Ağva otel fiyatları 2015 Ağva 2015 sezon fiyatları, Ağva 2015 mayıs, haziran, temmuz, ağustos, eylül fiyatları, 2015 otel fiyatları, Ağva otelleri fiyat, Ağva otelleri fiyatları.

Ağva Otel Fiyatları

Son yıllarda en çok heyecan uyandıran rotalardan olan Şile Ağva'da, 2015 yaz tatiline ısınma turları şimdiden başladı...

Ağva Otel Fiyatları

Son yıllarda en çok heyecan uyandıran rotalardan olan Şile Ağva'da, 2015 yaz tatiline ısınma turları şimdiden başladı...

Kış boyunca özlemi çekilen güneşli günler yaklaşırken, gezginler Ağva otellerini araştırıyor. Ağva otelleri ise restore edilmiş yeni yüzleri, güncellenmiş 2015 Ağva otel fiyatları ile misafirlerini bekliyor.

Bir zamanlar Ceneviz kolonisi olan şirin balıkçı kasabası Ağva, Çanak ve Göksu dereleri arasında yer alıyor. 2 kilometreyi aşan uzun sahili ve çiçekli ağaçların süslediği patikalarla gezginlere farklı dinlenme alanları sunuyor Şile Ağva. Kiralayacağınız bir tekne ile deniz ya da dere gezintisi de aklınızda bulunması gereken bir diğer seçenek.

Ağva otel fiyatları 2015 yılında da birçok seçenek sunuyor tatilcilere. Konfor çeşitliliği ile her kesime hitap eden Şile Ağva otelleri, 2015 Ağva otel fiyatları ile de her bütçeye hitap etmeyi başaracağa benziyor...

Şile Ağva'nın hiç değişmeyen simgeleri olan ünlü Gelin Kayası, Kilimli Koyu ve yakın çevredeki Ağva mağaraları kendilerini gezginlere tanıtmak için havaların biraz daha ısınmasını bekliyor...

Ağva için tavsiyeler (21)

Görüşlerinizi Yazın
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Huzur, sakinlik, temiz hava, doğa

Ayşe Kartal - 7 Haziran 2015, Pazar 02:13

Evet, Ağva biraz pahalı bir belde fakat sezon kısa olduğu için biraz da fiyatları yüksek tutuyorlar bence. Ağva huzur, sakinlik, temiz hava, doğa demek. Tekne ile nehirde dolaşmak, Kilimli Koyu'nda o muhteşem manzarayı seyrederken çayını yudumlamak, upuzun sahilinde yürüyüş yapmak, hele de çocuklarını özgürce sokağa bırakmak her şeye değer diyorum. Şehrin stresinden kaçıp nefes almak isteten herkese tavsiye ederim. Uygun ve güzel ev pansiyonları da var, bahçe içinde, sessiz, sakin, huzurlu ve uygun fiyatta.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Harika bir yer

kaan - 17 Ocak 2015, Cumartesi 07:21

Ağva harika bir yer. Şehrin gürültüsünden uzak ama maalesef esnafları gelenleri iliklerine kadar sömürüyor. Sadece camilerini çok beğendim, tertemiz ve sıcak bir ortam var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hayatımın en romantik günleri

FUNDA SERRA SEVIC - 19 Ağustos 2014, Salı 18:53

Bence ne olursa olsun Ağva muhteşem bir yer... Ağaç evler süper ve hayatımın en romantik günlerini orada geçirdim diyebilirim... Fakir insanlar için değil evet ama paraya kıyabilenler için mükemmel... Esnafı da süper... Ben kesinlikle Ağvalı değilim, yazdıklarım gerçek, sız bunları yazanlara bakmayın...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ahmet K. tarafından...

Ahmet K. - 21 Nisan 2014, Pazartesi 10:36

Ağva'ya gitmeyi düşünenlere tavsiyem, günübirlik gitsinler, yanlarına mangalı alsınlar, yemeği kendileri yapsın, ya da dışarıda uyguna yenilebilir ama mangal gibisi yok. :) Denizi kumsalı güzeldi, isteyen sahilde hava sıcak olduğu zaman kalabilir, onun dışında doğası güzel, çoluk çocuk gezilebilir ama dediğim gibi günübirlik ya da sahilde bir gece (küçük çadır varsa güzel olur) kalınabilir. Dahası fazla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sezon dışı konaklama

Külkedisi Mersin - 17 Şubat 2014, Pazartesi 17:12

Ağva anlatıldığı kadar da muhteşem bir yer değil, ben şahsen gitmeden farklı hayal ediyordum. Oteli bulana kadar canımızın çıktığına mı yanayım yoksa o uzun yolda kaybettiğimiz zamana mı bilemedim. Bungalov denildiğinde başka illerde gittiklerime hiç benzemiyordu. Bir kere 4 gün boyunca havlular hiç değiştirilmedi, çöpler doldu kendimiz attık, temizlik yoktu. Kahvaltı ve akşam yemekleri (çok geç saatleri) iyi değildi, yakın yerlerde sezon dışı olduğundan pek bir yemek yeme imkânımız da yoktu. Yani kısaca verilen onca paraya böyle bir servis aklıma geldikçe sinirleniyorum. Bir daha Ağva mı? Asla. İki gün aynı yemekleri yemekten bıkmıştık, hatta simidi aramadım desem orada yeridir. Tavsiye etmiyorum. İnsanların parası o kadar kolay mı kazanılıyor ki kolaydan işletme yerleri bu parayı talep ediyor?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Batuhan Sağlık tarafından...

Batuhan Sağlık - 14 Şubat 2014, Cuma 13:35

Ben buraya 1 aylığına tatile geldim, yaşım 18; kumsal, deniz ve güneş üçünü bir arada yapabiliyorsun. En çok da cana yakın kızları var, buradayken tanıştığım bir kızla şimdi düzenli bir ilişkim var, çok mutluyum ve burayı çok seviyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pınar Yılmaz tarafından...

Pınar Yılmaz - 14 Şubat 2014, Cuma 12:27

Ağva karmaşa ve gürültüden uzaklaşıp, tüm problemlerinizi unutabileceğiniz bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Büşra Coşkun tarafından...

Büşra Coşkun - 14 Şubat 2014, Cuma 12:22

Burnumda tütüyorsun Ağva, kokunu bile çok özledim, çok yakında geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
ibrahim yıldırım tarafından...

ibrahim yıldırım - 29 Kasım 2013, Cuma 16:30

Hafta sonunu yakın bir yerlerde geçirmek için Ağva otellerini araştırdım ve birkaç oteli de arama gafletinde bulundum. Yazılanların tamamına katılıyorum. Hafta sonu ve hafta içi olmak üzere, tamamen insanları sömürmek üzere kurulmuş bir düzen. Bunları gördükten sonra, bu düzenin bir parçası olmamaya karar verdim. Sanırım Ağva esnafları insanları hafife alıyor. Çok yazık...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ceylan çeliktaş tarafından...

