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   8.0 Şile'nin en iyi mekanı
   Şile'nin en iyi mekanı

   Arkadaşlar burası Şile'de ratlayabileceğiniz en iyi mekan ve ortamdır. Kız arkadaşımla gittim, herhangi bir sıkıntı olmadı. Oradaki Cihat Abi ve ailesi çok iyi ağırladı. Sağ olsun akşam yemekleri dahil olmasına rağmen çok iyi bir fiyat çıkardı. Odalar rahat, minibar var. Biz öğrenciydik, 2 kişi 1 gün toplam maliyetimiz otel+yeme+yol+(havlusu, dondurması, vs) İstanbul'dan gidiş dönüş 500 TL'ye mal oldu.

   barış - 23 Temmuz 2013, Salı 12:20

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Evinizdeymiş gibi
   Evinizdeymiş gibi

   Müşteri değil de misafir gibi ağırlandık. Sıcak, samimi bir yer. Konum olarak da çok güzel bir yerde. Dönerken mahçup olarak ayrılacağınız bir yer. Şiddetle tavsiye ederiz.

   ÖZKAN GÖKSEL - 20 Haziran 2013, Perşembe 23:31

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Harika
   Harika

   Çok sıcak insanlar. Aile şirketi zaten. Eşimle gittik çok memnun kaldık. Dışarıdan yiyecek sokarken bile çekinmenize gerek yok o kadar yani.

   bahattin okumuş - 1 Nisan 2013, Pazartesi 22:13

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   8.0 Bu fiyata bu kadar güler yüz
   Bu fiyata bu kadar güler yüz

   Hafta sonu arkadaşlarla İstanbul'dan uzaklaşmak için gittik. Odaları pek lüks değil ama sahipleri 10 numara. Bir dediğimiz 2 olmadı. Bir de gece balık ziyafeti mükemmel. Bir de küçük çocukları Furkan dünya tatlısı.

   Adnan Merve - 3 Mart 2013, Pazar 21:44

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Huzurlu ve sakin bir tatil
   Huzurlu ve sakin bir tatil

   Niyetiniz şehir kargaşasından kaçıp, kendinizi doğaya bırakmak, kafanızı dinlemekse kesinlikle doğru tercih. Şişirilmiş fiyatlı birçok tesise göre çok uygun fiyatlı ve bu fiyata bu kadar güzel hizmet açıkçası şaşırttı. 2013 yazında yeniden görüşmek üzere. :)

   caglar demirdoker - 25 Ocak 2013, Cuma 17:22

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Görülmeye değer
   Görülmeye değer

   Biz arkadaşlarımızın tavsiyesi üzerine gitmiştik. İyiki de gitmişiz. Güven dolu bir yer, kendimizi evimizde gibi hissettik. Sıcak ve samimi bir ortamı var.

   buket kılıç - 14 Kasım 2012, Çarsamba 19:41

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Unutulmaz bir tatildi
   Unutulmaz bir tatildi

   Parasına göre çok iyi bir yer beklemiyorduk. Ama çok temiz bir yerdi. Güler yüz ve ilgiden çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederiz.

   nezahat mutlu - 23 Ekim 2012, Salı 19:27

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)

   Tesis Konaklama Fiyatları

   - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

    Fiyat Açıklamaları

    Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

    Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

    Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

    Yemyeşil bir doğa, eşsiz güzellikte bir nehir, masmavi bir deniz, tertemiz hava, birbirinden lezzetli balıklar... İşte Karadeniz'in incisi Ağva...

    Bahar ve yaz aylarında olduğu kadar artık kışın da şehrin gürültüsünden kaçmak ve huzur içinde bir tatil geçirmek isteyen kişilerin bir numaralı tercihi konumuna gelmiş, resmi kayıtlarda Yeşilçay olarak geçse de hala Ağva olarak bilinen bu eşsiz belde İstanbul'a 97 km uzaklıkta... İstanbul'un kuzeydoğusunda ve Karadeniz kıyısında yer alan Ağva, huzurlu hafta sonu kaçamakları için ideal bir belde...

    İzmit'in Çal Tepesi'nden doğup gelen Göksu ve Yeşilçay dereleri arasındaki deltaya kurulan bu şirin beldenin belki de en çekici yanı bu derelerin yemyeşil kıyıları. Oteller ve restoranlar buralara kurulmuş, yörenin tüm aktiviteleri bu kıyılarda gerçekleştiriliyor.

    Ağva, Hititler, Frigler, Romalılar ve Osmanlılar gibi bir çok uygarlığın geçiş yeri olmuş bir belde. M.Ö. 7.yy. uzanan tarihin kalıntılarına Ağva' ya bağlı civar köylerde rastlamak mümkün.Kalem köy' de Romalılara ait kilise kalıntıları ve mezar taşları, Hacıllı köyünde, 3.yy. sonu - 4.yy. başlarında bulunan Gürlek Mağarası, Hisar Tepe' de bulunan kale kalıntısı, Sungurlu mahallesindeki dağ değirmeni önemli buluntulardır. Ağva'ya 14. yüzyılın ikinci yarısında Konya, Karaman ve Balıkesir'den gelen Türkmen boyları yerleşmişler. Bugünkü Ağvalılar da aynı Türkmen boylarının çocukları.

    Ağva, Karadeniz kıyısında 3 km. Uzunluğunda kumsala sahip. Doğal plajı ve doğa harikası yeşili, etrafında yer alan bakir koylar, adacıklar, ormanlarla doğallığın iç içe ve oksijen oranının çok yüksek olduğu bir bölge. Kilim Koyu, Gelin Kayası, Saklı Göl mutlaka keşfedilmesi gereken yerler. Gelin Kayası denmesinin sebebi, beyaz olması ve duvaklı bir geline benzemesi. Gelin Kayasının bu adı almasının sebebine gelince, beyaz olması ve duvaklı bir geline benzemesi.

    Balık avlamaya meraklıysanız Ağva kıyıları sizin için biçilmiş kaftan. Burada balığa doyacaksınız. Karadeniz'e kıyısı olması nedeniyle burada her tür balık bulunuyor. Ağva'nın merkezindeki gözünüze çarpacak en önemli şeyler balıkçı tekneleri olacaktır. Balıkçılarla sohbet edebilir, çay içebilir hatta birlikte balığa bile çıkabilirsiniz. Yöredeki tesislerde her zaman mevsimin taze balıklarını bulabilirsiniz.

    Eşsiz tabitatıyla keşfedilmeye hazır Ağva'da, yaz kış su sporları (dere kıyısında kano, deniz bisikleti) kış aylarında fitness, doğası itibariyle trekking ve avcılık yapabilirsiniz. Ormanda yürüyüş, koşu, bisiklet, kamping gibi aktiviteler için son derece uygun olan Ağva, yazın Karadeniz'in hırçın sularında serinlemek isteyenler için de ideal. Kaplumbağa, ceylan, kurt, çakal, yaban domuzu, tilki, sincap, birçok kuş türü özellikle yalı çapkını barındıran Ağva avlanmaya da çok uygun.Temiz havayı buram buram solumak, romatizmal hastalıklara iyi geldiği söylenen şifalı kumsalında yürümek, dere kıyısındaki restoranlarda lezzetli balıkları tatmak da Ağva'nın keyfine varırken ihmal etmemeniz gerekenler.
    • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
    • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
    • OtoparkOtoparkVar
    • İnternetİnternet Var
    Genel Özellikler
    • Otopark
    • TV Odası
    • Uyandırma Servisi
    • Ücretsiz Gazete
    • Bahçe
    • Barbekü
    • Emanet Kasa
    • Hayvan Serbest
    • Internet
    • Konferans Salonu
    Oda Özellikleri
    • Balkon
    • Banyo
    • Fön Makinesi
    • Havlu
    • Internet
    • Klima
    • Oda Temizlik
    • Televizyon
    • Tuvalet
    • Uydu Yayını
    Aktiviteler
    • Deniz Bisikleti
    • Kano
    • Oyun Salonu

    Tesis için 24 gezgin görüş bildirdi

    Daha fazla yorum
    10 Hamakta sabahlamanın keyfi
    Hamakta sabahlamanın keyfi

    Sadece ağustos böceklerinin sesi ve yıldızların altında, hamakta sabahladığım iki muhteşem gece. Bir otelden çok çok fazlası kendimi evimde hissettiren El Rio Motel ve ekibi hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum en çok da küçük Kenan sana ve Erdal usta sana ve Kenan Bey size. Güler yüzünüz için, müşteri muamelesi değil misafir muamelesi gördüğümüz için her şey için sonsuz teşekkürler. En yakın zamanda tekrar geleceğim. Şiddetle tavsiye ediyorum, kesinlikle gidip kalmalısınız.

    Dilek Demirkol - 29 Ağustos 2015, Cumartesi 22:20

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Yemekleri ile süper
    Yemekleri ile süper

    Gerçekten mükemmel bir otel. Kenan Bey olsun ekibi olsun mükemmel insanlar, güler yüzleriyle güzel yemekleriyle çok güzel bir tatil geçirdim. Her şey için çok teşekkür ederim, süpersiniz.

    hatice öçal - 29 Ağustos 2015, Cumartesi 22:02

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Huzurun adresi
    Huzurun adresi

    3 gün konakladık, ailem ile göstermiş oldukları ilgi ve alakalarından dolayı personele ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Kenan Bey bizimle çok ilgilendiniz size ayrıca teşekkür ederiz. Doğanın bütün güzellikleri, nehir ile birleşimi olan El Rio Motel huzurun adresi diyebilirim.. Gidin ve görün tüm güzellikleri.

    MURAT YILDIZ - 28 Ağustos 2015, Cuma 20:05

    • Faydalı buldum (1)
    • Faydalı bulmadım (0)
    2.0 Klima yok
    Klima yok

    Cuma ve Cumartesi günü için rezervasyon yaptırdım. Cuma için 250, Cumartesi içinse 450 TL fiyat çektiler, yani toplam 700 TL. 400 TL'sini EFT ile gönderdim. Cuma günü atladık, gittik. Oda kokuyor. Klima zaten yok da, pervane de ses yapıyor, uyutmuyor ve soğutmuyor. Yetkiliye söylüyoruz, gece serin oluyor, açmazsınız diyor. Cuma günü kalıp çıkmaya karar verdim fakat EFT yaptık ya, geri kalan parayı da iade etmediler. Akşamı balık yedik, bir de bizi zehirlemez mi balık, iki gün yatalak olduk eşimle. Velhasıl, dinlenmek için gittiğimiz yerde günlerimiz perişan oldu ve bir gün kaldım, neler anlattım, gerisini siz düşünün.

    Uğur öztürk - 4 Ağustos 2015, Salı 11:24

    • Faydalı buldum (1)
    • Faydalı bulmadım (1)
    10 Çok memnun kaldığımız bir motel
    Çok memnun kaldığımız bir motel

    Yemyeşil bir doğa, eşiz bir manzara ve çalınan harika müzikler. Yemek konusunda olumsuzluk yaşasak da, Ağva'nın genel problemi fiyatlar. Onun dışında çok çok memnun kaldığımız bir motel. Soner Bey'e ilgisinden ve samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederiz. Umarım bir gün tekrar geliriz.

    seda düzger - 5 Temmuz 2015, Pazar 13:24

    • Faydalı buldum (1)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Mükemmel
    Mükemmel

    Biz iki çift gitmiştik ve bizde harika bir anı olarak kaldı. Hizmet, ortam her şey çok güzeldi. Çok teşekkür ederim ilginize, samimiyetinize...

    gamze demirözü - 9 Haziran 2015, Salı 21:12

    • Faydalı buldum (1)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Harika personel, güzel tatil
    Harika personel, güzel tatil

    Harika personel, iyi hizmet, kalınabilecek bir yer. Sevil Erdem, Canan Talay, Sevgi Doğan, Duygu Şirin.

    sevil erdem - 27 Mayıs 2015, Çarsamba 19:26

    • Faydalı buldum (1)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Harika hizmet
    Harika hizmet

    Yaklaşık 3 gün kaldık. Ağva'nın en güzel ve en huzurlu oteli diyebilirim. Gerçekten çok ilgililer. Aşçı Erdal Bey'e ve garson Soner Bey'e çok teşekkür ederiz. Çok ilgililerdi. Çok çok memnun kaldık. Gitmeye kesinlikle değer.

    selin atasoy - 14 Mayıs 2015, Perşembe 16:32

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Huzur dolu bir yer
    Huzur dolu bir yer

    El Rio Motel işletmecilerine ve personellerine ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim... Huzur dolu bir yer. Şiddetle tavsiye ederim...

    MURAT YILDIZ - 7 Mayıs 2015, Perşembe 13:24

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    2.0 Odalar buz gibi
    Odalar buz gibi

    Yeri güzel ancak işletme iyi değil, 1- Odalar buz gibi. 2- Pikeler kokuyor. 3- Akşam yemeğinde 4 tane köfte 1 saatte geldi, tüm masalara aynı anda yemek veriliyormuş, asker olduk. ;) 4- Sabah kahvaltısı lezzetsiz, saat 9.00 dediler, tamam dedik ki hangi işletmede 9'da kahvaltı başlar, 9'da gittik 9,30 dedi, gerekçede misafirleri 10'da kalkıyormuş, biz neysek? Bir de lakaytlar. 5- Rezervasyon yaparken ücret almamaları gerekliyken, sanki çok matah yermiş gibi peşin aldılar. 6- Kahvaltıda çay bardakları kirliydi. 7- Poğaçalar, vb. yanmıştı, ne tatlı, ne tuzlu, ne olduğu belli değildi. 8- Siz kahvaltı yaparken, yemek salonu süpürülüp temizleniyor. Bir daha asla, sakın gitmeyin, kafa dağıtmaya değil, sinir yapmaya gitmiş olursunuz.

    sibel büyükbaşaran - 22 Mart 2015, Pazar 09:27

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Süper
    Süper

    Gayet iyi, hoş ve güzel. Tabiatıyla büyülüyor, insana huzur veriyor. Servis personelleri sevecen. Hizmet iyi.

    Serdar Yılmaz - 5 Şubat 2015, Perşembe 22:45

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Huzur dolu bir yer
    Huzur dolu bir yer

    Süper, tek kelimeyle huzur dolu bir yer. Çalışanları çok güler yüzlü. Kenan abi ve Mustafa'ya ayrıca teşekkür ederiz. Eşimle 3 gün kaldık. İyi ki de kalmışım, çok memnun olduk.

    burcu timurlenk - 19 Eylül 2014, Cuma 17:31

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    2.0 Tek eksik yönü hijyen
    Tek eksik yönü hijyen

    Otel yer ve konum açısından çok güzel. Sabah kahvaltısı da güzel ama tek eksik yönü hijyen. Kahvaltı açık büfede, yiyeceklerin içinde karıncalar fink atıyor. Bir de akşam yemeği var tabi, pilav en az 3 günlük, ısıtılıp da getirilmiş. Kupkuru etler mangal közünde isten kotu bir kokuyla geliyor masanıza. Hele son akşam Cumartesi canlı müzik dinlerken gelen yemekten sinek çıkması bütün olay bitirdi. Hiçbir şey yiyemeden kalktık gittik. Ağva merkezde bir kafede canlı müzik dinledik, yemeği orada yedik. Normalde ben başka bir otele gidiyorum ama yer olmadığı için mecburiyetten oraya gittim, bin pişman oldum. Odalar tuvalet kokuyor, ciddiyim, kötülemek için söylemiyorum. Çok kötü bir yer, kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sakın paranızı böyle kalitesiz bir yere vermeyin.