Ceylan çeliktaş - 24 Ekim 2013, Perşembe 10:43

Ben de geçen kış gitmiştim. Oteli hatırlamıyorum bulana kadar canımız çıkmıştı yeri. 2 kişi bungalov odaya 2 gün 600 TL vermiştik. Kahvaltı ve akşam yemeği bu fiyata dahildi ama kahvaltı çok kötüydü. En dandiğinden kaşar peyniri, salam, 4-5 zeytin, 1 dilim beyaz peynir, haşlanmış yumurtadan başka bir şey yoktu. Akşam yemeği idare ederdi. Şehir boş ve dükkanların çoğu kapalıydı. 1 tane bim gibi bri market vardı onu da sanki yağmalamışlar. 3 aradığın üründen 1'ini zor buluyorsun. Çok sıkılmış, otelden erken ayrılmıştık. Ağvalılar bu kadar parayı neye istiyorlar anlamadım. Manzara desen yok, etkinlik sıfır, müşteriye sunulan yemekler en ucuza mal edilen cinsinden. E biraz insaf gerçekten.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
ahmet işler tarafından...

ahmet işler - 5 Ekim 2013, Cumartesi 01:41

Ağva'nın yeri benim gönlümde farklı. Eftelya Otel dedim mi bende olay biter. Ağva güzel kaçamak bir mekan. Eftelya Otel tavsiyem. Temiz, hizmet güzel, bir de reepsiyonda Özlem Abla var, on numara bir hanımefendi. Sevgilerle. Ağva'ya geleceğim en yakın zamanda. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
fatih kıymaz tarafından...

fatih kıymaz - 10 Eylül 2013, Salı 14:55

Kesinlikle bu fiyatlara değmez. Çok pahalı her şey. Hele bir de hafta sonu gittiniz mi yandınız. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
fatih kıymaz tarafından...

fatih kıymaz - 10 Eylül 2013, Salı 12:44

Gittiğime pişman olduğum bir belde. Kesinlikle bu fiyatlara değmez. Çok pahalı her şey. Hele bir de hafta sonu gittiniz mi yandınız. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
TÜRKER LAÇİN tarafından...

TÜRKER LAÇİN - 17 Ağustos 2013, Cumartesi 22:45

Ağva'ya gideceğinize Kıbrıs'a tatile gidin, inanın daha ucuza mal olur. Salaş bir yerde bile bir porsiyon köfte 15 TL. Küçük bir çupra 20--25 TL. Rezalet olan yol işkencesinden bahsetmeye gerek yok. En kötü pansiyon fiyatları bile kişi başı 90--100 TL'den başlıyor. Kesinle Ağva'ya gitmemenizi tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
murat karadeniz tarafından...

murat karadeniz - 9 Ağustos 2013, Cuma 17:38

Yolu yol değil, ulaşımı oldukça zor. Ailen ile gitmeye kalksan o yollarda araba kullanmak işkence. Hadi gittin diyelim, en büyük ayıpları da şu ki ülkede gezmediğim tatil yapmadığım bir yer kalmadı, bir bongalov ev 200 TL. Ayıptır arkadaş. 3 yıldızlı otel 400 TL. Bu ne be. Bunlar esnaf değil hortumcu... İstanbul'dan 2 ya da 3 gün zamanı olup da fazla uzağa gidemeyen insanlar buraları tercih etmek zorunda kalıyorlar. Ağva'daki işletmelerde bu insanlardan böle faydalanıyor. Demem o ki komik ve bir o kadar da ayıp, asla Ağva'da kalmam...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
süleyman degirmenci tarafından...

süleyman degirmenci - 5 Ağustos 2013, Pazartesi 18:55

Aynan, doğa tatil köyünde Şile'de kişi başı 90 TL -150 TL'ye kadar çıkıyor, sadece kahvaltı var ve bu fiyatlar 4-5 kişi olunca kişibaşı fiyatları.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
erdem ağva tarafından...

erdem ağva - 18 Temmuz 2013, Perşembe 17:31

Açıkcası Ağva'ya gitmeyi düşündüm hem biraz değişiklik olur diye aradım fiyat sorayım diye, hafta içi hafta sonu diyorlar, çok saçma. Hafta içi 250, hafta sonu 300 ben buna sadece güldüm, çıkıp Antalya'da 5 yıldızlı otele gitsem 1 hafta konaklasam her şey full Ağva'dan daha ucuz tutar, 1 gecelik hafta içi fiyatı 250 TL, bu Ağvalılar çıldırmış olmalı, hayatta Ağva'ya adımımı atmam, nereyi ararsam arayayım, adamlar 175 TL hafta içi 250 hafta sonu diyorlar size gülüyorum. :D :D Sonra da iş yok kriz var diyin, hadi oradan %100 kazanmak demek ki bu oluyormuş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
samet kara tarafından...

samet kara - 22 Haziran 2013, Cumartesi 11:52

Çok güzel olduğunu duyduk. Biz de gitmek isteriz ama fiyatlarını göremiyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
TATİL-FİYAT = ÖNCE FİYATLARI YAZIN

İ.HAKKI ÖZSİNAN - 14 Mayıs 2012, Pazartesi 15:15

Ben Ağva'ya gitmedim gitmek istedim fakat bir ikisi hariç hiç biri fiyat yazmıyor, Ege - Akdeniz'de tüm tesisler fiyatlarını yazarken siz niye yazmıyorsunuz, düşüncem; doluluk durumuna göre keyfi fiyat uyguluyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
haluk soysal tarafından...

haluk soysal - 22 Mayıs 2010, Cumartesi 14:23

Ağva, kendi haline ve kaderine terkedilmiş bir yer. Neden diye sorarsanız; doğru dürüst belediye hizmeti yok, doğru dürüst yol yok. Bir turizm bölgesine giderken yolda rabanızı 4 . vitese atamıyorsunuz, yollar bir felaket bence. O yollardan yetkili kimse gitmiyor, belediye başkanı o yolları hiç görmüyor mu acaba? Ağva her geçen gün gerileyen bir turizm bölgesi olmaya başlamıştır. Yazık bu konuda duyarlı hiç kimse yok. Yazık böyle güzel bir yeri ne hale getirmişsiniz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gezen Bilir tarafından...

Gezen Bilir - 25 Nisan 2010, Pazar 16:31

Ağva otel fiyatları haftaiçi ve haftasonu farklılık göstermektedir. Zira özellikle haftasonları Ağva'ya olan ciddi bir talep var. Dahası eğer biraz acele edip otel rezervasyonunuzu erken yapmazsanız, bu fiyatlarla bile yer bulmanız çok da mümkün değil. Ancak bana sorarsanız bu fiyatlara değecek bir tatil beldesi Ağva. Tabi fiyatlara tersten bakıp otel fiyatlarının haftaiçi daha ekonomik olduğu yönünde bir yorum da getirilebilir. Özellikle Ağva'daki butik otelleri tavsiye ederim konaklama için. Nehir kenarında, doğaya saygılı, şömineli, müthiş manzaralı birçok tesis var. Ben seyahatimde göremedim ama sanırım bir iki pansiyon da varmış. Herhalde konaklama fiyatları otellere nazaran daha uygundur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)

Bölgede Son YorumlananlarKelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Bölge: Ağva

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özelliği

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Aramanızla ilgili olarak

Toplam 52 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En iyi sonuca göre listele En iyi sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
Ağva Latincede “'iki dere arasındaki köy”' anlamına geliyor. Göksu ve Yeşilçay dereleri Ağva'dan geçip Karadeniz'e dökülüyor.

Ağva, yemyeşil doğası, iki yanında akan Göksu ve Yeşilçay nehirleri, cephesinde Karadeniz'in masmavi suları, birbirinden lezzetli balıkları ile İstanbul'un kuzeydoğusunda yer alan bir doğa harikası ve bu doğa harikasında bizler size kapılarımızı açmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Ağva İnn Otel, doğa harikası Ağva'nın merkeze 5 dakikalık yürüme mesafesinde konumlanmıştır. Denizin sizi kucaklamasına ise sadece bir kaç adım var. Doğal taşların renkleri ve büyüsüyle hazırlanmış 10 adet konsept oda her zevke hitap edecek şekilde titizlikle dizayn edildi; Kuvars, Mercan, Aquamarine, Kehribar, Lal, Turkuaz, Ametist, Akik, Yakut ve Zümrüt…

Taşların renkli dünyasında huzur bulmak için sizi Ağva İnn Otel'e bekliyoruz.
 • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
 • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
 • OtoparkOtoparkVar
 • İnternetİnternet Var
Genel Özellikler
 • Otopark
 • Sigara İçilmeyen Oda
 • TV Odası
 • Uyandırma Servisi
 • 7/24 Açık Ön Büro
 • Bahçe
 • Dağ Manzarası
 • Internet
 • Jakuzi
 • Oda Servisi
Oda Özellikleri
 • Balkon
 • Banyo
 • Çalışma Masası
 • Eşya Dolabı
 • Fön Makinesi
 • Havlu
 • Internet
 • Klima
 • Oda Temizlik
 • Telefon
 • Televizyon
 • Tuvalet
 • Uydu Yayını

Tesis için 6 gezgin görüş bildirdi

Daha fazla yorum
10 Gerçekten güzel yer :)
Gerçekten güzel yer :)

Valla eşimle balayına gittik. İlgi, sunum, temizlik her şey mükemmeldi. Netten bakıp gitmiştik, hiç hayal kırıklığına uğratmadılar.

zeynep AK - 7 Mayıs 2015, Perşembe 15:23

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
2.0 Jakuzi var diye yüksek fiyat vermişler
Jakuzi var diye yüksek fiyat vermişler

Eşimle bir günlüğüne gidelim dedik. Eşim sürpriz yapmış yoksa asla gidemem böyle bir otele. Öncelikle odanın her yeri siyah saç tüyü, her taraf ölmüş böcek dolu, odalarda jakuzi var diye yüksek fiyat vermişler. Jakuziye giremezsiniz, hele yastığı kaldırdım ve altındaki toz bulutu beni benden aldı. Yemeklerine ve servisini anlatamayacağım çünkü düşündükçe içim ürperiyor. Evime dönünce duvarı öptüm. Kesinlikle gitmeyin.

mehlikat - 25 Şubat 2015, Çarsamba 13:16

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Burası çok keyifli
Burası çok keyifli

Burası çok keyifli ve çok huzurlu. Dinlenebileceğiniz ve keyif alabileceğiniz bir yer.

Çiğdem Özer - 15 Ekim 2013, Salı 19:07

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Tek kelimeyle mükemmel
Tek kelimeyle mükemmel

Yazacak bir şey bulamıyorum, tek kelimeyle mükemmel bir yer. Her şey çok güzeldi. Teşekkürler.

Öznur B. - 7 Eylül 2013, Cumartesi 19:06

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Son derece kaliteli
Son derece kaliteli

Çalışanlar çok ilgili güler yüzlü. Son derece kaliteli ve çok sıcak bir ortam. Konsept çok başarılı, tavsiyemdir.

Cetin Kunduraci - 6 Nisan 2014, Pazar 18:04

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Kaliteli sohbet
Kaliteli sohbet

Dekorasyonu çok özel, ortamı sıcak, çalışanları çok ilgili ve kibar. İşletmecisi çok hoş, sohbeti kaliteli. Burada kalınır. :)

Devrim A. - 8 Eylül 2013, Pazar 12:22

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)

Tesis Konaklama Fiyatları

- tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

  Fiyat Açıklamaları

  Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

  Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

  Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

  Yeniköy ve Göçe köylerinin ortasında bulunan Villa Pine Garden Hotel, ismini iki tarafını da süsleyen çam ağaçlarından almıştır. Oksijen dolu tertemiz bir hava sağlayan çam ağaçları ile iç içe bu tesis, 7 odalı bir butik otel…

  Tamamı farklı şekilde dizayn edilen odalarının her birinde şömine ve jakuzi bulunmakta olup, doğanın içerisinde modern bir tesiste konaklama arzulayanlara seslenmektedir. Sabah kuş sesleri içerisinde konforlu bir yatakta uyanmak istiyorsanız burayı tercih edebilirsiniz.

  Villa Pine Garden Hotel, Ağva merkeze ve plaja 1 km mesafede olup, tesiste açık yüzme havuzu bulunmaktadır. Hotel yarım pansiyon hizmet vermekte olup, yaz aylarına ikramlar havuz başında verilmektedir.
  • Sezon AralığıSezon Aralığı 1 Ocak 2015 - 1 Ocak 2015
  • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
  • OtoparkOtoparkVar
  • İnternetİnternet Var
  Genel Özellikler
  • Otopark
  • Restaurant
  • Toplantı Odası
  • Uyandırma Servisi
  • Ücretsiz Gazete
  • 7/24 Açık Ön Büro
  • Bahçe
  • Bar Cafe
  • Barbekü
  • Dağ Manzarası
  • Ek Yatak
  • Internet
  • Jakuzi
  Oda Özellikleri
  • Balkon
  • Banyo
  • Çalışma Masası
  • Eşya Dolabı
  • Fön Makinesi
  • Havlu
  • Internet
  • Klima
  • Oda Temizlik
  • Telefon
  • Televizyon
  • Tuvalet
  • Uydu Yayını
  • Ütü
  Aktiviteler
  • Açık Havuz
  • Bisiklet
  • Canlı Müzik
  • Dart