    Servet - 8 Eylül 2014, Pazartesi 00:21

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    6.0 Kafa dinlemek için iyi
    Kafa dinlemek için iyi

    Güler yüzlü personeli, temiz odaları olan, huzurlu sevimli bir yer. Yemekleri de güzel. Kafa dinlemek için iyi, bu mevsimde çok sakin. Önerim çocuklu aileler, eşinizle yalnız gidin.

    TYA. - 11 Şubat 2014, Salı 16:40

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 El Rio, huzurun adresi
    El Rio, huzurun adresi

    İnanılmaz sıcak, her şeyiyle huzurlu. Eve dönmek istemedik... Yemekleri de ona keza, ne desek az. Elimde olsa her günümü orada yaşamak isterim. :) Teşekkürler El Rio Motel. :)

    Şükran - Koray - 3 Aralık 2013, Salı 15:02

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Gitmeye değer bir motel
    Gitmeye değer bir motel

    Öncelikle Şeref Bey ve Kenan Bey'e ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. 3 günlük kısa bir tatildi ama her şey mükemmeldi. Burada yazılan bazı yorumların aksine biz otelden, görevli personelinden, yemeklerinden ve kısacası her şeyden çok memnun kaldık.

    Servet & Bihter ŞANLI - 29 Ekim 2013, Salı 04:19

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Çok güzel ve huzurlu bir tatildi
    Çok güzel ve huzurlu bir tatildi

    Biz hiç bilmeden arkadaşımla Ağvayoluna düştük, bu moteli de tamamen tesadüfen internetten bulduk. İyi ki de burası olmuş diyorum. Orasıyla irtibata geçtiğimiz andan itibaren çok ilgililerdi. Yol bulma konusunda da çok yardımcı oldular. Akşam 11'de oraya gitmemize rağmen yemek hazırladılar. Karşılama ilgi çok güzeldi çok kibarlar. El Rio Motel ayrı bir güzel, tam nehir kıyısında. Ortamı, bahçe düzeni, her şey çok güzeldi. Eğer yolunuz Ağva'ya düşerse kesinlikle El Rio Motel'i tercih edin. İyi tatiller. :)

    Gülben Çetinkaya - 27 Eylül 2013, Cuma 21:06

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    8.0 Huzurlu bir tatil
    Huzurlu bir tatil

    Hafta sonu tatilimizi geçirdiğimiz yer. Harika hizmet, güler yüzlü çalışanlar. Köpekleri var. Ben çok korkarım, bu yüzden benim olduğum yere köpek geldiği zaman kovaladılar hep yavrucağı. Bununla ilgili bile destekli oldu. Çok beğendim, her şey çok hoştu. Teşekkürler.

    CANSU KIZILTAY - 20 Ağustos 2013, Salı 14:08

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    2.0 Çok pahalı
    Çok pahalı

    Hayal kırıklığı, çok pahalı, tatilimiz mahvoldu.

    İklimya öz - 12 Ağustos 2013, Pazartesi 13:34

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    8.0 Kararsız kalan herkese tavsiye ederim
    Kararsız kalan herkese tavsiye ederim

    Kuzenlerimle hafta sonu tatilimizi en iyi şekilde nerede ve nasıl geçireceğimize ancak bir haftada karar verdikten sonra Ağva yollarına düştük. El Rio Motel yetkililerinden İlyas Bey ve güler yüzlü çalışanları tarafından karşılandık. Çok güzel bir hafta sonu geçirmemize vesile oldukları için kendilerine teşekkür ederiz. Ayrıca yemeklerin çok güzel olmasından dolayı motelin aşçılarını da tebrik ediyorum. Kendini özel hissetmek isteyen herkese Ağva El Rio Motel'i tavsiye ediyorum. Bulduğumuz ilk fırsatta tekrar gideceğiz.

    Asiye Beki - 31 Temmuz 2012, Salı 22:46

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    8.0 Keyif ve huzur
    Keyif ve huzur

    3 günlük tatilimizde her şey çok güzeldi... İlgi, alaka, otelin konumu, dere, deniz, gecesi ve gündüzüyle, otantik dekorasyonuyla geceyi barda geçirmek, sonrasında dere manzarasıyla yıldızlar altında dinlenmek... İnanılmaz keyif ve huzur verici bir ortam. El-Rio Motel çalışanlarına ve ilgisiyle bizi yalnız bırakmayan İlyas Bey'e ayrıca teşekkürlerimizi buradan da iletmek isterim. Kesinlikle tavsiye ederim...

    seda sevinç - 31 Temmuz 2012, Salı 14:38

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 inci selahattin aslan tarafından...
    inci selahattin aslan tarafından...

    El rio motelde 3 gün kaldık cennet gibiydi çok memnun kaldık kapdan girdiginiz anda kendinizi evinizde hissediyorsunuz çok güzel karşılandık başköşelerde misafir edildik en güzel odada kaldık yemekleri güzeldi geriye dönmek hiç istemedik ayrılrken gözünüz arkada kalıyor, bu tesisi vatandaşların hizmetine sunan sn. ömer tüzünalp beye tesisin işletim ve idaresini yöneten sn. yaşar ilhan beye mükemmel yemekleri ile bizleri agrlıyan güler yüzlü kemal ustaya tesisin işletimini yapan sn cihangir beye ve diger yardmcı personele çok teşekkür ederiz. tesisin sevimli maskotu bufiyide öperiz. 14.08.2009

    inci selahattin aslan - 14 Ağustos 2009, Cuma 11:15

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Ipek tarafından...
    Ipek tarafından...

    Hizmette hassas, titiz ve ilgili çalışanlarıyla hoş bir hafta sonuydu. Garson Umut'a çok teşekkürler....

    Ipek - 28 Temmuz 2009, Salı 16:16

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Her şeyiyle mükemmel
    Her şeyiyle mükemmel

    Süper bir yer. Nişanlımla hafta sonu tatilimizi geçirmek için gitmiştik, tekrar gitmeyi düşünüyoruz. Her şeyiyle mükemmel bir yer. :)

    hande onur - 27 Nisan 2009, Pazartesi 20:15

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)

    Tesis Konaklama Fiyatları

    - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

     Fiyat Açıklamaları

     Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

     Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

     Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

     Bungalow Koyu, 1989'dan beri size, yeşilliklerin içerisinde bir yolculuk, her türlü teknolojiden arınmış doğayla denizin buluştuğu yerde altın bir sahil, iyotla harmanlanmış Karadeniz kokusu, dalgası ve gün batımındaki kamp ateşi eşliğinde sessizliğin uğultusunu ve milyarlarca yıldızı bir arada sunuyor.

     40 kişilik yatak kapasitesine sahip Bungalow Koyu'nda, 16 adet bungalow odanın yanı sıra; çadır ve karavan alanları da mevcuttur. Odalarda ısıtma ve sıcak su bulunmaktadır.

     Bungalow Koyu'nun mutfağında, denizin sezonda sunduğu ürünlerin yanı sıra; ızgara et çeşitleri, soğuk mezeler ve salata çeşitleri bulunmaktadır. Alkollü ve alkolsüz içecek çeşitleri mevcuttur. Bungalow Koyu, Ağva'da sizleri bekliyor.
     • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
     • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
     • OtoparkOtoparkVar
     • İnternetİnternet Var
     Genel Özellikler
     • Otopark
     • Plaj
     • Restaurant
     • Bahçe
     • Dağ Manzarası
     • Ek Yatak
     • Hayvan Serbest
     • Internet
     • Jeneratör
     Oda Özellikleri
     • Balkon
     • Banyo
     • Eşya Dolabı
     • Fön Makinesi
     • Havlu
     • Internet
     • Klima
     • Oda Temizlik
     • Televizyon
     • Tuvalet
     • Uydu Yayını
     Aktiviteler
     • Canlı Müzik
     • Plaj Futbolu
     • Plaj Voleybolu

     Tesis için 50 gezgin görüş bildirdi

     Daha fazla yorum
     2.0 Gözlerimize inanamadık
     Gözlerimize inanamadık

     Merhaba, hafta sonunu değerlendirmek amacı ile cumartesi günü İstanbul'dan eşim ile Bungalow Koyu'na gittik. Bu sayfada yer alan yorumları okumuştum gerçi ama yine de önyargı ile yaklaşmak istemedim ve şansımı denemek istedim. Ne kadar kötü olabilir ki diye düşünerek eşim ile buraya gittik. Şunu söylemek isterim; Yeşim Kamping yani Bungalow Koyu'ndaki her şey hem de her şey berbat ötesi. Odalar lağım kokuyor. Banyo pislik içinde, yastıklar leş gibi, ahşap odadaki her şey bu kadar mı pis, tozlu olur? Gözlerimize inanamadık. Çalışanlar yüzünüze bakmıyor bile. Tabağı resmen önünüze atıyorlar. Odadaki havlular leş gibi, tavanda örümcek ağları sarkıyor. Her yer kokuyor. Ya arkadaşlar, anlatmakla bitmez. Şok oldum resmen. İki kişi 250 TL, kahvaltı ve yemek dahil deniyor. Gayet uygun diyorsunuz ama değil :) Yemekler buz gibi berbat ötesi. Kahvaltıda birkaç gün önceden haşlanmış ve mosmor olmuş yumurta, 2 siyah zeytin, incecik dilim peynir, pis çatal bardak ve tabaklar geliyor önünüze. Masalar eski, sandalyeler paramparça. :) Akşama fasıl var deniliyor. Yemeğinizi bekliyorsunuz. Buz gibi mücver, rengi kararmış beklemekten, makarna salatası, havuç salatası, pişmemiş tavuk ve 3 köfte geliyor masaya. Yemeyin sakın. Feci pis bir ortam var zaten. Mideniz kabul etmiyor. Gider gitmez, restaurant bölümü sandalyelerine bakın, ne demek istediğimi anlarsınız zaten :) Eğer illa o tarafa gitmek isterseniz, koya gidin, 25 TL'ye iki paramparça şezlong veriyorlar şemsiye ile. Tamam kiralayın. Deniz bir harika. Tertemiz ve hafta sonu olmasına rağmen çok sakin. Ama kalmak için Ağva'daki pansiyonlardan birine uğrayın mutlaka. Gece fasıl var bungalovda diyorlar. 2 kişi geliyor, gece bir anda ortaya çıkan kadın ve erkek gruplardan oluşan ve içmekten sarhoş olan bu çiftleri eğlendiriyor. Pis, her yer pis! Banyo küvetinde topak topak saç kılları gideri tıkamış zaten. Rezil etmişler güzelim koyu, yazık.

     kubra ünalçın - 31 Ağustos 2015, Pazartesi 14:04

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     2.0 Bungalovlar temiz değildi
     Bungalovlar temiz değildi

     Öncelikle şunu belirtmek isterim ki az ile yetinen bir insanımdır. Çok zordur bir otelden şikayet ettiğim, hatta tektir. Bu nedenle yazdıklarımdan kesinlikle emin olabilirsiniz. 8 Ağustos 2015 tarihinde kalmak için önceden 3 aile olarak rezervasyon yaptırdık. Hesabın yarısını kapora olarak ödedik. Bungalovlarımızın yan yana olmasını rica ettik. Gittiğimizde bungalovlarımızı bir uçtan diğerinde verdiğini gördük, itiraz ettiğimde 'İşinize gelirse' şeklinde bir cevap aldık. Neyse dedik, eğlenmeye geldik, çoluk çocuk. Bungalovlar pis kokuşmuş, yastıklar, örümcek ağları, kafadan bir yıllık hijyenin 'h'si yok. Bebeğim için ek yatak getirdiler değil bebeğimi yatırmak kedim olsa onu bile yatırmam. Yemek yenilen, restoran dedikleri yerde gündüz gündüz sarhoşlar birbiriyle bağırarak konuşuyor, köpeklere verilen artık yemekler masaların hemen yanında kokmuş, sıcaktan oturamıyorsun. Aldık pılımızı pırtımızı kaporayı yaktık ve hemen uzaklaştık buradan. Samimiyetle söylüyorum paranızı yakmayın.

     GAMZE KILIÇ - 13 Ağustos 2015, Perşembe 14:17

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     2.0 Temizlik hiç yok
     Temizlik hiç yok

     Temizlik hiç yok. Kahvaltıda bardak yok, kaşıklar sapsarı olmuş, odalar kokuyor. Deniz güzeldi. Serviste çok ağır ve ilgisizlerdi.

     selin aktas - 31 Temmuz 2015, Cuma 04:35

     • Faydalı buldum (1)
     • Faydalı bulmadım (0)
     6.0 Dinlendik
     Dinlendik

     Temizlik: kötü, Manzara - Doğa - Sahil: Mükemmel, Yiyecek İçecek: Orta, Canlı Müzik: Orta, TV: Çalışmıyor, Klima: Aşırı ses çıkarıyor.

     Zülkif - 20 Mayıs 2014, Salı 11:45

     • Faydalı buldum (1)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Harika ve dinlendirici tatil
     Harika ve dinlendirici tatil

     Mükemmel yemek servisi, havuzu, dinlendirici. Hafta sonu dolu, hafta içi tercih edilmeli bence.

     Veysel taşoğlu - 25 Ağustos 2013, Pazar 20:05

     • Faydalı buldum (1)
     • Faydalı bulmadım (0)
     4.0 Daha iyi olabilir
     Daha iyi olabilir

     Tesis yeri güzel ama bakımsız bir mekan. Biraz çevre düzeni ve biraz da iyileştirme ile çok daha güzel olabilirdi.

     Özkan Güney - 15 Ağustos 2013, Perşembe 23:17

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     2.0 Fena halde pis
     Fena halde pis

     Tesis sahibinin nezaketi ve güler yüzü nedeni ile ayıp olmasın diye eşimle birlikte 1 gün konaklamak zorunda kaldık. Ancak: Deodorant denen maddeden habersiz garsonlardan yükselen yoğun ter kokusu, ayakları parçalanmış plaj şezlongları, açık alanlarda sizi hayrete düşürecek kadar çok sigara izmariti, çatlak ve kir izli tabaklar, söz konusu tabakların içindeki yiyeceklere yapışmış kıl, köhne bungalowdaki yatak başlığınızda bulacağınız çiğnenip yapıştırılmış sakız gibi şeyler rahatsızlık vermeyecekse elbette ki gidebilirsiniz. Dilerim iyi niyetli tesis sahibi bu yazdıklarıma kulak verir.

     Semih Tezel - 6 Ağustos 2013, Salı 17:12

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 İyi
     İyi

     2010'da kaldım, beğendim. Süper bir mekan.