  Tesis için 28 gezgin görüş bildirdi

  Daha fazla yorum
  2.0 Hayal kırıklığı
  Hayal kırıklığı

  Otel yetkilisine attığım mail şu şekildedir; ‘ Otelinizi internetten araştırıp bulduktan sonra konaklamaya karar verdik. Otele geldiğimizde 3 oda tipiniz müsaitti. Green, Purple ve Ottoman. Biz internetten baktığımızda Green oda tipini beğenmiştik. Ancak otele gelip odaları gezdiğimizde Green odanızın jakuzisi kırık döküktü. Jakuzinin duvar bitiminde örümcek ağı vardı. Ottoman'a gelince içeri girdiğimizde oda rutubet kokuyordu ve o oda da gözümüze pek hoş gözükmedi. Purple odada konaklamaya karar verdik. Daha odalarınızı gezerken hayal kırıklığına uğramıştık zaten. Ama olumsuz olmamaya çalıştık. Ancak odaya giriş yaptıktan sonra bu hayal kırıklığı devam etti. Tuvaletlerinizin temiz olmamasından bahsedebiliriz öncelikle. Yerlerde, lavabonun içinde, duşa kabinde ve klozette toz yığınları ve tüyler vardı. İnsanlar klozetten hastalık kapabilirler, siz bu hijyensizlikle bunu nasıl göze alabiliyorsunuz? Jakuzinin içinden bahsetmiyorum bile. Suyu ilk açtığınızda kirli su ve koku geliyor. Tuvalet kağıtlarının üstü tozluydu. Misafirlerinizin yemek yesin diye odalarınızın içine koyduğunuz yemek masa örtüsünün üstü tüy ve saç doluydu. Sandalyelerin üstü keza aynı şekilde. Yatağı açtığımızda çarşafta ufak tefek lekeler, çarşafın üstünde tüyler vardı. Arkadaşımla markete gidip, temizlik malzemeleri aldık ve odamıza geri gelip tuvaleti ve jakuziyi temizledik. Odanın içinde kullanacağımız alanların tozunu aldık. Ancak bu şekilde kalabilirdik. Sabah kahvaltı yapmak için alt kata indiğimizde hiç kimse yoktu. Yaklaşık 10 dakika bekledikten sonra özel telefonumuzdan oteli aradık ve beklediğimizi söyledik ancak öyle biri geldi. Önceki gün yaşadıklarımdan sonra ben zaten kahvaltının az çok nasıl olacağını tahmin etmiştim. Bu arada lobby-restaurant alanı olarak kullandığınız yerin de temiz olmadığını söylememe gerek yok herhalde. Servis yapan kişinin getirip masaya bıraktığı tabağın 1 tanesinin üstü lekeliydi. Bunu görmemek imkansızdı. Nasıl böyle bir tabağı getirip, misafirinizin önüne bırakabilir? Kahvaltınız zaten vasattı. Pek bir şey yemeden kalktık. Öğlen odadan çıkarken havlularımızın değişmesini rica ettik. Odaya geri gelip bir havluyu kullanmak istediğimizde üzerinde leke ve uzun siyah bayan saçı vardı. Nevresimin ayak kısmında kalan yapışkanlı kısım ilk defa dikkatimizi çekti ve bir baktık ki yapışkanlı kısma bir sürü saç yapışmış ve kalmış ve içine baktığımızda yorganda da tüyler vardı. Bu saatten sonra daha fazla burada kalamayacağımızı anladık ve dışarı çıkıp otel aradık. Akşam 9 gibi otele gelip, eşyalarımızı alıp çıkış yaptık. Yaşadığımız sıkıntıları otelinizde neden kimseyle paylaşmadığımızı sorarsanız kimin sorumlu olduğunu anlayamadık çünkü. Bu arada havlular 1. katta balkon gibi bir yerde, dolabın içinde, dolabın kapağı açık bir şekilde duruyordu. Siz otel işletiyorsunuz. İnsanlardan hizmetiniz karşılığı para kazanıyorsunuz ancak siz hizmet verdiğinizi mi sanıyorsunuz? Bu düşüncelerimizi konaklama ile ilgili bilgi alınan internet sitelerinde paylaşacağız çünkü kimsenin bizim gibi kötü bir tecrübe yaşamasını istemeyiz. Umarım gerekli önlemleri alırsınız ve misafirlerinize bir daha bu mağduriyeti yaşatmazsınız.'

  Nihal Cerrahoğlu - 14 Mayıs 2015, Perşembe 22:26

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  2.0 Bacanın çektiği duman odaya doldu
  Bacanın çektiği duman odaya doldu

  Şömineli oda olduğu için geceliğine 400 TL verdiğimiz odada bacanın çektiği duman odaya doldu, şikayetimizi ilettiğimizde gece yakmayın zaten tehlikeli, isterseniz şöminesiz oda verelim gibi pratik ama bizim için saçma çözüm önerileri sunuldu. Şöminede yanmayınca odayı ısıtamadık. Saç kurutma makinesi arızalıymış, az daha yangın çıkacaktı. Bu sorunları ilettiğimizde, ama siz hep sorun çıkarıyorsunuz, dün gecede yemek kısmında sigara içilmesine izin vermediniz gibi bir cevap aldık. Ben bir daha gitmem.

  evren - 7 Şubat 2015, Cumartesi 13:37

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  2.0 Beğenmedim
  Beğenmedim

  Oğlumla ramazanda, 15 gün önce 1 gün konakladık. Düşüncesi, konsepti ve niyeti iyi olan oteldi ama karşılama kötüydü. Oda, kahvaltı olarak ödeme yapılmıştı, sabah 09.00 da kalktığımızda otelde kimseyi bulamadık, kahvaltı yerinin kapısı kilitliydi, kahvaltı yapamadan ayrılışımızı gerçekleştirdik, sonrasında da bugüne kadar arayan ve soran olmadı, sanırım ramazanla ilgili bir aksaklıktı ama gözlerime inanamadığım bir durumdu otel sahiplerini yöneticilerini ve çalışanlarını kınıyorum...

  bülent akın - 18 Temmuz 2014, Cuma 12:23

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Ağva'da 1 numara
  Ağva'da 1 numara

  Bu pazar white roomda kaldım. Bu zamana kadar Ağva'da çoğu otelde konaklayan biri olarak en iyiysiydi. Personel olarak da mükemmel bir hizmet vardı. Çok güzel bir gün geçirdim tekrar teşekkür ediyorum.

  Tolga Torunoğulları - 26 Şubat 2014, Çarsamba 14:01

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  2.0 Rezalet
  Rezalet

  Odalar, konsept, her şey ilk bakışta iyiydi. Eşim ve ben, Ankara'dan İstanbul'a taşındığımız kış Villa Pine Garden Hotel'de hafta sonu geçirmeye, dinlenmeye karar verdik. Jakuzisi bozuk odaya denk gelmemiz, jakuzi tamiri için gelecek ekibin beklenmesi ve zaten 1 gece kalacağımız odaya gece 1'de tekrar alınmamız, bu zaman zarfında lobiye benzeyen kapı girişinde sinirden kıvranarak beklememiz otelle ilgili kötü anılarımdan birkaçı. Maalesef o gece otel sahibi ve eşi yerine ailenin oğlunun görev yapıyor olması 2. kötü şansımızdı. Sinirlerimizin harap olduğu 3 saat zor uyuyup ayrıldığımız, dinlenmek isteyip daha çok yorulduğumuz, hiç suçumuz yokken bozuk, motor sesi susmayan jakuziye denk gelmemizin ardından, dünya para verdiğimiz otelden 5 lira 10 lira veya içemediğimiz fakat almış bulunduğumuz şarap ücreti gibi bir indirim istedik. Hafta sonumuz rezil olmuş, pazartesi işe neredeyse ağlayarak gitmiştik. Bırakın indirimi, gayet cool havalarda ailenin oğlu tarafından uğurlandık. Biz o parayı ödeyip geldik. Beklerdik ki biz söylemeden o geceyi telafi edecek bir hareket, sonrasında bir telefon olsun ama olmadı. Tanıdığım hiç kimseye tavsiye etmedim, asla da etmeyeceğim.

  DEMET TUNA - 19 Haziran 2013, Çarsamba 16:59

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  2.0 Çok kötü
  Çok kötü

  Bu otele 1 günlük vereceğiniz paraya sezonda Akdeniz'de her şey dahil bir otelde 3 gece 4 gün rahat kalırsınız. Yani çok pahalı ve kesinlikle değmez. Odanın dışına adım attığından itibaren her şey para. En basiti restoranda yemek yiyeceksin, nedense oturmak istedıiğin masaların hepsi rezervasyonlu oluyor. Seni ayak altına oturtuyolar ama garsona bahşiş verrisen o rezervasyonlu masaların hepsi birden bire müsait oluyor. Anlayacağınız odaya verdiğiniz onca para yetmezmiş gibi bir de extradan bir o kadar daha para ödüyorsunuz yok yere!

  sevgi pınar - 8 Nisan 2013, Pazartesi 16:03

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Ağva'da tek adresimiz :)
  Ağva'da tek adresimiz :)

  Hafta sonu arkadaşlarımızla Villa Pine Garden Hotel'de unutamaycağımız iki gün geçirdik... Detaylarda saklı olan başarısı, sakin sessiz ortamı ile süper bir tesis... Sezen & Kerem

  sezen tekim - 9 Haziran 2012, Cumartesi 18:09

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Leziz yemekler
  Leziz yemekler

  Balayı için seçtiğimiz bu küçük şirin otelde unutamayacağımız bir tatil geçirdik... Özenilerek dizayn edilmiş odaları. Leziz yemekleri ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile bizden tam puan aldı. Emeği geçen herkese teşekkürler... Yeliz&Cem

  yeliz sebat - 23 Mayıs 2012, Çarsamba 13:46

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  4.0 Konsept güzel de bir de eksikler olmasa.
  Konsept güzel de bir de eksikler olmasa.

  Ağva'ya gitmek için fırsat sitelerinden birinden, fotoğraflarını beğenerek bu otel için konaklama aldık. İndirimli haliyle bile Ağva'da ismi bilinen ve bu dönemde sabah öğle akşam yemeği dahil konaklama olan tatil köyüyle oda kahvaltı aynı fiyat olmasına rağmen, butik otel olması sebebiyle bu tesisi tercih ettik (hafta içi konaklama yaptık). Otele eşyalarımızı bırakıp, Ağva’nın içinde birkaç saat geçirip, akşamüstü otele dönerek biraz uyumak istedik ama ne mümkün. Havuz kenarlarının yenilenmesiyle ilgili yapılan bir çalışmadan dolayı, tam 2 saat aralıksız matkap vs. sesleri dinledik, oysa kuş sesleri arasında dinlenmek için gitmiştik tesise. Duş alıp, bozuk olan saç kurutma makinası nedeniyle ıslak saçlarımızla yemeğe indiğimizde, normalde tesiste her çarşamba canlı müzik olduğu telefonda teyit edilmişken, o akşam için iptal ettiklerini belirttiler. Oysa rezervasyon yaparken de özellikle sormuştum. Köfte, balık ve tavuk ızgara seçeneklerinden oluşan menüyü (yazılı olarak hazırlanmamış olduğu için, akşam yemeği maliyetini çıkışta sürpriz olarak öğrendik) sözlü olarak öğrendik. Butik otel zaten oda sayısı az olduğu için, otelde konaklayan kişilere özel hizmet vermeli diye düşünüyorum. Hadi eski mobilyalar falan bunları konsept gereğidir diyerek hoş karşılıyorum da yırtık yatak çarşafı, bozuk saç kurutma makinası, altı düşük banyo dolabı, kırık diş fırçalığı, odunu olmayan şömine bir butik otel için kabul edilebilir eksikler değil bence. Odalar konsept olarak güzel tasarlanmış ama bizim kaldığımız odanın acilen yenilenmeye ihtiyacı var. Otel müdürüne rahatsızlıklarımızı ilettiğimizde, 'umarım bir dahaki gelişinizde telafi ederiz.' diye gülümsemekle yetindi. Sanırım kendisi hizmet sektöründe hataların o an telafi edilmek üzere çaba gösterilmesi gerektiğini göz ardı etti. Tüm bu olumsuzluklara rağmen, İstanbul'dan 1 gün için dahi olsa uzaklaşmak güzeldi.

  yeşim demir - 27 Nisan 2012, Cuma 15:18

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  2.0 İkram diye belirtilen çay
  İkram diye belirtilen çay

  Yurt dışında benzerlerinde konakladığım renkli oda konseptini Türkiye'de ararken Villa Pine Garden Hotel'de rastladım. 5 günlük tatilimiz için rezervasyon yaptırdığımda iki defa hatırlatmama rağmen onay mailinin gelmemesi ilk endişemi doğurdu ve devamı da geldi. İlk 2 gece kaldığımız Beyaz Oda'da saç kurutma makinesinden jakuziye, duşlardan ısıtma sistemine, kapanmayan balkon, tuvalet kapılarına kadar birçok şeyin bozuk ya da kırık olduğunu gördüm. Şikayetimi belirtmeme rağmen çözüm getirilmedi. Tatil havamızı bozmamak için bu durumları görmezden gelmeye çalışırken son 3 gece konaklayacağımız Pembe Oda'ya geçtik ve şöminenin her odada olmadığı, yanlış bilgilendirme yapıldığını öğrendim. Oda yüksekliğinden dolayı, odanın yarısında eğilerek yürümem gerekti. Aynı gün otel görevlileri kapıyı çalmadan odaya girmeye çalıştı. Sabahında ise kuş sesleri yerine duvarda gezen kırkayak ve örümceklerle uyandım. Çıkış yapacağımız gün kendi ekstralarımız dışında, ikram diye belirtilen çay, kahve, pasta servislerinin de içinde bulunduğu 100 küsür liralık ek bir ödeme ile karşılaştık. Ekstrada, kahvaltıdaki çaydan ve önceden anlaşarak ödemesini yaptığım akşam yemeğinde içtiğimiz suya kadar uzanan uzun bir liste vardı. Yemekler ve mezeler güzeldi ama yanında su bile içilmemeli. Son sürpriz ise kendi web sitelerinde de yazan "Toplu taşıma araçları ile gelenler için ücretsiz Ağva Merkez servisimiz vardır." sözünün gerçek olmadığıydı. Arabada yer olmadığını tatlı-sert bir biçimde belirttikleri için taksi çağırmalarını rica ettik. Yarım saat çağrıldığını düşündüğümüz taksiyi bekledik ve otobüsümüz kaçtı. Başka bir taksi ile 1,5 saat sonra kalkacak olan otobüse ulaştık. Çalışanların güler yüzü ve yemekler dışında profesyonellikten uzak bir tatil yeri.

  Göktuğ Bayraktar - 14 Nisan 2012, Cumartesi 20:20

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Harika hafta sonu
  Harika hafta sonu

  Huzur dolu, sıcacık bir ortam. Romantik, kaliteli tertemiz odalar, leziz yemekler ve güler yüz. İyi ki internetten sizi bulmuşum, eşimle çok güzel ve romantik hafta sonu için teşekkürler Villa Pine Garden Hotel ekibi emeğinize sağlık. Leyla-Suat

  leyla cetiner - 4 Mart 2012, Pazar 15:22

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Ağva'da harika 3 gün
  Ağva'da harika 3 gün

  Ağva'da geçirdiğimiz 3 gün gerçekten çok keyifliydi, kalite, güler yüz ve leziz yemekler için Villa Pine Garden Hotel'e ve tüm çalışanlarına çok teşekkürler.

  gülşah temel - 18 Şubat 2012, Cumartesi 14:07

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  6.0 Güzel tesis, pahalı şarap
  Güzel tesis, pahalı şarap

  07 Ocak 2012 tarihinde bir gece kaldım. Kaldığım oda konsept olarak çok güzeldi. Eşimle birlikte yediğimiz yemek esnasında sipariş ettiğimiz son derece kalitesiz şarabın fiyatının 120 TL olması açıkçası beni şaşırttı. Bunun haricinde bütün dostlarıma şarap içmemeleri koşulu ile tavsiyelerde bulunacağım.