     Yılmaz Ugurlu - 1 Ağustos 2013, Perşembe 20:14

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     2.0 Çok kötü bir tatildi
     Çok kötü bir tatildi

     Yazacak çok şey var ama sadece geçirdiğim en iğrenç tatildi demekle yetiniyorum. Takdiri de size bırakıyorum...

     Mehmet EROL - 4 Temmuz 2013, Perşembe 14:20

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Hoş vakit geçirdik
     Hoş vakit geçirdik

     2 gece kaldım. Özellikle haftaiçi sakindi. Rahat edilebilecek bir kaçamak tatildi. İlk firsatta tekrar giderim. Akşam yemeğinde beğenmezseniz değistirebiliyorlar. Yani tek menü değil, çay sınırsız. Odana dışarıdan yemek getir. Daha ne olsun? Bu paraya yapılabilecek, İstanbul çevresinde gidilebilecek en ideal yer.

     Bayram gokbulut - 23 Haziran 2013, Pazar 14:05

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Harika
     Harika

     Geçen yıl kaldım. Mükemmel hizmet, harika tesis. Bravo gerçekten.

     ibrahım yaşar - 8 Haziran 2013, Cumartesi 17:32

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Dinlendirici
     Dinlendirici

     Burası bir otel değil, konaklama yeri hiç değil. Kelimelerle anlatılmayacak kadar güzel yaşam yeri. Kendini bulacağın yer. Burada arkadaş edindik, dostlarımız oldu ve bugüne kadar konakladığım ve rahat ettiğim en güzel yer.. Tolga ve oradaki tüm çalışanlar canımız bizim.

     neco - 21 Nisan 2013, Pazar 21:14

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 On üzerinden on
     On üzerinden on

     05.02.2013 tarihinde yani dün 15. evlilik yıl dönümümü Bungalow Koyu'nda geçirdim. Gerçekten on üstünden 10 numara yer. Mutfaktaki Birol kardeşime çok çok teşekkür ederim. Tabi ki dün sabah bizi karşılayan kardeşime de. Yemeği hem lezzetli hem doyurucu ve harikulade lezzetli. Bazı arkadaşlarımız yemeği az diye sitem ediyor ama ben onlara katılmıyorum. Akşam yemeği on-on beş çeşit, tıklım tıklım ye. Hele hele o sabah kahvaltısına diyecek söz bulamıyorum. Sigara böreğinin tadı da damağımda kaldı. Oradaki çalışanlara çok teşekkür ederim ve oraya gidecek arkadaşlarıma tavsiye ederim. Deniz, plaj, doğa; yani kısacası kafa dinlemeye on numara bir yer. Birol kardeşim seni unutmayacağım. Hepiniz Allah'a emanet olun.

     tayfun yiğit - 6 Şubat 2013, Çarsamba 14:42

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     6.0 Eh
     Eh

     Odalarda fön makinası yok. Sabunluklar boş. Banyodaki sıcak su musluğunun çeşmesi kırık. Odalar pis. Sabah kahvaltıları hep aynı. Üç dört zeytin, iki farklı dilim peynir, tereyağ, bal, reçel, nutella ve haşlanmış yumurta. Akşam yemekleri küçük mezelerden ve tek porsiyon ana yemekten oluşuyor. Oda başına bir porsiyon düşüyor. İkinci porsiyon artı fiyat demek. Servis çok yavaş ve çalışanlar oldukça ilgisiz. Herkes üstüne düşen görevi yapıyor ama zorlamayla. İyi yönleri yok mu diyeceksiniz vardır elbet. Odalarda klima, ufo, doğal gaz, tv var. Çay, kahve, su sınırsız ve ücretsiz. Ama bunlardan içimiz şişti derseniz bir kutu ayran 5 lira, afiyet olsun :) Hafta içi denizi sahili çok güzel. Ama hafta sonu tıklım tıklım, çünkü gelen halka otopark ve şezlong parasıyla açılıyor. Çalışanları samimi sevgi dolu.

     istanbul - 27 Ağustos 2012, Pazartesi 17:05

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     2.0 Çok pisti
     Çok pisti

     Bayram tatilinde burada bulunduk. Bungalovlar o kadar pisti ki. Banyoda bir önceki müşterinin şampuanı, giderde saçları duruyordu. Duvarlarında küfler vardı. Pike olarak verilen şey kokuyordu. Havlular yeniydi ama yıkanmadan verilmişti. Tv sesi çalışmıyordu. Akşam yemeği güzeldi. Sabah kahvaltıda hazır küçük paketlerde tereyağ, reçel, sarelle, kupkuru zeytin, haşlanmış yumurta ve bolca ekmek vardı. Denize çok yakın olması güzel, ancak bu kadar kötü ve pislik içinde olan bir yerin geceliği kişi başı nasıl 100 TL olur anlayamadım.

     pelin demirci - 22 Ağustos 2012, Çarsamba 16:28

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Gayet güzel
     Gayet güzel

     Kafa dinlemek için gayet güzel bir yer. Çalışanları çok sıcakkanlı ve güler yüzlü özellikle Tolga Abim çalışkanlığı ve samimiliği ile kendini çok sevdiriyor. Tavsiye ederiz.

     Umur Bugay Güler - 16 Temmuz 2012, Pazartesi 21:38

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     6.0 İdare eder
     İdare eder

     Memnun kaldık... Merhaba, biz de eşimle birlikte gittik, ilk gittiğimde pek memnun olmadım çünkü çok da temiz sayılmaz ama güler yüzlü personeli denizi her ne kadar dalgalı olsa da :) Uunutturuyor her şeyi. Sessiz, kafa dinlemelik bir yer, kişibaşı deği lde gecelik fiyat verseler daha güzel olur bence gitmek isteyenler gitsin görsün karar versin. :)))

     melek öztürk - 12 Temmuz 2012, Perşembe 16:59

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Çok güzel bir yer
     Çok güzel bir yer

     Gerçekten hizmetleri çok iyi, ben gittim otobüsle gittim otobüsten indiğim yerden aldılar, dönüşte otobüsün olduğu yere kadar bıraktılar bizi. Çok memnun kaldım, odalar da güzel ve temiz, sahilin hemen karşısı zaten dediğim gibi hizmetleri cidden çok iyi, yaza doğru tekrar gitmeyi düşünüyoruz.

     tülin eyüpoğlu - 23 Ocak 2012, Pazartesi 23:15

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     2.0 Banyoların suyu gitmiyor
     Banyoların suyu gitmiyor

     Evet, geçtiğimiz yaz bulundum. İlgi alaka yok, soru sorarsın cevap yok. Yataklar pis. Odalarda banyoların suyu gitmiyor, gitmediği gibi bir de odaya sular geliyor. Bir daha asla.

     firdes geniş - 23 Aralık 2011, Cuma 22:36

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     8.0 Dinlenmek
     Dinlenmek

     2008'de konaklamıştık, dinlenmek için gidilebilecek çok güzel bir yer...

     İlknur acar - 16 Aralık 2011, Cuma 00:52

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     6.0 Bence yeterli ve lezzetli
     Bence yeterli ve lezzetli

     Kafa dinlemek için gidilecek en güzel yer. Çalışan personeller sıcakkanlı. Sahili mükemmel. Yemekler için az denilmiş bence yeterli ve lezzetliydi ama kafama tek takılan havluların lekeli olması. Havluların, banyonun ve çarşafların temizliğine önem gösterilirse tekrar gelmeyi düşünüyorum, inallahş bir daha geldiğimde böyle bir sorunla karşılaşmam. Yeni çarşaflar, havlular kullanılsa daha iyi olur.

     adı bende saklı - 26 Temmuz 2011, Salı 00:35

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     8.0 Gitmeye değer...
     Gitmeye değer...

     Öncelikle çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Biz eşimle beraber İstanbul'un gürültüsünden kurtulmak amacıyla 1 geceliğine gittik ve gittiğimize de değdi. Doğayla iç içe bir yer, herkese şiddetle tavsiye ederim. :) Ama söylemeden de geçemeyeceğim, 5 yıldızlı otellerde bile eksik oluyor. Buranın da ufak tefek eksiklikleri var ama en kısa zamanda o eksikler de tamamlanır. Ama dediğim gibi herkesin gidip kalması lazım ordan ayrılırken de direk eve dönmeyin, gezerek doğanın tadını çıkarın...

     sezgin arslan - 7 Mart 2011, Pazartesi 10:45

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 rıfat yüksel tarafından...
     rıfat yüksel tarafından...

     Tek kelimeyle süper bir yer... Eşimle birlikte balayına kafa dinlemeye gittik. Çok keyifli, huzur dolu bir hafta geçirdik. Kendi evimi bile aramadım, çünkü kendi evimden bir farkı yoktu. Mutfağını kendi mutfağım gibi kullanıyor, odalarında kendi evimdeymiş gibisine rahat ediyordum. Bu kadar güzel bir ortamda zaman geçirmemizi sağlayan Eyüp Abi, kardeşi, İbrahim, oradaki ablaya ve Hacı Abi'ye teşekkür ederim. Tekrar görüşmek dileğiyle, Allah'a emanet olun...

     rıfat yüksel - 18 Aralık 2010, Cumartesi 23:36

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 çağla çiçek tarafından...
     çağla çiçek tarafından...

     Çalışan personeliyle, odalarıyla, sahiliyle inanılmaz güzel bir yer. Yemekleri oldukça güzel ve doyurucu, sabah kahvaltısına gittiğinizde yağda kırılmış yumurtaları yemek için sabırsızlanıyorsunuz. Havası, doğası, yeşilliğiyle cennetten bir köşe gibi adeta. Kimsenin olumsuz mesajlarına takılmamanızı tavsiye ediyorum, biz 4 kişi gittik, çok memnun kaldık, daha otobüsten iner inmez gelip arabayla karşılıyorlar sizi, ne damlayan çaşmesi, ne de çekmeyen televizyonu var. Başta Metin Abi olmak üzere, Emrah Bey'e ve tüm çalışanlara çok teşekkür ederiz. En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle...

     çağla çiçek - 3 Kasım 2010, Çarsamba 22:44

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     4.0 emre candan tarafından...
     emre candan tarafından...

     Selam, merhabalar. Biz bu tesiste bu hafta 2 gece kaldık ve ortamına, doğasına, mezelerine, yemeklerine, bungalov evlerine hayran kaldık ama kafamıza takılan ve bizi son derece rahatsız eden bir kaç soru var. Birincisi verilen yemeklerin çok az olması, neredeyse aç kalacaktık. İkincisi servis yapılırken, ürünlerin masanın kenarına konulmasına çok sinirlendik, üçüncüsü de elemanlarının bize mi artık bilmiyorum ama soğuk davranması bizi rahatsız etti. Orda bahşiş sistemi işliyor olabilir diye düşündük ama bu çok yanlış, bir an önce işletme sahibinin elemanlarına çekidüzen vermesi gerektiğine inanıyorum, bu yapılanlar bütün artıları silip süpürdü desem yeridir, yine de güzel bi yer, denemenizi tavsiye ederim.

     emre candan - 17 Eylül 2010, Cuma 21:02

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     6.0 adem yavuz tarafından...
     adem yavuz tarafından...

     bnce bu fıyata gıdılıp kafa dınlenıcek en guzel yer kapıda karsılama degıl otobusten ınınce karsılıyolar aracınız yoksa sızı sıleden gelıp alıyolar yalan yanlıs beyanlar yazmayın. lutfen yemeklerı cokcesıtlı ve cok lezzetlı aksam yemegı 7 cesıt zeytınyaglı meze ana yemeklerı 3 cesıt bunlarlada doyulmassa oha derım yanı.odalarda sıcak soguk su tv uydu hatta klıma olanlarıda var plajdakı hereyden ucretsız faydalanıyosunuz.BİZ HERSEYDEN AILECE MEMNUN KALDIK HERKEZE TAVSIYE EDIYORUM.MESUTA OZGURE VE AILESINE OZELLIKLE BABAANNEMIZE COK TESEKKUR EDIYORUZ....

     adem yavuz - 24 Temmuz 2010, Cumartesi 19:59

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     8.0 yusuf ertan tarafından...
     yusuf ertan tarafından...

     Bence mekan çok uygun bir yer. Temizlik vasatın üzerinde, söylediğiniz taktirde düzelteceklerine eminim. Gittiğimiz gün ismi Bayram olan bir bey karşıladı bizi (yanlış hatırlıyor olabilirim). Akşam 11'de Ağva Akçakese köyüne gittik. Yerlisi çok sıcak kanlı. Bizimle çok ilgilendiler, yardımcı olmak için ellerinden geleni yaptılar. Çardakta oturan yaşlı amcayı unutacağımı sanmıyorum. Daha sonra mekanın sahibi olduğunu düşündüğüm bey bizi aldı arabayla ve mekana götürdü. Gayet kibar bir insandı. O saatte gitmiş olmamıza rağmen bizim için, arkadaşların meze olarak tabir ettiği yemekleri sundular gayet güzeldi. Denizi güzel; sakin bir yer arıyorsanız size göre. Arabanız yoksa tek sorun ulaşım. Biz toplu taşıma aracıyla gittik. Bence fazla abartmaya gerek yok, yıldızlı bir otel vs değil sitelerinde belirtiyorlar zaten nasıl bir yer olduğunu. Karşılama yok diyen arkadaşa katılmıyorum.

     yusuf ertan - 22 Temmuz 2010, Perşembe 00:41

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 selçuk kara tarafından...
     selçuk kara tarafından...

     Yorumlara bakılırsa Ağva'daki en uygun yerlerden birisi. En olumsuz yorum şu; kapıda kimse karşılamıyor, karpuzun suyu şeftaliye değiyor, banyoda su damlıyor vs :) Fiyat da diğer mekanlara göre iyi gibi. En azından tek gece kalma opsiyonu var. Ben gelicem galiba buraya.

     selçuk kara - 16 Temmuz 2010, Cuma 01:55

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     6.0 İlknur tarafından...
     İlknur tarafından...

     Öncelikle hafta sonu tatilinden ve gidilecek mekandan ne beklediğinize bağlı her şey. Benim için bu kriterler hizmet ve fiyatla doğru orantılı. Mekanla ilgili yorumuma gelince... Fiyat; alınan hizmet ve temizlik kalitesi, konaklama şeklinin çok çok üzerinde. Bildiğiniz pansiyon. İlk girişte sakın kimsenin karşılama yapmasını beklemeyin. Odalar temiz sayılır. Resimlerde olduğu gibi jakuzi-kabin ikilisi yerine duş teknesi-kapısı kapanmamakta direnen bir kabin ikilisi mevcut. Ve yanına ilave olarak sabaha kadar şıp şıp şıp diye damlayan bir musluk (sayın yetkili; kabinde bulacağınız havlunun sebebi damlayan suyun sesini kesmesi içindi...) Odadan çıkıyoruz ve akşam yemeği yemeye gidiyoruz. Akşam yemeği mezelerden ibaret. Izgara var deniliyor. Gelen ızgara 2 adet köfte, 1 dilim tavuk göğsü, 1/2 biber ve 1/2 domates... İçecekler ücretli. Ekmek bedava. Dilediğiniz kadar yiyebilirsiniz. Odamıza geri dönüyoruz. TV var mı ? Var. Ama izlenebiliyor mu? Nerdeeeeee. Uydu çalışmıyor ki :( Ne yapsak diye düşünürken.... Fasıl varmış. Bir bakalım diyoruz. Kendi çapında iyi. Karışık meyve tabağı alıyorsunuz. Tabakta meyveler gerçekten karışmış durumda. Kavun - karpuz ve şeftali aynı tabakta. Hepsi sulu ve hepsinin suyu birbirine geçmiş. Şeftali yerken kavun tadı alıyorsunuz. Eh yatalım bari diyerek odaya çekiliyorsunuz. Havası güzel ve odalar ağaç olduğu için çoooook rahat bir uyku uyuyorsunuz. Tek memnun olduğum şey iyi uyumuş olmam. Sabah 7 de kalkarsanız kahvaltı yok. Uyuyabildiğiniz kadar uyuyun. Saat 8:30 gibi hazır oluyor kahvaltı (Bize o saatte yumurta kıran arkadaşın ellerine sağlık). Biraz deniz, biraz güneş. Ayrılma zamanı. Bu esnada "Nasıl memnun kaldınız mı?" diye bir soru. Hayır cevabına karşılık gülümseyen bir yüz ifadesiyle " Ne bekliyorsunuz ki buradan başka" şeklinde bir cevap. Onlarda farkında yani durumun. Ne beklediğimize sıra gelince hizmet=fiyat Ege, Akdeniz gibi tatil beldelerinde 5 yıldızlı - tam pansiyon konaklama fiyatlarına yakın bir fiyat Odasını 25-30 liraya kapatabileceğiniz bir pansiyon Yemeklere ödeme yapacağız derseniz yemekler mezeden ibaret :) Şimdi gerçekten böyle bir yer var mı diye merak edenler varsa buyursun gözleriyle görsün. Yok bana bu kadarı yeter fazlasına gerek yok derseniz çok daha uygun fiyatlarla pansiyonlar mevcut bölgede. Haftaya farklı bir yeri deneyeceğiz.

     İlknur - 11 Temmuz 2010, Pazar 19:21

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     6.0 ceren yılmaz tarafından...
     ceren yılmaz tarafından...

     Ben de bir yer aradım durdum sonunda buraya gitmeye karar verdim. En sevdiğim insanla sadece bir güne sahibim. Güzel olmalı herşey. Gelince yazacağım yorumumu merak etmeyin. Umarım hayal ettiğim gibi olur herşey.

     ceren yılmaz - 4 Temmuz 2010, Pazar 20:33

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 esra&emre tarafından...
     esra&emre tarafından...

     Hayatınızdaki en özel anları yaşamak istiyosanız yeşim camping tam isteğine göre.. cennet gibi olan bu mekanda güler yüzlü insanlarla ve hayatınızdaki en özel insanla inanılmaz muhteşem bi tatil oluyo. 3 gün kalmama rağmen doyamadım. (EMRE&ESRA) 08.04.2010

     esra&emre - 12 Nisan 2010, Pazartesi 15:31

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 megi erkek tarafından...
     megi erkek tarafından...

     Yıldıray Doğayla içiçe olmak isteyenlere tavsiye ederim. Akşamları denizin dalga sesleriyle yatıp dalga sesleriyle yeniden uyanmak isteyenler burayı tercih edebilir. Evet odalar sıradan. Ama çalışanlar o kadar içten ve sıcak ki bunu düşünmenize gerek kalmıyor. Sahilde yürüdüğünüzde rüzgarın ve temiz havanın gücü bunları beyninizden silip atıyor. Bide üstüne sigara böreğinden yediniz mi bişeyiniz kalmıyor :)

     megi erkek - 4 Mart 2010, Perşembe 21:45

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 sevda kadi tarafından...
     sevda kadi tarafından...

     Her zaman alistigimiz televizyon -internet olmayinca insanin cani sıkılıyor tabi. İki asık giderseniz sıkıntı olmaz ama uzun yıllar gecirdiginiz esinizle ya da coluk cocuk giderseniz ustelik te kıs ise sıkılabilirsiniz :) ilk defa gordum buranın kışını- deniz olmayınca zamanda agır ilerliyor- ama sogukla işim olmaz- ben alırım kitabımı cd calarımı derseniz muhtesem bir yer. Yemekler cok guzel- mezeler enfes. Yatacak odanız ve restaurant bolumu dısında bir aktivite alanı yok - keske o da olsaymıs- en azından denize girilmeyen kıs mevsiminde arkadaşlarla okey partisi yada bilardo maçı yapmak- dart yada langırt güzel olabilirdi-ama bunlar yok maalesef. O nedenle bazı insanlar buranın hayranı olurken bazıları da bir daha gelmem diyebiliyor.4 arkadas oldugumuz icin ve sadece 1,5 gün kaldığımız için sıkılmadık. Calısanlar güleryüzlü ve ilgili.Bence bir deneyin. Yazın kesinlikle tavsiye ederim - kamp ve cadır olay güzel.

     sevda kadi - 18 Ocak 2010, Pazartesi 09:15

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 ELİF AKGÜL ATEŞ tarafından...
     ELİF AKGÜL ATEŞ tarafından...

     Elif&Vedat ATEŞ Öncelikle geçirdiğimiz güzel bayram için çok teşekkür ederiz herkeslere:)Biz bayram öncesi bir yerlere bakınırken karşımıza çıkan bu sitede iyi ki yorumları okumamışız diye şuan sevindim.Evet birtakım eksiklikler var. gEÇİRİLEN büyük bir yangının izlerini kapatmaya çalışırken işletmede oluşan eksiklikler:((sıcak su-havlu - çarşaf eksikliği - çalışan eksikliği gibi...)doğayı ve doğallığı seviyorsanız inanın!! herşeyi görmezden geliyorsunuz. Sabah işletmenim mutfağına girip eşime kahvaltıda hazırladım - çayda doldurdum ve bir kere neden bana kimse hizmet etmiyor diye düşünmedim. mutfak çok temiz:) (Metin beye - Gülizar hanıma ve eşine- Mesut beye - genç çalışkan mESUTA-AHMET beye sonsuz teşekkürler:)Nilgün hanımın yemekleri çok leziz:)Bayram boyunca fasıl - müesese sahibi ailenin büyüklerinin çok güzel sesleriyle doyumsuz şarkıları plaktan çıkmışsanza söylemeleri - denize sıfır manzarası...Eşim ve benim için herşey çok güzeldi. Bayram boyunca bu şirin,samimi yerde sırtımIZI huzura yasladık ve çok güzel dinlendik. Tekrar bu özel YERİN ÖZEL İNSANLARINA TEŞEKKÜR EDER, herkese öneririz. Sevgiler,

     ELİF AKGÜL ATEŞ - 1 Aralık 2009, Salı 12:01

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     8.0 gülcan cantürk tarafından...
     gülcan cantürk tarafından...

     bizde gitmek istiyoruz çok güzel bir yere benziyor ama yorumlar kafamızı karıştırdı :(

     gülcan cantürk - 25 Kasım 2009, Çarsamba 14:16

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     4.0 okan dal tarafından...
     okan dal tarafından...

     Mekan huzur verici ve dinlendirici ama bir o kadar da sıkıcı. Hiç bir aktivitesi olmayan ve odalarında arızalar çıkabilen bir yer. Ayrıca çok pahalı. Ailecek gittik ve çocuklarım çok sıkıldı. Yemekleri de açık büfe olmalıydı o fiyata göre.

     okan dal - 23 Eylül 2009, Çarsamba 13:41

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Hamdi tarafından...
     Hamdi tarafından...

     Burayi 2 defa ziyaret ettim ve yaklasik 2 hafta kaldim. Tatile cikmayi dusundugumde aklima gelen ilk yer olmasi zaten her seyi anlatiyor. Ilk olarak ocak ayi civarinda ziyaret etmistim ve arkadaslarimla cok keyifli bir kac gun gecirmistik. Essiz manzarasi, ortamdaki huzuru, personelin guler yuzlu hizmeti ve de yemeklerin lezzeti bizi resmen oraya hayran birakmisti. Ayrilirken bi daha gelecegiz demistik ve bu yaz tatil icin aklima gelen ilk yer oldu. Yaklasik 2 hafta konakladim. Kis ayina gore dogal olarak kalabalik olmasina ragmen kalitesinden hicbir sey kaybetmemisti. Belki odalar bi 5 yildizli otel kalitesinde degildir ama buraya zaten gelme sebebimiz 5 yildizli bir odada konaklamak degil burda dogayla basbasa olmak. Ve bircok degisik otelde kalmama ragmen burda ki odalarin bir cok otelden daha konforlu oldugunu rahatlikla soyleyebilirim. Yemeklerin lezzeti ve ortamda ki huzur da isin extrasi. Otellerde ki gibi etrafinizda donen insanlar burda yok ama en ufak bir ihtiyacinizda size yardimci oluyorlar. Kesinlikle tavsiye ederim. Istanbul ve cevresinde yasadiginiz halde gelip de burayi ziyaret etmediyseniz bence buyuk bir eksiklik.

     Hamdi - 11 Eylül 2009, Cuma 23:26

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     8.0 Mustafa Akdoğan tarafından...
     Mustafa Akdoğan tarafından...

     Ortam çok hoş ve insanlar gerçekten çok sıcak. Ancak odalar ve havluların temizliği konusunda daha hassas olmalarını öneriyorum. Ayrıca odaların bazılarında TV var, bazılarında yok, yırtık bir çarşafa denk gelebilirsiniz. Fotograflarda gayet hoş görünen duşakabinden ne yazık ki eser yok. İşletme konusunda malesef sınıfta kalıyor. Etrafımızda dönen garsonlara ihtiyacınız zaten olmuyor ama bazı küçük ama çok önemli detaylara dikkat etmeleri gerekiyor. Odaların tamamı dolu olmasına rağmen akşamları insanların bir arada olup vakit geçirebileceği küçük aktiviteler düşünülse hoş olurdu. Yemekler harikaydı. Bilhassa ızgara köftelerini mutlaka denemelisiniz. Denizi tertemiz ve çok sakin. Ancak pazar günü erkenden kalkıp sahile yerleşmeniz gerekebilir. Kafa dinlemek istiyorsanız kesinlikle düşünülmesi gereken bir mekan.

     Mustafa Akdoğan - 7 Eylül 2009, Pazartesi 10:24

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     8.0 esin aydın tarafından...
     esin aydın tarafından...

     Mekan çok güzel ama hizmetle ilgili baya bi sıkıntı var. En kısa sürede o konuyu çözmeleri lazım. Tek garsonla işi çözmeye çalışıyorlar. Personel takviyesi lazım. Yarım pansiyon deyip akşama yemeginde içeceklere tek para alan yerdir sanırım. Öyle bi mekana iyi bir işletme lazım bence.

     esin aydın - 6 Ağustos 2009, Perşembe 19:34

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     4.0 Harun Esen tarafından...
     Harun Esen tarafından...

     İnternetteki fotoğraflarınıza kanıp ne hayallerle gelmiştik ama umduğumuzu bulamadık daha önce böyle bir yer cidden görmemiştik o yönden farklı oldu.......bizim gibi yanılıp gelenlere şimdiden geçmiş olsun...

     Harun Esen - 4 Ağustos 2009, Salı 15:34

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 zeynep ÇELİK tarafından...
     zeynep ÇELİK tarafından...

     Merhaba, Geçen sene 2 kere gittiğim ve muhteşem anılarımın olduğu bir yer..Huzur ve mutluluk var Bungalow Koyun da..Ayrılmak ise hiç istemiyorsunuz öyle güzel bir zaman akıp geçiyor ki,hele ki yanınızda istediğiniz kişi varsa..Mutlaka gidip görmeli ve yaşamılısınız..

     zeynep ÇELİK - 29 Temmuz 2009, Çarsamba 11:10

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     8.0 meltem tarafından...
     meltem tarafından...

     Güzel bir yere benziyo gelmek istiyorum ama fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi verirseniz sevnirim mesela şu kadar konaklama şu kadar fiyat gibi...

     meltem - 6 Temmuz 2009, Pazartesi 17:34

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 BURÇ tarafından...
     BURÇ tarafından...

     Güzel bir yer fakat denildiği gibi etrafınızda dönen garsonlar hiiççç yokk:)ama genel anlamda hoş bir yer. denizi çok güzel.pazar günü bayaa kalabalık oluyor gidecek olan varsa pazar sabah erkenden plaja gidip şezlong kapsın:)))teşekkürler herşey için,güzel bir haftasonuydu...

     BURÇ - 2 Temmuz 2009, Perşembe 09:48

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Teşekkürler
     Teşekkürler

     Mazhar Bey'in ekmeklerini de unutmadık, teşekkürler.

     AYCAN - 21 Nisan 2009, Salı 11:25

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Huzur verici bir ortam
     Huzur verici bir ortam

     Bence tek kelimeyle harika bir yer, huzur verici bir ortam.

     AYCAN - 21 Nisan 2009, Salı 11:24

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Güzel bir hafta sonu
     Güzel bir hafta sonu

     Bu arada Mashar kardeşim, ancak bu derecede güzel bir işletmeyi hakkını vere vere işletmek ayrı bir meziyettir. Biz İsmail ve Özlem olarak bize yaşattığın bu güzel hafta sonu için sana çok teşekkür ederim. Eminim tekrar görüşecegiz... :)

     özlem ve ismail - 19 Ocak 2009, Pazartesi 09:19

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Hepinize tavsiye ederim
     Hepinize tavsiye ederim

     Harika bir ortam, harika hizmet ve de harika evler... Arkadaşlar hepinize tavsiye ederim.

     ismail yavuz - 19 Ocak 2009, Pazartesi 09:16

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Her şey çok içten ve samimi
     Her şey çok içten ve samimi

     Tek kelimeyle harikaydı. Hizmet, personel, kalite, sıcacık bir ortam... Her şey çok içten ve samimiydi. Sevdiğizle romantik birkaç gün mü geçirmek istiyorsunuz? Tek adres Bungalow Koyu... Her şey için çok teşekkürler Mazhar Bey.

     asker ismail&özlem - 18 Ocak 2009, Pazar 22:13

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Her şey harika
     Her şey harika

     Her şey harika... Sık sık geleceğimden emin olabilirsiniz...

     serra ergüney - 14 Aralık 2008, Pazar 21:48

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Seneye tekrar geliyorum
     Seneye tekrar geliyorum

     Selem Yeşim Camping personelı. Ben Hakan, tanırsınız. Tanımasanız da size ipucu vereyim. Balıkçı Hakan.:) Nasılsınız, ne var ne yok? Kalkan var mı kalkan? Seneye geliyorum, ağı hazırlayın. Muhlamayı ben yapacağım, rakıyı da açarız yanında. Gerisini söylememe gerek yok. Herkese selamlar.

     hakan OZYILDIZ - 6 Aralık 2008, Cumartesi 07:01

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)

     Tesis Konaklama Fiyatları

     - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

      Fiyat Açıklamaları

      Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

      Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

      Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

      İstanbul'un şirin beldesi Ağva'da, yeşillikler içerisinde, kendine özgü mimarisi ve özenle döşenmiş odaları ile 2007 senesinde hizmete açılan Club Pedalisa Hotel, Ağva çarşısına, plaja ve Yeşilçay Deresi'ne sadece 2 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor.