  BARIŞ KARABUL - 9 Ocak 2012, Pazartesi 08:59

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  2.0 Jakuziye girmek mümkün olmadı
  Jakuziye girmek mümkün olmadı

  Biz bu otelin sitesindeki resimlere aldanıp gittik, otel orman içinde deniliyordu ama otelin çevresinde sadece birkaç ağaç vardı, bizim kaldığımız odada şömine yoktu sadece birkaç odasında varmış, odalarda jakuzi var ama sıcak su olmadığı için jakuziye girmek mümkün olmadı, bırak jakuziyi duş bile alamadık. Otelin tabelası yoktu, tabelası olmayan oteli de ilk defa gördük. Bu oteli fırsat sitesinden aldık oda kahvaltı fiyatı 160 TL idi. Daha sonra çevreyi gezdiğimizde Göksu nehir kenarında manzaralı, gerçekten orman içinde olan otellerin akşam yemeği dahil fiyatın aşağı yukarı aynı olduğunu gördük. Üstelik baktığımız oteller bu otelle kıyaslanamayacak kadar güzeldi. Bu otelde bir gün bile zor kaldık.

  Onur Rifat Atılgan - 28 Aralık 2011, Çarsamba 13:08

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  2.0 Kaldığımız oda buz gibiydi
  Kaldığımız oda buz gibiydi

  İlk defa bir otel hakkında yorum yapacağım, çünkü resimlerine aldanıp güzel bir gün geçirmek için gidenleri uyarmak istedim. Kaldığımız oda buz gibiydi, camlardan gelen rüzgar kalorifer sıcaklığını bastırıyordu, yatak küçücük, banyo inanılmaz konforsuz, bir an önce odadan çıktık, kahvaltı yaparken de sigara dumanından boğulmak üzereydik. Hemen hesabı kestirip çıkmaya karar verdik. Son numaraları da en lüks restoranda bile yiyip içemeyeceğiniz fiyatları yazmışlar extralara. Oda fiyatının iki katı extralara ödemek kendimizi kötü hissettirdi, keşke yediklerimiz de değen lezzetler olsaydı. Hayal kırıklığı yaşadığımız bir otel, gitmeden 2 kere düşünün.

  Burcu ozaskan - 16 Kasım 2011, Çarsamba 20:08

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  2.0 Perili köşk gibi
  Perili köşk gibi

  Perili köşk gibi bir yer. Hiç ilgi alaka yok. Arabayı bataklık gibi bir yere park ettik. Odaların hepsinde şömine yok. Biz şömineli olarak yer ayırttırdık deyince, yok bu odada şömine var fakat jakuzi bozuk v.s... Sakın aldanmayın. Biz burayı zor bulduk hemen yan tarafında çalışan kadına sorduk o bile bilmiyor burada bir otel olduğunu. Daha sonra aklımıza şöyle bir şey geldi. Burası bir otel değil miydi? 3 katlı bir villayı resmen işletiyorlar.

  yasemin er - 12 Nisan 2011, Salı 15:11

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  2.0 Fotoğraflara aldanmayın!
  Fotoğraflara aldanmayın!

  Tam bir hayal kırıklığı! Daha otele girişte, bataklığa dönüşmüş bir otopark karşıladı bizi. Zevksiz lobiden geçtikten sonra, pencere kanadı kapanmayan odamıza vardık. Odaları pazarlarken büyük koz olarak kullandıkları jakuzi bozuktu! Odalarımızda şömine yoktu ve odadaki 6 ampulun 3'ü bozuktu. Lobide sigara içiliyor olması, uyarılarımıza rağmen engellenmedi. Demleme bile olmayan çaylar (büyük / küçük farketmeksizin) 5 liraydı. Kablosuz internet bağlantısını, modemin 1 m. yakınındayken bile sağlayamadık. Son olarak, serpme kahvaltı, bir önceki müşteriden kalmış ekmek kırıntıları ile dolu masamıza serpilen, adam başı 2 dilim kaşar, 1 dilim beyaz peynir, biraz zeytin, biraz reçel, dünden kalmış salatalık, saman gibi bir domatesten ve 1 adet hazır kek diliminden ibaretti. Yumurta bile yoktu. Köy tavukları o gün yumurtlamamış olsa gerek!

  Oz Mutlu - 23 Mart 2011, Çarsamba 13:34

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 deniz güneş tarafından...
  deniz güneş tarafından...

  Çok güzel bir hafta sonu geçirdik. Otel beklediğimizden de hoştu. Oktay Bey ve eşi Betül Hanım'a teşekkürler. En kısa zamanda tekrar gideceğiz. Dostlara da şiddetle tavsiye olunur. :) Güler yüzünüz, ilginiz ve üstün zevkiniz için teşekkürler. Deniz - Elçin - İnci

  deniz güneş - 27 Aralık 2010, Pazartesi 12:37

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 berna törel tarafından...
  berna törel tarafından...

  Hafta sonu 2 gün kaldık, gerçekten internetteki fotoğraflarla odalar aynı. Hatta daha fazla beğendiğimizi söyleyebilirim, yemekler süperdi, kahvaltı oldukça zengin. Betül Hanım, ellerinize sağlık, Oktay Bey ve tüm çalışanlara çok teşekkür ederiz, bundan sonra Ağva'daki tek adresimiz, tekrar görüşmek dileğiyle... Onur - Aylin

  berna törel - 11 Aralık 2010, Cumartesi 17:07

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Beril Karaman tarafından...
  Beril Karaman tarafından...

  Kurban Bayramı'nda Villa Pine Garden Hotel'de ben, eşim ve 3 oğlumla birlikte kaldık. Her şey çok güzeldi. Benim için çok önemli olan temizlik, gerçekten çok iyiydi. Odalar çok şık ve rahat. Yemekler mükemmel, çalışanlar mükemmel. Çok teşekkür ediyorum, Oktay Bey ve sevgili eşi Betül Hanım'a.

  Beril Karaman - 21 Kasım 2010, Pazar 14:22

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Kevser Atlamış tarafından...
  Kevser Atlamış tarafından...

  Balayı için şiddetle tavsiye ederim. İnternetten bulduğunuz yerlere pek güven olmaz ama beklediğimden çok çok daha güzel bir otel çıktı burası. Sakinliği özleyen ve temiz hava arayan herkes gidebilir, odaları o kadar güzel ki dışarı çıkmak bile istemeyeceksiniz, biz eşimle balayımızı sonbahar tatili olarak burada yaptık ve çok memnun kaldık. Servisi yapan arkadaşlardan tutun sahibi olan Oktay Bey'in sıcak ilgisi, ikramları bizi çok memnun etti, e tabii o eşsiz lezzetteki mezeleri yapan Oktay Bey'in eşini de unutmamak lazım. (Tanışamamış olsak da) Ayrıca kardeş otel Tree Tops Otel'e de teşekkürler...