      Kendinizi evinizdeymiş kadar rahat hissetmeniz için özenle hazırlanmış 10 adet standart, 7 adet suit ve 1 adet balayı suit odası ile şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak, hoşça vakit geçirebileceğiniz gerçek bir tatili yaşamak için yola çıkmış Club Pedalisa Hotel…

      Club Pedalisa Hotel, Ağva'nın eşsiz güzellikteki 1.5 km uzunluğundaki kumsalına sadece 200 metre uzaklıkta yer alıyor. Club Pedalisa Hotel, sizleri Ağva'nın doğasını ve masmavi denizini birlikte paylaşmaya davet ediyor.
      • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
      • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
      • OtoparkOtoparkVar
      • İnternetİnternet Yok
      Genel Özellikler
      • Otopark
      • Sigara İçilmeyen Oda
      • TV Odası
      • Uyandırma Servisi
      • Ücretsiz Gazete
      • 7/24 Açık Ön Büro
      • Bahçe
      • Dağ Manzarası
      • Emanet Kasa
      • Internet
      Aktiviteler
      • Jogging

      Tesis için 6 gezgin görüş bildirdi

      Daha fazla yorum
      10 Çok sıcak ve temiz bir ortam
      Çok sıcak ve temiz bir ortam

      2 günlük tatili çok sıcak ve temiz bir ortamda geçirdim, gerçekten çok samimi bil şekilde ağırlandık. Şiddetle tavsiye ediyorum. :)

      Jiyan Arslan - 6 Mayıs 2015, Çarsamba 01:06

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Huzurlu tatil
      Huzurlu tatil

      Sıcak, sevimli, insana kendini evinde hissettiren, rahat bir küçük ev adeta! Oteli işleten ailenin güler yüzlü samimi davranışlarından çok memnun kaldık. Şirin bahçesini de unutmamak gerek. Merkezde olduğu için kolayca çıkıp dolaşabiliyorsunuz.

      A Sisli - 5 Kasım 2013, Salı 15:56

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Süper zaman geçirdim
      Süper zaman geçirdim

      Buradan öncelikle gitmiş olup yorum yazan arkadaslara teşekkür etmek istiyorum. Yorumlara güvenerek gittim, o sebepten şüphelerim vardı ama şunu çok samimi olarak söylüyorum; mükemmeldi. Karşılamadan uğurlamaya kadar bir an olsun güler yüzlerini eksik etmediler, çok samimi bir ortamı var. Buradan Aziz Bey'e çok teşekkür ediyorum. Hiç yabancılık çekmeyeceğiniz bir yer. Eğlenmek, memnun kalarak dönmek istiyorsanız ben çok sevdim ve tavsiye ederim. Gidecek olan arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler.

      Metin Zorbozan - 17 Ağustos 2013, Cumartesi 01:39

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Rüya gibi bir tati
      Rüya gibi bir tati

      Ağva'daki oteller hakkında hiçbir bilgimiz yoktu, baya bir araştırma yaptık ve en son burayı bulduk ama keşke ilk burayı bulsaymışız o kadar güzel bi tatil yaşattılar ki bize gerek hizmet gerek ilgilenmeleri her şeyleri mükemmeldi, öncelikle Ağva'nın merkezinde olması tatilcilere avantaj sağlıyor, hele akşamları bahçesinde oturmak yok mu? Ve ayrıca Yahya Bey'e de ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

      Bahadır Türker - 6 Temmuz 2013, Cumartesi 20:36

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Sıcak atmosfer
      Sıcak atmosfer

      Muhteşem bahçesi, sıcacık atmosferi, tertemiz odalari ile bize sunmuş olduğu misafirperverliği ile Club Pedalisa Hotel ailesine teşekkür ederiz

      aylin can - 5 Ağustos 2012, Pazar 14:42

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Ağva'daki sıcak yuvamız
      Ağva'daki sıcak yuvamız

      Bayram tatilinde Club Pedalisa Hotel'deydik ve iyi ki oradaydık. Club Pedalisa Hotel bize tam da istediğimiz tatili yaşattı. Güler yüzlü ve temiz bir aile işletmesi. Her konuda gayet yardımcı oldular. Gider gitmez odamıza yerleştik. Hatta çıkış yaptığımız halde eşyalarımızı orada bıraktık ve Ağva'da rahat bir gün daha geçirebildik. Bundan sonra Ağva tatillerimizin hepsini orada geçirmeye karar verdik ve tanıdığımız herkese de önerdik. Kendilerine her şey için tekrar teşekkür ederiz.

      bertan gökşen - 9 Eylül 2011, Cuma 23:01

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)

      Tesis Konaklama Fiyatları

      - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

       Fiyat Açıklamaları

       Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

       Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

       Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

       Doğa'nın Terasında Güne Merhaba”'

       Otelimiz Ağva'da Göksu Nehri'ne teras konumunda doğanın içinde essiz ve büyüleyici atmosferiyle konaklayan misafirlerimize bambaşka bir konsept sunmaktadır.

       Ağva GreenRiver Otel İsaköy köprüsü yanıbaşında Göksu nehrine karşı yeşilin tüm renkleri içinde essiz bir konumdadır. Konaklayan misafirler Göksu nehri'nin büyüleyici ve huzur veren doğasına karşı tatilin keyfini çıkarmaktadır. Teras Restoranımızda doğanın tam kalbinde Göksu nehri'ne nazır kahvaltı ve alakart servisiyle keyifli bir dinlenme sunmaktadır.

       Ağva GreenRiverHotel'in çevresi fındık bahçeleri ve orman yürüyüş parkurlarıyla size ayrıcalıklı bir atmosfer sunmaktadır.

       Ağva GreenRiver Hotel Göksu Nehri'ne olan konumuyla nehir kenarında çeşitli aktivitelerin yanısıra balık tutarak keyifli bir tatil sunmaktadır. Otelimiz halk plajına 4 km mesafede olup araçsız gelen misafirlerimize ücretsiz servis hizmetide sunmaktadır.

       Ağva GreenRiver Hotel çeşitli konseptlerde toplam 10 oda ile hizmet vermektedir. Odalarda konaklayan misafirlerin rahatı ve konforu için tüm detaylar düşünülmüştür.

       Ağva GreenRiverHotel'e İstanbul'dan 90, Atatürk Havalimanından 120, Sabiha Gökçen Havalimanından 60 dakikada ulaşabilirsiniz
       • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
       • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
       • OtoparkOtoparkVar
       • İnternetİnternet Var
       Genel Özellikler
       • Otopark
       • Uyandırma Servisi
       • Ücretsiz Gazete
       • 7/24 Açık Ön Büro
       • Dağ Manzarası
       • Internet
       Oda Özellikleri
       • Banyo
       • Eşya Dolabı
       • Havlu
       • Internet
       • Klima
       • Oda Temizlik
       • Telefon
       • Televizyon
       • Tuvalet
       Aktiviteler
       • Açık Havuz

       Tesis için 5 gezgin görüş bildirdi

       Daha fazla yorum
       10 Çok güzel bir hafta sonu
       Çok güzel bir hafta sonu

       3 sene önce burada kalmıştık, eşimle çok güzel bir hafta sonu yaşamıştık. Yemekler ve odalar ilk etapta aklıma gelenler. Neredekal.com'a Ağva'da otel bakmak için girmiştim ama bu tesisi görünce sürpriz oldu, yine buraya gideceğim.

       Mehmet B. - 3 Eylül 2015, Perşembe 12:21

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Odamız şık, temiz ve rahattı
       Odamız şık, temiz ve rahattı

       Odamız şık, temiz ve rahattı. Olağanüstü bir manzara, büyük ve konforlu odalar, bir dediğinizi iki etmeyen çalışanlar. Orhan Seçen çok ev sahipliği özeniyle yapılan işletmecilik. İşletme sahibeleri girişte sizi güler yüzle kapıda karşılıyor ve o muhteşem manzara karşısında mutlaka bir şeyler ikram etmek istiyorlar. Çıkışta da aynı özenle sizi yolcu ediyorlar. Bu ilgi, güler yüz, fark yaratan hizmet anlayışı için teşekkür ediyoruz.

       BURHAN - 21 Eylül 2014, Pazar 23:22

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       2.0 Özensiz
       Özensiz

       Ağva'da gittiğim en özensiz ve kötü mekan. Lütfen tercih etmeyiniz ve ettirmeyiniz. Nehir ile falan da alakası yok, yol üstü kötü bir mekan.

       Ali Özbilgen - 15 Eylül 2014, Pazartesi 14:02

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Çok güzel bir hafta sonu
       Çok güzel bir hafta sonu

       Kaliteli ve düzenli bir yer, sahiplerini tebrik ediyoruz.

       hasan gül - 3 Eylül 2014, Çarsamba 20:42

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       8.0 Ağva'da güzel bir tatil
       Ağva'da güzel bir tatil

       Güzel olmuş ve işletmecileri sıcakkanlı insanlar. En önemlisi doğa ile baş başasınız ve odaları tertemiz. Ağaç evleri olması da tesise ayrı bir güzellik katmış.

       ali uçar - 29 Haziran 2014, Pazar 17:55

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)

       Tesis Konaklama Fiyatları

       - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

        Fiyat Açıklamaları

        Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

        Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

        Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

        Diğer konaklama yerlerinin aksine, tabiat ile başbaşa, kuş sesleri arasında, sincaplarla, çam ağaçları altında, şehrin gürültüsünden uzak,eşsiz bir doğa harikası, otelimizin önünde 200 metre yürüyerek müthiş bir panaromik manzara, Ağva nehir ve denizini görebilirsiniz.

        Ekoland, nehire yürüyüş mesafesi 1 km. ve Ağva'ya yürüyüş mesafesi 1,6 km. uzaklıkta.35-40 yatak kapasiteli otelimizde 15 oda bulunmaktadır.

        Nasıl Gidilir?

        Aracınızla Ümraniye-Şile yolunu takip ederek.Şile'den Ağva Sahil yolunu kullanarak Kabakoz, İmrenli, Akçekese güzergahını izleyip Kurfallı köyüne gelip camiyi geçip önce sol sonra sağ yokuş aşağıya inerek otelimize ulaşıyorsunuz. Otobüs ile ulaşım için, Haremden Şile-Ağva otobüsleri kalkmaktadır.

        • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
        • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
        • OtoparkOtoparkVar
        • İnternetİnternet Var
        Genel Özellikler
        • Otopark
        • Restaurant
        • Sigara İçilmeyen Oda
        • Ücretsiz Gazete
        • 7/24 Açık Ön Büro
        • Barbekü
        • Dağ Manzarası
        • Ek Yatak
        • Hayvan Serbest
        • Internet
        • Jakuzi
        Oda Özellikleri
        • Balkon
        • Banyo
        • Fön Makinesi
        • Havlu
        • Internet
        • Klima
        • Televizyon
        • Tuvalet
        Aktiviteler
        • Bisiklet

        Tesis için 6 gezgin görüş bildirdi

        Daha fazla yorum
        6.0 Fiyatlar uçuk
        Fiyatlar uçuk

        İyi, güzel her şey ama fiyatlar uçuk. Neredeyse 5 yıldızlı otel, ultra her şey dahil fiyatına yakın. Onları da bir ortalama yapsalar süper olur.

        yusuf - 23 Temmuz 2015, Perşembe 10:42

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Tavsiye etmiyorum
        Tavsiye etmiyorum

        Eşimle beraber rezervasyon yaptırdık, otele giriş için geldiğimizde sahibi bey bize çok ters davrandı ve bizimle sebepsiz yere tartıştı, müşteri memnuniyeti ya da haklılığı gibi kavramlardan haberleri yok galiba. Kesinlikle tavsiye etmiyorum!

        melih basdemir - 4 Mart 2015, Çarsamba 20:42

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Muhteşem günümüz
        Muhteşem günümüz

        İstanbul'dan dört arkadaş şehirden uzaklaşmak biraz kafa dinlemek için gittik. Otelin yönetiminin bizlere yaklaşımı, ellerinden geldiğince yardımcı olmaları, odaların atmosferi ve misafirperverlikleri bizleri çok etkiledi. Her şey için teşekkür ederim. :) Tek kelimeyle muhteşemdi.

        ali oğuz özbey - 10 Mart 2014, Pazartesi 14:56

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        8.0 Güzel tatildi
        Güzel tatildi

        Eşimle ve çocuğumla gittiğimiz hafta sonu tatilimizde güzel vakit geçirdik, şömine başında güzel müziklerle lezzetli ızgara menülerini yedik, köy içinde yürüyüş imkanı alan çok güzel geniş, odalar ahşap zaten otelin tamamı ahşaptı. Umduğumuzdan rahattı, çok da kafa dinledik. İşletmeciler ve çalışanlar çok yardımcı, odalar gayet temiz tavsiye ederiz.

        U.sezer - 12 Şubat 2014, Çarsamba 21:31

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Çok güzel bir tatildi
        Çok güzel bir tatildi

        Arkadaş grubumla beraber gittik Ekoland Pansiyon'a. Ormanın içinde, hamaklarıyla çok şirin bir yer. Çok güler yüzlü çalışanları var. Yemekleri de çok lezzetliydi. Otelin ahşap oluşu çok güzel ve salaş bir hava katıyor. Herkese tavsiye ederiz.

        Sibel Kuru - 11 Şubat 2014, Salı 18:34

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Huzur dolu
        Huzur dolu

        Merhabalar. Biz her şeyden çok memnun kaldık, çok samimi ve içten bir işletme. Eşimle ve 2 çocuğumla kafa dinleyip çok keyifli 2 gün geçirdik. Odalar gayet temizdi. Ayrıca yemekler de çok hoştu. Otelin işletmecisi Nilhan Hanım'a tüm ilgisinden ve samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederiz.

        Lale Guncel - 11 Şubat 2014, Salı 18:28

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)

        Tesis Konaklama Fiyatları

        - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

         Fiyat Açıklamaları

         Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

         Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

         Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

         Yemyeşil bir doğa, eşsiz güzellikte bir nehir, masmavi bir deniz, tertemiz hava, birbirinden lezzetli balıklar... İşte Karadeniz'in incisi Ağva...

         Bahar ve yaz aylarında olduğu kadar artık kışın da şehrin gürültüsünden kaçmak ve huzur içinde bir tatil geçirmek isteyen kişilerin bir numaralı tercihi konumuna gelmiş, resmi kayıtlarda Yeşilçay olarak geçse de hala Ağva olarak bilinen bu eşsiz belde İstanbul'a 97 km uzaklıkta. İstanbul'un kuzeydoğusunda ve Karadeniz kıyısında yer alan Ağva, huzurlu hafta sonu kaçamakları için ideal bir belde...

         Rahat bir uykudan sonra kuş sesleriyle güne merhaba derken, kahvaltınızı zevkle döşenmiş kapalı veya açık restaurantımızda zengin açık büfemiz ile yapabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde yapabileceğiniz aktiviteler o kadar çok ki... Biraz serinlemek için ya Göksu Nehri'nin temiz sularına kendinizi bırakabilir ya da tesisimizde bulunan açık yüzme havuzunda kulaçlarınızı atabilirsiniz.