  Kevser Atlamış - 21 Ekim 2010, Perşembe 20:44

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  8.0 Pelin - Olcay tarafından...
  Pelin - Olcay tarafından...

  İstanbul yakınlarında, kafa dinleyebileceğimiz bir yer arıyorduk. Villa Pine Garden Hotel'i bu siteden bulduk. Korkumuz; gerçeğinin, sitede gördüğümüz fotoğraflar gibi olmamasıydı ama internetten gördüğümüzden daha çok haz aldık. Odaların hoşluğu, havuz başında küçük çardaktaki huzur, mükemmel(!!!) yemekleri, sade ve zarif servisi, tüm çalışanların güler yüzü, Oktay Bey'in nazik ilgi ve alakası ve asıl hep güler yüzlü olan Ömer'in samimi ve içten servisi, bizi evimizde hissettirdi. Biz mükemmel bir altı gün geçirdik. Kafa dinleyip, başka yerde olsa da kendini evinde gibi hissetmek isteyen herkese tavsiye ederiz. Villa Pine Garden Hotel'in bir de kışını denemeyi düşünüyoruz, şömine kaşısında... Olcay-Pelin

  Pelin - Olcay - 1 Ekim 2010, Cuma 13:21

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  6.0 umut akcal tarafından...
  umut akcal tarafından...

  3 gün eylül ayında konakladık. Gayet hoş bir 3 günümüz geçti, cuma gecesi fasıl vardı ve gayet eğlendik. Odalar birebir resimlerdeki gibi, aynı odalardan çok menmun kaldık. Gayet sıcak bir ortamdı, Oktay Bey'in ilgi alakasından çok hoşnut kaldık. Bu kadar şeyin yanısıra servisleri çok kayda değer değildi. Temizlik konusunda çok hassas oldukları söylenemezdi. (Odalar için) Gerçekten odada örümcek ağları ile karşılaşmak çok hoş bir durum olmadı. Her şeye rağmen fırsat bulduğumda yine Villa Pine Garden Hotel'de konaklamayı düşünürüm.

  umut akcal - 29 Eylül 2010, Çarsamba 23:00

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  2.0 nesrin ünver tarafından...
  nesrin ünver tarafından...

  Etrafına dikilmiş birkaç çam ağacı, çocuk havuzu bile olarak kullanmayacağınız, içinde sineklerin yüzdüğü bir havuz. Çalışan insanlar olarak tatil yapmak için ne kadar zor fırsat bulduğumuzu düşününce onca km yol geldiğiniz yerin oadasında örümcek ağları görmek, iki gün temizlenmeyen oda ve 3-5 kişilik müşteri kapasitesine rağmen çayınızı kendiniz almak zorunda kalmak... Cumartesi günkü gitar çalan arkadaş olmasaydı eğer daha erken gitmiştik. Genç arkadaşın kişiliği ve müziği kaliteli.

  nesrin ünver - 28 Eylül 2010, Salı 09:29

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 ESRA ATAYÖN tarafından...
  ESRA ATAYÖN tarafından...

  çok zevkli döşenmiş leziz yemeklerin, sıcak ev ortamının ve güler yüzlü nazik ev sahibelerinin olduğu, huzur dolu, herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğiniz bir otel.

  ESRA ATAYÖN - 22 Eylül 2010, Çarsamba 14:34

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 filiz keskinel tarafından...
  filiz keskinel tarafından...

  Yine gittim ve bu kez Betül Hanım ile tanışma fırsatım da oldu. (Oktay Bey'in sevgili eşi) Odalardaki muhteşem tabloları yapan güzel ellerin hazırladığı salata ve mezeler ayrıca midemden çok gözüme hitap eden serpme kahvaltısı harikaydı. Tesisiniz bana huzur veriyor. Betül Hanım ve Oktay Bey teşekkürler.

  filiz keskinel - 4 Eylül 2010, Cumartesi 13:55

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Nilüfer tarafından...
  Nilüfer tarafından...

  Güler yüzlü bir hizmet, anlayışıyla pekiştirilmiş şık bir mekan ve leziz yemekler, kısa bir tatilde bile dinlenmeyi sağlayabiliyormuş. Sanki evimizdeymişiz gibi rahat ve huzurlu iki gün geçirdik. Müşteri değil, misafir gibi hissetmemizi sağladıkları için Oktay Bey ve diğer kişilere tekrar teşekkür ediyorum.

  Nilüfer - 1 Eylül 2010, Çarsamba 10:38

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 filiz keskinel tarafından...
  filiz keskinel tarafından...

  2 kez kaldım yine gideceğim odaların güzelliğinden ve şıklığından başka sakinlik ve huzur bulduğum, yemeklerinden haz aldığım başta Oktay Bey'in samimiyeti ve ilgisi ayrıca Ömer'in güler yüzlü servisleri, Firuze Hanım'ın cana yakınlığı bence yaşanılmalı. Teşekkürler Oktay Bey...

  filiz keskinel - 21 Ağustos 2010, Cumartesi 11:34

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

  Tesis Konaklama Fiyatları

  - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

   Fiyat Açıklamaları

   Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

   Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

   Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

   Yasmin Motel'de konaklamanıza sıcak bir gülümseme ile başlarsınız... Huzurlu bir aile ortamında sevdiklerinizle birlikte sevginizi bizimle paylaşmaya bekliyoruz. Balkonumuzda anne eli değerek hazırlanmış, kendimizin yetiştirmiş olduğu bahçe mahsulleri ile sağlıklı, özenle hazırlanan sabah kahvaltısında bizimle çay içmeye davet ediyoruz.
   • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
   • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
   • OtoparkOtoparkVar
   • İnternetİnternet Var
   Genel Özellikler
   • Otopark
   • Plaj
   • Restaurant
   • TV Odası
   • 7/24 Açık Ön Büro
   • Çamaşırhane
   • Dağ Manzarası
   • Eczane
   • Ek Yatak
   • Hayvan Serbest
   • Internet
   • Jeneratör
   • Market
   • Oda Servisi
   Oda Özellikleri
   • Banyo
   • Eşya Dolabı
   • Fön Makinesi
   • Havlu
   • Internet
   • Klima
   • Mini Bar
   • Oda Temizlik
   • Televizyon
   • Tuvalet
   • Uydu Yayını
   Aktiviteler
   • Bisiklet

   Tesis için 15 gezgin görüş bildirdi

   Daha fazla yorum
   10 Kendi hislerinle yola devam, mutlu olursun
   Kendi hislerinle yola devam, mutlu olursun

   Arkadaş imla ben bir gün konuşurken bir yere, herkesten uzak kafa dilemek için var mısın derken, nereye diye sorduk. Dayıkızı gitmiş Ağva tabi ki -Ben hiç gitmedim, yalnız duyduklarımla. Arkadaşım hem de. Bir cumartesi sabah yola çıktık, Üsküdar'dan otobüs bindik, ama bizi Şile'de indirdiler, yanlış bilet vermişler. Buarda kalalım dedi arkadaşım. Yok, Ağva'yı merak ettim dedim. Otobüse bindik, yola devam. Ağva'ya 11'de geldik, yer bakmaya başladık, ilk bir tane baktık, yerde kalmak istemedim, iticiydi. Sonra eczaneye sordum, Yasmin Motel var ama yer kalmamış olabilir dediler. Ağva'da Yasmin Motel'e sorarak gittik. Cavit Bey ile tanıştık, yok yer ama bir tane var dedi, biz 4 kişiydik. Arkadaşım Ayşe, kızları ve ben olsun dedik, kaldık. İyi ki kalmışız. Kendi evin gibi, mutfak, odalar süper, balkonlu salon harika. Bir gece değil, sanki 1 hafta gibi geldi. Çok iyi ev sahibi, misafir davranışı, güler yüzü, eşi ve çocukları, anlatmak değil gitmek, görmek, yaşamak lazım. Harika bir yer. Bu sene Allah izin verirse bir hafta Ağva Yasmin Motel'e gideceğim. Herkesi bekliyorum...