         Deniz sevenler tesisimizden 500 metre uzaklıktaki Karadeniz'in serin sularında yüzebilir, Ağva'nın temiz plajında güneşlenebilirler. Nehirde sizi bekleyen kanolarımız, sandallarımız ya da deniz bisikletlerimiz ile ücretsiz su sporları yapabilirsiniz. Ayrıca eski bir şilep filikasından yapılmış teknemiz ile nehir üzerinde dostlarınızla birlikte yapabileceğiniz bir geziyle keyifli anlar geçirebilirsiniz..

         Tüm bu keyifli anlar için; Riverside Club sizleri bekliyor...
         • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
         • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
         • OtoparkOtoparkVar
         • İnternetİnternet Var
         Genel Özellikler
         • Otopark
         • Plaj
         • Sigara İçilmeyen Oda
         • Toplantı Odası
         • TV Odası
         • Ücretsiz Gazete
         • 7/24 Açık Ön Büro
         • Bahçe
         • Emanet Kasa
         • Internet
         • Jeneratör
         • Konferans Salonu
         • Oda Servisi
         Oda Özellikleri
         • Banyo
         • Buzdolabı
         • Eşya Dolabı
         • Fön Makinesi
         • Havlu
         • Internet
         • Kasa
         • Klima
         • Oda Temizlik
         • Televizyon
         • Tuvalet
         • Uydu Yayını
         Aktiviteler
         • Açık Havuz
         • Canlı Müzik
         • Çocuk Havuzu
         • Dart
         • Deniz Bisikleti
         • Kano
         • Oyun Salonu

         Tesis için 25 gezgin görüş bildirdi

         Daha fazla yorum
         4.0 Ödediğimiz fiyatı kesinlikle hak etmiyor
         Ödediğimiz fiyatı kesinlikle hak etmiyor

         Personel harikaydı ama mekan olarak ödediğimiz fiyatı kesinlikle hak etmiyor. Yemekler vasattı. Odalar gerçekten kötüydü. Banyoda anlayamadığımız bir koku vardı ve buz gibiydi. Elimizi, yüzümüzü yıkamak bile başarıydı. Siz siz olun içkinizi köyden alıp odanızda için yoksa markette beğenip almayacağınız içkilere acayip rakamlar ödeyebilirsiniz. Ama tabi bu Ağva'da tüm otellerde böyleymiş. Temizlik orta durumdaydı. Ama mükemmel dileyebileceğimiz tek şey personelin ilgisi ve davranışlarıydı.

         esra - 20 Şubat 2015, Cuma 22:35

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         2.0 Peteklerden su akıyor
         Peteklerden su akıyor

         Klima çalışmaz, peteklerden akan sular hepsi burada. Gecem rezil oldu. Birde bunları söylerken o resepsiyonda çalışan lakayit insanın tavrı ise son derece rahatsız edicidir. Hafta sonunuzun rezil olmasına dair ne varsa burada.

         Ahmet Mümtaz - 29 Eylül 2014, Pazartesi 15:45

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Bence süperdi
         Bence süperdi

         Yaklaşık bir buçuk ay öncesi ailem ile kalmıştık burada. Bence tam bir aile yeri gerçekten. Ailece çok eğlendik ve de hizmet bence kusursuzdu, tekrar gitmeyi çok isterim fırsat bulursam.

         cengiz biçer - 9 Ağustos 2014, Cumartesi 23:52

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         2.0 Önermiyorum
         Önermiyorum

         Bayram tatili için yorumlara istinaden tercih ettiğimiz bu otelde, bayram nedeni ile aldıkları neredeyse 2 kat yüksek rakamlara rağmen ilk gece kaldığımız odanın kliması bozuktu, sıcaktan uyuyamadık. Sabah 6'da sesleri duyup dışarı çıktığımda 3 aile daha havuz başındaydı. Kliması bozuk olduğundan uyuyamamışlar. Ertesi sabah yetkililere bildirdim kimse ilgilenmedi. Akşama kadar defalarca ve sabırla sürdürdüğüm ısrarlarım neticesinde akşamüstü yetkili arkadaş geldi, baktı yapılamayacağını söyledi. Alternatif sunulmadı. Otelde boş bir oda daha olmasına rağmen bize verilmedi. Ancak 3. gün farklı bir odaya alınabileceğimiz söylendi. Yani göz göre göre klimasız odada kalmak zorunda bırakıldık ve çıkış yapmak istedik. Resepsiyonda duran ilgisiz ve sorumsuz bayan arkadaşın bunca yaşanan sıkıntıya ve tatilimizi zehir etmelerine rağmen 20 TL gibi çok komik bir rakamın dalga geçer gibi ekstra içilen içeceklerin parasını istemesi de bizi şok etti. Odalar örümcek ağı olmuş, ayrıca ortak alan tuvaletleri de öyle. Odanızda kullandığınız çarşafınız, örtünüz değişmiyor, hijyen neredeyse yok. Havuz temiz değil. İşletme son derece yetersiz. Kim neye istinaden bu kadar olumlu şeyler yazmış anlamadım açıkçası. Tamamen işi para ticaretine döken bu işletmeye ne giderim ne öneririm.

         Yeşim Türk - 29 Temmuz 2014, Salı 01:01

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Fiyatına göre çok iyi
         Fiyatına göre çok iyi

         Akşam yemekleri gayet güzeldi, havuzunun olması da büyük artı.

         Erol Purtul - 16 Temmuz 2014, Çarsamba 19:55

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Güzel bir tesis
         Güzel bir tesis

         Gayet iyi bir tesis. Olumlu yanları, hafta sonu canlı müzik, yemeklerin doyuruculuğu temizlik özellikle garsonların güzel yaklaşımı, salı çeken kişinin güler yüzü. Olumsuz tarafları, klimaların iyice kontrolden geçirilmesi. Özellikle resepsiyondaki Özlem Hanım'a teşekkür ederiz çıkışımıza 8 saat kala odamızı bile isteğimiz üzerine değiştirdiler. Kısaca 2 günlük güzel bir hafta sonuydu. Şahsi fikrim odalar ahşap olmayıp, beton olsa o kadar odalar sıcak olmazdı, klimalar bakımdan geçirilirse daha iyi olur diye düşünüyorum. Samimi ve sıcakkanlılıklarından ötürü teşekkür ederim.

         hakan şişman - 7 Temmuz 2014, Pazartesi 22:29

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Huzurlu bir hafta sonu
         Huzurlu bir hafta sonu

         Nehir kenarında yer alıyor. Manzarası eşsiz. Şömine çıtır çıtır yanarken siz harika manzara eşliğinde yemeğinizin tadını çıkartacaksınız. Yemekten sonra Jazz Bar'da da canlı müzik ile eğleneceksiniz. Tüm ekip çok ilgili ve güler yüzlü. Teşekkürler Riverside Club.

         Özlem Borhan - 11 Aralık 2013, Çarsamba 11:33

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         6.0 Good but not enough :)
         Good but not enough :)

         Personel, yemekler ve ortam gayet güzeldi. Bulunduğu konum harika. Nehir kenarı, temiz hava, yeşillikler içinde. Odalar da fena değildi bence. Tek hoşlanmadığım konu lavabo ve duşlarda kuyu suyu olması.

         Ahmet Başaran - 9 Aralık 2013, Pazartesi 11:00

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Kafayı dinlemek için ideal
         Kafayı dinlemek için ideal

         Göksu Nehri'nin hemen kıyısında yer alıyor Riverside Club. Konumu ve özellikle restoranın manzarası çok keyifli. Kahvaltı ve akşam yemekleri açık büfe olarak sunuluyor. Çeşit olarak yeterli ve lezzet de tatmin edici. Özellikle akşam yemeğindeki salataları çok beğendim. Odalar küçük ve sevimli fakat mutlaka elden geçirilmeli. Bakıma ihtiyacı var. Personel güler yüzlü ve ilgili. Hafta sonu İstanbul'dan uzaklaşmak ve kafa dinlemek isteyenler için ideal bir otel.

         Zeynep Hüvel Keleş - 9 Aralık 2013, Pazartesi 09:56

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Keyif aldığım bir konaklama oldu
         Keyif aldığım bir konaklama oldu

         Ağva'ya ilk gidişimdi ve bu otelde şirket etkinliği gerçekleştirdik. Kış mevsimi olduğu için vaktimizin birçoğunu da otelde geçridik. Sabah kahvaltıyı otelde aldık, öğlen toplantı odasını kullandık, akşam yemeğini de yine otelde yedik. Genel olarak oteli beğendim. Özellikle kahvaltısı açık büfeydi ve yeterli derecede çeşit vardı. Ballar, reçeller, çeşit çeşit peynirler, kekler, pasta çörekler... Daha ne istenir ki? 2 gün boyunca toplantı odasını kullandık. 25 kişi için ideal bir oda. Ancak biraz basık ve karanlık. Odalar havuz başında bulunuyor, havuz ve nehir manzaralı bungalowlar. Eğer çok sıcak seviyorsanız size biraz soğuk gelebilir, extra yorgan talep edin. Akşam yemeğinde ilk gün balık yedik, gayet lezzetliydi. 2. gün akşam yemeği açık büfeydi ve zeytinyağlıları beğendik. Nehir kenarında deniz bisikleti de keyifli. Yaz mevsiminde de en az bir kez gidip görmek gerek.

         Mesude Çakır - 9 Aralık 2013, Pazartesi 09:52

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         6.0 Memnun kaldık
         Memnun kaldık

         Otel çok güzel bir yerde konumlandırılmış ve nehrin yanında çok güzel bir manzarası var. Çalışanlar güler yüzlü ve samimi.

         Emre Sarsar - 9 Aralık 2013, Pazartesi 09:48

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Manzarası güzel otel
         Manzarası güzel otel

         Hafta sonu konakladım Riverside Club Ağva'da. Nehrin kenarında yer alıyor ve bir sal ile ulaşım sağlanıyor. Odalar biraz soğuktu. Kahvaltısı ve yemekleri güzeldi. Doğa ile iç içe olmak, nehrin kenarında sıcacık çayınızı yudumlamak ve kafanızı dağıtmak istiyorsanız hafta sonu için güzel bir seçenek olabilir. Cumartesi akşamları canlı müzik var. Eğlenmek isteyenler için bir seçenek olabilir.

         Tülin Kılıç - 9 Aralık 2013, Pazartesi 09:46

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Doğru adres
         Doğru adres

         Tesise ba yıl dım. :) Herkes mutlaka Ağva'ya gitmeli, gitmişken de bu tesiste konaklamalı. Hizmet iyi, çalışanları güler yüzlü. Ee manzarayı da hiç anlatmayayım ki gittiğinizde sürpriz olsun.

         pınar ünlü - 9 Aralık 2013, Pazartesi 09:45

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         2.0 Yemekler ve personel olmayınca
         Yemekler ve personel olmayınca

         Hayatım boyunca gördüğüm en berbat tesis, kahvaltı ve yemekler berbat. Otelde personel hiç görmedik. Çalışanları yok, yemekleri tam bir fiyasko, tesis güzel ona laf yok ama yemekler ve personel olmayınca bir anlamı yok. Sakın gitmeyin, tavsiye etmem, ondan önce başka bir tesiste kaldık çok güzel yer. Bir de kişi başı 175 TL neye istiyorlarsa anlamadım. Deniz bisikleti görürseniz binersiniz. :D Canlı müzik yok, akşam yemeği sabah kahvaltı açık büfe.

         ahmet kaya - 2 Eylül 2013, Pazartesi 16:59

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Samimiyet, lezzet
         Samimiyet, lezzet

         Yaklaşık 2 senedir kafamı dinlemek istediğim zamanlarda gitmişimdir. Hiç pişman olmadım. Kendim de bir otelciyim aslına bakılırsa. Çalışan personelin sıcaklığı, samimiyeti bir harika, kendimi evimde gibi hissettim. Çalışanlar olduğu kadar ortakları da gayet sıcakkanlıdır. Oda konusunda gelince, tadilat dönemlerinde kötü olur. Onun dışında standart bir odada normaldir ve yemekler tabi ki harika.

         berna - 8 Temmuz 2013, Pazartesi 19:58

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         6.0 Odaları çok kötüydü
         Odaları çok kötüydü

         Odaları bence çok kötü. Güya jakuzili oda diye fazla para verip aldık eski bir küvetten başka her şeye benziyordu. Ama yemekleri çok güzeldi. Bence ücreti fazla, biraz daha indirimleri gerekir ya da odalara bakım yapmalılar. Otelin genel hatları güzeldi ama; sadece odalarından memnun kalmadım.

         Kaan AYTAÇ - 12 Şubat 2013, Salı 22:27

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Harikaydı
         Harikaydı

         Ben 2008'de balayım için gitmiştim. Kış dönemine denk geldi ve çok güzel geçti benim için.

         burcin dumduru - 1 Ağustos 2012, Çarsamba 16:00

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Keyifli bir tatildi
         Keyifli bir tatildi

         Baharda bu otelde eşim ile konaklamıştık. Konum olarak çok güzeldi. Yemekleri ve odası da gayet iyiydi. Tavsiye ederim.

         Dilek Tekşahin Kaymaz - 27 Mart 2012, Salı 14:55

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Daha da iyi olabilirdi
         Daha da iyi olabilirdi

         Tesiste kış günü kalmak istememiz biraz hata oldu sanırım ayrıca hotelde tadilat olduğu için bu sıkıntı 2'ye katlanmış oldu çünkü hotel personelinin ilgilenmesi gerek tadilat ve az da olsa müşterileri vardı. Personelin bize davranışları çok samimi ve güler yüzlüydü. Ancak meslektaşlarım için söylemeden geçemeyeceğim bazı sorunlar da yok değil. Yerlerde kar vardı ve bu karlar ana geçiş noktaları üzerinde temizlenmesi gerekirken hiçbiri bu işi kendi sorumluluğuymuş gibi görmedi ve saldan iniş ve binişte ayrıca odalara geçiş kısımlarında olan karlarda sakatlanmamak için çok uğraşmamız gerekti ayrıca çatılardan sarkan buz saçakları oldukça tehlikeliydi. Oda çıkışlarımızdaki sarkıtları kendi imkanlarımızla kırdık. Bunlar negatif olan durumlar aslında. Odalar ve yemekler hakkında konuşmak gerekirse, odalarda ısınma problemi ve sıcak su problemi kombine bir şekilde var sanırım yaz olmadığı sürece de bu problem devam etmekte çünkü eğer odanızda kalorifer o da şiddetli bir şekilde yanıyor ise anlayın ki banyoda sıcak suyunuz yok , sıcak su varsa o da soğuk.. Yemek konusuna gelinirse aslında açık büfe olması gerekiyor ancak müşteri sayısı az olduğu için alakart verebiliyoruz dendi ve bizde bunu kabul ettik ancak alakart dendiğinde menü verilmesi gerekir ve ana yemeği bizim seçmemiz gerekir bu durumda şöyle bir düzenleme var. "Menü verilmesine gerek yok elimizde olan 3 çeşit yemeğimiz var; ( Köfte, tavuk pirzola, tavuk şiş) işte bu yüzden alakart demek pek doğru değil çünkü fix menü yemiş oluyorsunuz. Tavsiye konusuna gelince eminim yaz aylarında çok tatlı ve şirin bir hoteldir, salla karşıya geçişiniz, havuz, ortak kullanım alanları vs. kendini rahat hissebileceğiniz özelliklere sahip. Kış ve bahar aylarında ise her şey şansınıza bağlı.

         ismail topal - 20 Ocak 2012, Cuma 19:18

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Kusursuz
         Kusursuz

         Rezervasyon yaptırdıktan sonra burada ve bir sürü yerde yazan kötü yorumları görmüştüm ve çok pişman olmuştum ancak gittikten sonra iyi ki de buraya gittim diyorum. Kısaca bahsetmek gerekirse; otel çok güzel bir yerde, otele ulaşım salla yapılıyor, çok kısa ve keyifli bir yolculuk. Sabah akşam verilen açık büfe yemekler son derece yeterliydi. 5 yıldızlı bir otel mutfağı beklemeyin tabii ki.. Ben bungalow odalarda kaldım, odalar biraz küçük gibi görünse de son derece yeterliydi ve en önemlisi temizdi. Havuz biraz bakımsız gibi geldi bana ama bir problem yoktu, yine de pis falan değildi. Otel çalışanları müthiş derecede ilgili ve güler yüzlülerdi, hepsine teşekkür etmek gerekiyor. Tüm samimiyetimle söylemeliyim ki bir daha Ağva'ya gittiğimde gene bu otele gideceğim. Olumsuz hiçbir şey yazamadım gerçekten. Yaşadığımız tek problem hiçbir yemekte masada tuz ve kültablası yoktu, mutlaka istmeniz gerekiyor. :)

         serkan öngel - 24 Mayıs 2011, Salı 12:43

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Kübra Yücel tarafından...
         Kübra Yücel tarafından...

         Buraya çok gitmek istiyorum ve ilerleyen günlerde nişanlımla tatil için gelmeyi düşünüyoruz fakat ben bir şeyi merak ediyorum, burada hafta sonu 2 qece fiyat yazıyor ama tek kişi için mi qeçerli acaba yoksa 2 kişi için mi? Bir de fiyatların güncellenmesini istiyorum..

         Kübra Yücel - 26 Ekim 2010, Salı 01:08

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         2.0 tanjugulsen tarafından...
         tanjugulsen tarafından...

         15.09.2010 tarihinde gittik, kötüydü. Ancak akşam yemeğe yetiştik. (1 gece kaladık) Menü, soğuk ve tatsız tavuk sote, tabağın ortasında kaybolan meze,marul ve havuç. Yemekler kötüydü ve aç kaldık. Alışverişe gidememişler. Suları sarı sarı akıyordu. 1 gece kalıp ayrıldık.

         tanjugulsen - 23 Eylül 2010, Perşembe 22:08

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         2.0 304 tarafından...
         304 tarafından...

         Valla bahsettiğiniz yer bizim kaldığımız yer mi die bi düşündüm 3günlük tatil planladığım bu otele sadece 1gece dayanabildim herşeyden önce temiz değil personel kesinlikle kibar değil. Ağva'da daha önce kalmış biri olarak o parayla kalınabilecek çok dha güzel oteller var.

         304 - 17 Ağustos 2009, Pazartesi 21:50

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Otel hakkında önerilerim
         Otel hakkında önerilerim

         Merhabalar, 12.07.2008 - 15.07.2008 tarihleri arasında otelinizde 4 kişilik ailemle kaldık. Oteliniz personeli çok sıcak. Personelinizi yetiştirene teşekkürler. Her şey çok daha güzel olabilirdi, mesela odaların kapılarına asılan yazı insanların özgürlüğünü kısıtlayıcı. O yazıyı görmemek için de ters çevirdim, bence söküp atın. Yarım pansiyon olan otelinizde sizlere önerim en azından soğuk sıcak alkolsüz içecekleri de fiyata dâhil etmenizdir. Bir başka önerim öğlen yemeklerini düşük ücretli tabldot şeklinde hizmete sunmanız sizin açınızdan hem daha masrafsız hem müşteri kazanmanız açısından çok daha fazla etkili olacaktır. Orada izlediğim kadarıyla insanlar açık büfe menülerinde gereğinden fazla tüketiyor. Öğlen yemeği olsa bu kadar tüketimin olmayacağını düşünüyorum. Başka otellerde kaldığım dönemlerde beni etkileyen otel yöneticisi konumundaki müdür, müdüre, gibi yöneticiler müşteri masalarına gidip hal hatır sorup bir ikramda nezaketen bulunmaları oldu. Bu tür davranışların insanları çok etkileyeceğini sizlerin de bilgisine sunmak isterim. Umarım bu önerilerimi değerlendirip beni de bilgilendirirseniz çok mutlu olacağım. Bu öneri ve isteklerimi sizleri sevdiğimin bir kanıtı olarak algılamanızı ümit ederim, teşekkürler.

         şevket yıldız - 16 Temmuz 2008, Çarsamba 15:56

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Personel çok sıcak
         Personel çok sıcak

         2007 yılının sonlarına doğru internetten rezarvasyon yaptırıp gelmiştik, personel çok sıcak ve servisler çok iyiydi, güzel bir üç gün geçirdik, teşekkürler. :))

         mukaddes yılmaz - 28 Mayıs 2008, Çarsamba 22:14

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)

         Tesis Konaklama Fiyatları

         - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

          Fiyat Açıklamaları

          Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

          Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

          Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

          Kapım Otel; her butik otelin olması gerektiği gibi bir aile işletmesidir.

          Uzunca yıllar yapılan motorsiklet gezileri sayesinde görerek, yaşayarak elde ettiğimiz tatil mekanları hakkındaki tecrübemizi, güler yüzlü kişiliğimiz ile birleştirerek kurduğumuz Kapım Otel‘de misafirlerimizi neler bekliyor?

          Doğa harikası bir ortam, üstelik İstanbul gibi bir metropole 1,5 saat uzaklıkta.

          Bir yanda Göksu Nehri, diğer yanda Yeşilçay derelerinin Karadeniz'e 4 km'lik bir kumsalla döküldüğü bir yer. Dere, deniz, orman dolayısı ile tüm yeşil ve mavi tonlarını görebileceğiniz bir doğa.

          Çılgınca eğlencelerden ziyade, dinlenme, doğa sporları ve romantizm odaklı bir ortam.

          Konumu gereği 12 ay istediğiniz anda tatil yapabileceğiniz nadir yerlerden Kapım Otel.

          İlkbahar, yaz, sonbahar, kış olmak üzere her mevsimde ayrı keyif alınacak ve kısa süreli tatillerin, hafta sonlarının değerlendirilebileceği bir atmosfer.

          Düşünün ki; bol oksijen dolu doğa yürüyüşleri, bakir doğa manzarası eşliğinde 4 saat dere üzerinde deniz bisikleti keyfi, yazın deniz, kışın şömine eşliğinde sıcak şarap, iskele üzerinde bol çeşitli ve kaliteli sabah kahvaltısı, balık, köfte, tavuk gibi ızgara çeşitleri ile güzel bir akşam yemeği.

          Gelenleri evimize gelen misafirlerimiz gibi ağırlamak istedik ve bu sebeple oda sayımızı da olabildiğince az tuttuk. Gidebileceğiniz bir kapınız da burada olsun istedik ve adımızı bu sebeple KAPIM koyduk…Tatil kapım, huzur kapım, dinlenme kapım…..

          Biz, Kapım Otel'i işletirken çok eğleniyor ve çok keyif alıyoruz. Böyle bir yere tatile gitseydik ne bekler isek, misafirlerimize de onu sunmaya çalışıyoruz…

          Buyrun bize konuk olun.
          • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
          • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
          • OtoparkOtoparkVar
          • İnternetİnternet Var
          Genel Özellikler
          • Otopark
          • Sigara İçilmeyen Oda
          • TV Odası
          • Uyandırma Servisi
          • 7/24 Açık Ön Büro
          • Bahçe
          • Dağ Manzarası
          • Internet
          Oda Özellikleri
          • Banyo
          • Eşya Dolabı
          • Fön Makinesi
          • Havlu
          • Internet
          • Klima
          • Oda Temizlik
          • Televizyon
          • Tuvalet
          • Uydu Yayını
          Aktiviteler
          • Bisiklet
          • Deniz Bisikleti
          • Jogging

          Tesis için 28 gezgin görüş bildirdi

          Daha fazla yorum
          10 Aile hizmeti
          Aile hizmeti

          ‘Mükemmel bir hizmet anlayışı, ticari değil aile hizmeti. Murat Bey, İlker Bey ve diğer arkadaşlar hepsi mükemmel insanlar. Hepsine teker teker teşekkürler. En yakın zamanda tekrar orada olacağım, sevgiyle kalın.'

          şevket tezol - 21 Kasım 2014, Cuma 21:23

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Teşekkürler
          Teşekkürler

          ‘Kapım Otel'deki konaklamamız çok güzeldi. Göl kenarındaki kahvaltımız, tekne turu, otelin konumu süperdi. İnsan kendini doğanın içinde sessiz, güzel bir ortamda buluyor. Şehir gürültüsünden kaçıp kafa dinlemek için harika bir yer. Bir de mekan sahipleri çok misafirperver ve çok duyarlılar. Murat ve İlker Bey'e gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkürler. Bu arada her akşam bize güzel yemek ve tatlı seçenekleri sunan aşçı Mehmet Bey'e çok teşekkür ederiz. Yanı sıra Kapım Pizza'nın tadı da süperdi! Yakın bir zamanda tekrar geleceğimiz kesin!'

          ELA ÖZDEMİR - 21 Kasım 2014, Cuma 21:15

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Kısa ama dolu dolu tatil
          Kısa ama dolu dolu tatil

          ‘Otel sahibi Murat ve İlker Beylerin samimi yaklaşımları ve hoş sohbetleri gerçekten mükemmeldi. Kısa ama dolu dolu bir tatil oldu.'

          MURAT ÇALGIN - 21 Kasım 2014, Cuma 21:12

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Samimi, küçük, huzurlu
          Samimi, küçük, huzurlu

          ‘Öncelikle güler yüz, samimiyet, ardından temizlik ve rahatlık iyi bir tatil oldu gerçekten. Herkese ayrı ayrı teşekkür ederiz'.

          doğukan tükenmez - 21 Kasım 2014, Cuma 21:07

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Güler yüz
          Güler yüz

          Güler yüzlü ve hoş sohbet sahibiyle, ilgili çalışanlarıyla kendimizi evimizde gibi hissettiğimiz güzel otel. Her şey için teşekkür ederiz. :)

          gözde bacak - 20 Ekim 2014, Pazartesi 11:10

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Harika
          Harika

          Tek kelime ile harika ve rüya gibi bir hafta sonuydu. İlgi ve alakanız için, her şeyden önemlisi samimiyetinizle kendimizi evimizde hissettirdiğiniz için teşekkürler.

          edip ilkay - 20 Ekim 2014, Pazartesi 11:04

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Mutlaka tekrar geleceğim
          Mutlaka tekrar geleceğim

          “'İlker Bey ve Murat Bey ve bütün personel çok ilgililer. Kendinizi bir otelden çok bir arkadaşınızın yanında hissediyorsunuz. Nehirdeki konumu çok iyi ve deniz bisikleti ile Göksu Nehri'nin bütün güzelliklerini keşfetme imkanı sağlıyor. Canlı müzik keyifliydi. Hem sabah kahvaltısı hem pizzaları hem de akşam yemeği ve mezeler lezzetliydi. Tekrar ziyaret etmek istediğimiz şirin bir yer.”'

          serdar altun - 10 Ekim 2014, Cuma 14:52

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Huzur dolu bir ortam
          Huzur dolu bir ortam

          Sevimli ve şirin aile otelinde geçirdiğimiz 4 gün gerçekten çok keyifli ve mutluluk vericiydi. Adımımızı bahçe kapısından ilk attığımız an bizi karşılayan güler yüzlü personele, Murat Bey, İlker Bey ve otelin dünya tatlısı halkla ilişkiler müdiresi Zümra'ya çok teşekkür ederiz. Huzur dolu bir bahçe ve nehir kıyısı, samimi ve içten hissettiren bir ortam... Tüm personelin yakın ilgisine tanık olduk. Hepsine çok teşekkür ediyoruz.

          serpil ulaş - 8 Ekim 2014, Çarsamba 09:43

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Huzur dolu bir bahçe ve nehir kıyısı
          Huzur dolu bir bahçe ve nehir kıyısı

          Bu şirin aile otelinde geçirdiğimiz birkaç gün gerçekten çok keyifli ve mutluluk vericiydi. Adımımızı bahçe kapısından ilk attığımız an bizi karşılayan güler yüzlü personele, sevgili Funda Hanım, Murat Bey, İlker bey, Zehra ve otelin minik ve dünya tatlısı halkla ilişkiler müdiresi Zümra'ya, bize sevgiyle ve özenle hazırladığı nefis kahvaltı ve yemekler için Mehmet'e ve bunları bize güler yüzle sunan Ramazan'a, tertemiz odalarımız için Şükran Hanım'a çok teşekkür ederiz. Huzur dolu bir bahçe ve nehir kıyısı, kendinizi evinizde hissettiren bir ortam... Tatil için daha ne isteyebilir ki insan...

          dilşad semerci - 8 Ekim 2014, Çarsamba 09:40

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Çok sevdik
          Çok sevdik

          Sevimli bir aile işletmesi, güler yüzlü personel, temiz, konforlu, rahat bir yer. Kalabalık, bunaltıcı İstanbul'dan sonra cennet gibi geldi. Yemekleri çok güzel, dışarıda yemeğe hiç gerek kalmadı.

          merve birlik - 8 Ekim 2014, Çarsamba 09:37

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Olması gereken her şey var
          Olması gereken her şey var

          “'Küçük bir butik otelde olması gereken her şey var; samimiyet, temizlik, güler yüzlü personel, lezzetli yemekler... Bitmesini istemediğimiz bu tatil için tüm Kapım Otel çalışanlarına teşekkür ederiz.”'

          saba canberk - 1 Ekim 2014, Çarsamba 21:52

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Tavsiye ederim
          Tavsiye ederim

          Buraya yorumlara bakarak geldim. Abartılı olduğunu düşünüyordum, kapıdan içeri girerken otelin küçük olması beni şaşırttı fakat samimiyet, temizlik, güler yüzlü karşılamayla başlayan tatilim, yorumların abartılı olmadığını, hatta eksik bile anlatıldığını gösterdi. Başta Murat Bey ve İlker Bey olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ediyor, bu tarz tatilden hoşlananlara şiddetle tavsiye ediyorum.

          özlem yalın - 30 Eylül 2014, Salı 18:45

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Dostluk ve samimiyet
          Dostluk ve samimiyet

          Nehir kıyısında kahvaltı ve yemek harika idi. Nehirde sandal keyfi ayrı bir güzeldi. İnsanları kucaklayan ve kendini evinde hissettiren tüm personele, İlker Bey'e, Murat Bey'e sonsuz teşekkürler. İki güzellik bir aradaydı. Hem doğanın güzellikleri, (nehir, yeşilin her tonu )hem de insanların güzelliği (dostluk ve samimiyet).

          aysem nisancı - 25 Eylül 2014, Perşembe 21:35

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Her şey çok güzel
          Her şey çok güzel

          Her şey çok güzel. Tatil anlayışınız, samimi, küçük bir otelde yemek için sıra beklemeden, doğa içinde kafa dinlemek ise burası size göre demektir. Bundan fazlasını bile sunuyorlar, iki ya da üç gün kalacaksanız, dinleniyorsunuz, doğayı geziyorsunuz, kitap okuyorsunuz, hatta cumartesi akşamları çok kaliteli canlı müzik dinliyor, eğleniyorsunuz, tekne ile dere gezisi yapıyorsunuz, yemekler harika, daha ne olsun. Ellerinize sağlık.

          musa özdemir - 24 Eylül 2014, Çarsamba 19:49

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Excellent
          Excellent

          Staff excellent, especially Mr Mehmed thanks for him a lot and i will come back again. 10/10.

          emad jeddah - 23 Eylül 2014, Salı 10:46

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Tranquility
          Tranquility

          “'Ausgesprochen freundliches Personal, hervorragendes Essen/Frühstück, das man in schönem Ambiente genießt. Nah am Meer, Personal chauffiert bei Bedarf mit Boot.”'

          alexandra bielefeld - 22 Eylül 2014, Pazartesi 12:36

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Tamamen samimi
          Tamamen samimi

          “'Tamamen samimi bir ortamda tatil yapıyorsunuz. İki adet ilkemiz var diyor Murat Bey, temizlik ve samimiyet. Bence bu ilkeleri çok iyi yapıyorlar ama daha fazlası var emin olun. Herkes mutlu olmanız için samimi emek harcıyor. Tüm yaptıklarınız için teşekkür ederim, artık Ağva 'da tatil adresimiz belli. Tavsiye ederim deneyin.”'

          kemal şafak - 19 Eylül 2014, Cuma 18:45

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 2. evim
          2. evim

          Ailem ile birlikte evimizde 1 gece konakladık. Yalnız inanın tadı damağımızda kaldı. 5 yaşındaki kızım Zeynep öyle benimsedi ki “'baba Murat abilere ne zaman gideceğiz”' diyor. Her akşam sanki komşusuna ya da bir akrabasına gideceğim der gibi.. İlker Bey muazzam bir insan, kapıda karşılamadan uğurlamaya kadar bizi rahat ettirmek ve mutlu etmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Evimizde mangalda köfte harika, pizza mükemmel, kahvaltı organik ve saat sınırı yok. Huzur-samimiyet-sadelik-şirin-lezzet-kargaşada uzak-temizlik-konfor isteyen herkese tavsiye ederim. İnanın bu insanlar işlerini severek ve saygı göstererek yapıyorlar. 1 kere gittik ama Ağva'daki tek adresimiz inanın burası olacaktır. Evim diyorum çünkü artık orası bizim Ağva'daki yazlık evimiz olacak. Bahçesinde hamaklarımız var salıncaklarımız var. Kızım Zeynep dallardan erik-armut topladı ve inanın tadı mükemmeldi. Yunus bisikletlerle derede geziler yaptık. Odalarda her şey düşünülmüş sinek ilacına kadar koymuşlar. Yani olumsuz hiçbir şey yok. Teşekkürler Murat Bey ve İlker Bey işinizi severek yaptığınız için ve bizim gibi zor beğenen bir aileyi bile evinize aşık ettiğiniz için... Görüşmek üzere.

          MUSTAFA TARIK AYDOĞDU - 26 Haziran 2014, Perşembe 15:17

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Özellikle pizzalarını tavsiye ederim
          Özellikle pizzalarını tavsiye ederim

          Çok keyifli bir tatil geçirdik... Güler yüzlü samimi insanlar. Yemekler çok lezzetli, özellikle pizzalarını denemelisiniz.... Serviste Ramazan çok kahrımızı çekti ama hep güldü ona ayrıca teşekkür ederim...

          melahat özkan - 19 Haziran 2014, Perşembe 11:37

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Evinizdesiniz
          Evinizdesiniz

          Sanki kendi yazlığımıza gitmiş gibi. Sabah 10:00'da yazlığımızdaydık, kahvaltımızı yaptıktan sonra İlker Bey ile güzel bir muhabbetin ardından otel girişi için kayıt yaptırmayı unutup odamıza çıktık. Sonra öğle yemeği ve Murat Bey ile sohbet, yazlık komşularımızı özlemişiz. Akşam yemeği mükemmel, Mehmet ellerine sağlık, serviste Ramazan harika, her şey için teşekkür ederiz, en yakın zamanda görüşmek üzere.

          muzaffer şengül - 30 Nisan 2014, Çarsamba 11:09

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Harika bir hafta sonu kaçamağıydı
          Harika bir hafta sonu kaçamağıydı

          Eşimin doğum günü için ayarlamıştım. Hatta yağmurlu bir havada ve ocağın 27'sinde gittik. O kadar güzel bir gece geçirdik ki. Eğlencesi çok güzeldi. Sıcak bir aile ortamında güzel bir kahvaltıyı ve sahibi ve eşi mükemmel kişilerdi. Bu kış tekrar gitmeyi düşünüyoruz. Kafamız rahat. Gelmek istemedim İstanbul'a.

          Berna Gökçay - 8 Kasım 2013, Cuma 23:31

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Mutluluk oteli
          Mutluluk oteli

          İnternetten bulduğum Kapım Otel için bir kapınızın da burası olsun yorumunu abartılı bulmuştum ama 1 gece sonra gerçekten evim gibi hissetmeye başladım. Sabah kahvaltıya gelmek isteyen bir misafir grubunu ev sahibi gibi davet etmek hiç acayip gelmedi. Hatta dönerken anahtarı vermeyi unuttuğumu son anda fark edince çok güldüm çünkü genellikle önce anahtarı veririz resepsiyonlara. Sevgili Murat Bey ve güzel ailesine harika yorumları için Ayhan Bey'e ve işlerini çok iyi ve severek yaptıkları her hallerinden belli olan tüm çalışanlara çok teşekkür ederiz.

          nur özer - 2 Eylül 2013, Pazartesi 16:57

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Artık ailedeniz biz de
          Artık ailedeniz biz de

          Ben Gaziantepli bir öğretmenim. Ağva'ya ilk kez gidecek bir çift olarak bir sürü oteli aradık. Telefondaki ses tonu ve konuşma rahatlığı bakımından Kapım Otel baştan diğerlerinin önüne geçti zaten. Samimiyet bizim için en önemlisiydi. Gece 23:45'te Ağva'ya indik. Murat Abi, Kapım Otel'in sahibi, yolda bizi 3 kez aradı "Bir sıkıntı yok değil mi?" diye sormak için. Biz indik dediğimde taksiye filan binmeyin bekleyin sizi almaya geliyorum dedi bize ve gece 12'de kalacağım otelin sahibi beni otogardan almaya geldi özel arabasıyla. Bununla da yetinmedi güzel bir Ağva turu attırdı bize. Bir otel sahibi sadece telefondaki samimi konuşmamız için nehir manzaralı odayı verdiği kişilerden değiştirip bize verdi. Aynı gece saat 1'e gelirken nehir kıyısında çaylarımız elimizde otel sahibiyle sohbet ederken bulduk kendimizi. Ertesi gün Murat Abi kahvaltı masamıza gelip nasıl uyuduğumuzu, rahat edip etmediğimizi sordu bize. Sohbet ederek kahvaltı yaptık nehir manzaralı.. Akşamında hayatımızda gördüğümüz en samimi canlı müziği dinledik. Ayhan Abi'nin yüreğine sağlık demeden geçemeyeceğim. Sonra gece 1 gibiydi saat, kız arkadaşımla nehir manzaralı sohbet ederken canlı müzik eşliğinde, çaylarımız geldi biz hiçbir şey söylememişken otelde çalışan güzel yürekli insanların ikramı olarak. Sonra Murat Abi'yle gecenin bir yarısında nehre karşı bağıra çağıra "Kimseye Etmem Şikayet" parçasını söyledik. Onlar bizi o kadar bağırlarına bastılar ki, günübirlik otele kahvaltıya gelenler giderken Murat Abi'nin yanında dururken benim de elimi sıktılar sanki sahibiymişim gibi ben de o otelin. Oysa ben 1 günlük müşteriydim ama hiç müşteri gibi hissettirilmedi bana. Son gün gidiş biletimizi almak için Murat Abi götürdü bizi otogara, geri o getirdi. Ayhan Abi'nin dostlarıyla beraber nehir turuna davet edildik. Tanımadığımız insanlarla 5 dk içinde yıllardır tanışıyormuş gibi olduk. Ve hayatımızda ilk kez bir otelden ayrılırken en küçük yaşta çalışanından otel sahibine kadar herkes kapıya kadar gelip bizi yolcu etti. Otel çalışanlarından Ali kardeşim "Abi karşınıza çıkıp, gitmeyin biraz daha kalın diyesim var" dedi arkamızdan.. Sevdiğim kızın bana dönüş yoluna düştüğümüzde "Senin tercihlerine güveniyorum, beni hep mutlu ediyor, huzur veriyor" demesine sebep olduğunuz için Bolulu kardeşlerim, hamarat ablacım, küçük dostumuz, Ayhan Abi ve tabiki Murat Abi; hepinize çok teşekkür ediyorum... Sizler güzel bir ailesiniz ve umarım hep böyle güzel kalır, insanların zaten sınırlı olan rahatlama günlerini daha da güzelleştirirsiniz.. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle...

          ufuk yıldırım - 16 Mayıs 2013, Perşembe 00:32

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Çok iyi
          Çok iyi

          Çok güzel bir otel.

          malak ulu - 7 Şubat 2013, Perşembe 21:14

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Küçük, şirin, temiz
          Küçük, şirin, temiz

          Her şeyi ile mükemmel bir tesis. Tebrikler Kapım Otel...

          Göktuğ Tekin - 6 Aralık 2012, Perşembe 00:08

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Gittim, gördüm, test ettim, onayladım :)
          Gittim, gördüm, test ettim, onayladım :)

          Yola çıkmadan önce gitmemek için çeşitli bahaneler ürettim ve mırın kırın ederek belki de yanımdaki kız arkadaşımı benimle yola çıktığı için pişman bile ettim. Üstelik en tuhafı da o kadar isteksiz yola çıkmıştım ki yanıma cüzdan bile alma gereksinimi duymamışım yani cüzdanı evde unutmuşum... Ancak Kapım Otel'in önünde inip içeriye adımımı attıktan 1 dk sonrasında o kadar sıcak ve samimi karşılandım ki abartmıyorum kendimi prenses gibi hissettim. O yoldaki huysuz kadın yani ben başka bir boyuta geçmiştim. Sıcak, güler yüzlü bir ekip ve işveren ile karşılaştım. (Aslında işveren ve ekip yanlış bir kelime onlar bir aile) İlk işim gecenin ilerleyen saatlerinde yorgunluğumu atacağım odamı görmek oldu. Odadan içeri girdiğimde de şaşkınlığımı gizlemem zor oldu, 5 yıldızlı bir otel odası da görmüştüm ultra lüks fakat orada bile benim için çok önem taşıyan hijyeni bulamamış olduğum zamanlarda mevcuttu. Ama burada odamın kapısını açtığımda buram buram hijyen esintisi vardı. Bana huzur veren bir havası vardı. Küçük bir restaurantı var. O küçük gözüken restaurantın büyük keyif veren her telden müzik ziyafetini yaşatan bir ekibi var. Hem eğleniyor hem de eğlendiriyorlar. (Başka bir ortamda belki de bir şarkı mırıldan deseler utanır sıkılır mikrofonu yutabilirdim ama orası öyle bir rahatlık sunuyor ki evinizde söylüyormuş gibi rahat oluyorsunuz. Bu da benim ilk tecrübemdi kimse kaçmadıysa ben de iyiyim demektir :) ) Bunun yanı sıra bir balık ziyafeti vardı anladınız siz onu... Gece bitsin istemedim zaten yastığıma kafamı koyduğumda neredeyse gün ağarmak üzereydi. Sabah ise mis gibi temiz bir havaya uyandım. Ne gece bitsin istedim, ne de sabah kahvaltım. Zaman dursun geriye dönmeyelim istedim. Mırın kırın ederek gittiğim yerden çok güzel çok keyifli bir hafta sonu geçirerek döndüm. Ve ilk önce bana bu güzelliği yaşamam için baskı yapıp Kapım Otel'e gitmeme vesile olan canım dostum kuşuma, bu güzel yerin işletmecisi Murat Bey ve ekibe, gecemize sesi ile renk katan Ayhan Bey'e ve kendisine eşlik eden herkese teşekkür ediyorum. Bir hafta sonu nefes almak, dinlenmek ve huzuru bulmak istiyorsanız mutlaka Kapım Otel'de soluklanmalısınız...

          Aysun Aydın - 4 Aralık 2012, Salı 23:01

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Şaşırtacak kadar mükemmel ve samimi
          Şaşırtacak kadar mükemmel ve samimi

          Öncelikle gittiğimizde çok tedirgindik; çünkü internetten satın almıştık ve ne ile karşılaşacağımızı bilmiyorduk. Ta ki Kapım' Otel'den içeri girene kadar. Samimi ve cana yakınlığı ile işletme sahibi Murat Bey ve güler yüzlü personelleri tarafından çok güzel bir şekilde karşılandık. Sanki yıllardır dostlarımız gibilerdi. Tesisten içeri girer girmez bunu hissettik ve gece Ayhan Bey'in müzikleri, Ayşe Hanım'ın harika yemekleri, Mehmet Bey'in servisleri ve tesis sahibi Murat Bey'in harika sohbeti ve espirileri ile olağanüstü bir tesisti bence. Temizlik, hijyen, görsellik, dürüstlük, samimiyet bu tesiste toplanmış. Hepimiz çok şaşırdık ve çok eğlendik. Orayı ikinci kapımız yani evimiz ilan ettik. Teşekkürler Kapım Otel...

          Öznur Aleyna Geçit - 4 Aralık 2012, Salı 21:11

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Nefes aldığım tek yerdi
          Nefes aldığım tek yerdi

          Kapım Otel... Tek cümleyle anlatmam gerekirse... Nefes almak istiyorsanız bunun için tasarlanmış huzurlu, sevgi dolu insanları bünyesinde bulunduran tek gerçek kapı bence. Yaşadım, sizin de gidip yaşamanızı tavsiye ediyorum. Mükemmeldi.

          NAYİNO CINAR - 4 Aralık 2012, Salı 20:33

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)

          Tesis Konaklama Fiyatları

          - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

           Fiyat Açıklamaları

           Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

           Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

           Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

           Reklam 10 saniye sonra kapanacaktır. Kapat