   EMİNE ÖZTÜRK - 21 Haziran 2015, Pazar 13:51

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (1)
   4.0 Aile sıcaklığı
   Aile sıcaklığı

   Ortam, aile sıcaklığı, ilgili davranışlar süperdi ama temizlik konusunda biraz daha fazla önem vermeliler...

   nursah iri - 28 Mayıs 2015, Perşembe 18:03

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Fiyat politikası çok iyi
   Fiyat politikası çok iyi

   Biz 2007-2008 yıllarında ziyaret etmiştik. Çok sıcak insanlar, eviniz gibi. İşletme sahibi ile teknede balık tutmaya çıkmıştık, çok eğlenceli bir deneyimdi. Hijyen, lezzet, konfor ve fiyat politikası çok iyi. Aile işletmesi olduğu için çok rahat, tavsiye ederim.

   Mavi - 8 Mart 2015, Pazar 22:51

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 İşletme ve ilgi, alaka mükemmel
   İşletme ve ilgi, alaka mükemmel

   Eviniz kadar huzurlu bir ortam ve güler yüzlü insanlar ile tanışmak istiyorsanız Yasmin Motel en iyi tercihiniz olsun. İşletme ve ilgi, alaka mükemmel Ağva'da tek geçerim.

   salim deniz - 17 Ağustos 2014, Pazar 00:28

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Gerçek samimiyet
   Gerçek samimiyet

   İnanılmaz güler yüzlü işletme sahipleri var, yemekler de bir Bolulu'nun elinden çıkınca tadına doyum olmuyor. Cihat Bey ve ailesine göstermiş oldukları güler yüz ve samimiyetten dolayı teşekkür ederiz, diğer işletmeler de sizden örnek almalı. :)

   okan akca - 12 Haziran 2014, Perşembe 23:02

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Ailemiz gibiler
   Ailemiz gibiler

   Ağva'da 9 yıldan bu yana çeşitli otellerde tatil yapmaktayım. Bu fiyatın üç dört katı kadar bile para verdiğim oteller oldu. Ağva'da bu fiyata oldukça çok iyi sahipleri çok ilgililer bir dediğimiz iki olmadı. Ayrıca tam merkezde, gezilecek yerlere yürüme mesafesinde. Herkese tavsiye ederim.

   ömer camgoz - 22 Kasım 2013, Cuma 12:34

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   8.0 Güzel ve huzurlu bir tatildi
   Güzel ve huzurlu bir tatildi

   Biraz çekinerek gittik ama umduğumuzdan güzeldi. Sabah kahvaltısı ve kalınacak odalar iyidi. Konum itibariyle beldenin merkezinde. İşletmeci Cahit Bey ve ailesi tarafından güler yüzle karşılandık. Çok iyi olmasa da uygun fiyat ve denize yakın olmasından dolayı tavsiye ederim.

   Köksal GÖKÇE - 11 Kasım 2013, Pazartesi 22:19

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Süper ötesi
   Süper ötesi

   Bu otel her zaman tavsiye edilir. Ben daha bugün geldim, çok güzel. Güler yüzlülük bakımdan tavsiye ederim. Denize 5 dk içinde plajdasın. Aileler için süper. Yemekleri yapan 10 yıllık aşçı süper, kahvaltı en güzeli... Akşam yemek isteğe bağlı, ister oradan ister değişiklik olsun diye dışarıda isteğe bağlı.

   erdinç yaşar - 1 Ağustos 2013, Perşembe 21:23

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   8.0 Şile'nin en iyi mekanı
   Şile'nin en iyi mekanı

   Arkadaşlar burası Şile'de ratlayabileceğiniz en iyi mekan ve ortamdır. Kız arkadaşımla gittim, herhangi bir sıkıntı olmadı. Oradaki Cihat Abi ve ailesi çok iyi ağırladı. Sağ olsun akşam yemekleri dahil olmasına rağmen çok iyi bir fiyat çıkardı. Odalar rahat, minibar var. Biz öğrenciydik, 2 kişi 1 gün toplam maliyetimiz otel+yeme+yol+(havlusu, dondurması, vs) İstanbul'dan gidiş dönüş 500 TL'ye mal oldu.

   barış - 23 Temmuz 2013, Salı 12:20

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Evinizdeymiş gibi
   Evinizdeymiş gibi

   Müşteri değil de misafir gibi ağırlandık. Sıcak, samimi bir yer. Konum olarak da çok güzel bir yerde. Dönerken mahçup olarak ayrılacağınız bir yer. Şiddetle tavsiye ederiz.

   ÖZKAN GÖKSEL - 20 Haziran 2013, Perşembe 23:31

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Harika
   Harika

   Çok sıcak insanlar. Aile şirketi zaten. Eşimle gittik çok memnun kaldık. Dışarıdan yiyecek sokarken bile çekinmenize gerek yok o kadar yani.

   bahattin okumuş - 1 Nisan 2013, Pazartesi 22:13

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   8.0 Bu fiyata bu kadar güler yüz
   Bu fiyata bu kadar güler yüz

   Hafta sonu arkadaşlarla İstanbul'dan uzaklaşmak için gittik. Odaları pek lüks değil ama sahipleri 10 numara. Bir dediğimiz 2 olmadı. Bir de gece balık ziyafeti mükemmel. Bir de küçük çocukları Furkan dünya tatlısı.

   Adnan Merve - 3 Mart 2013, Pazar 21:44

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Huzurlu ve sakin bir tatil
   Huzurlu ve sakin bir tatil

   Niyetiniz şehir kargaşasından kaçıp, kendinizi doğaya bırakmak, kafanızı dinlemekse kesinlikle doğru tercih. Şişirilmiş fiyatlı birçok tesise göre çok uygun fiyatlı ve bu fiyata bu kadar güzel hizmet açıkçası şaşırttı. 2013 yazında yeniden görüşmek üzere. :)

   caglar demirdoker - 25 Ocak 2013, Cuma 17:22

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Görülmeye değer
   Görülmeye değer

   Biz arkadaşlarımızın tavsiyesi üzerine gitmiştik. İyiki de gitmişiz. Güven dolu bir yer, kendimizi evimizde gibi hissettik. Sıcak ve samimi bir ortamı var.

   buket kılıç - 14 Kasım 2012, Çarsamba 19:41

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Unutulmaz bir tatildi
   Unutulmaz bir tatildi

   Parasına göre çok iyi bir yer beklemiyorduk. Ama çok temiz bir yerdi. Güler yüz ve ilgiden çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederiz.

   nezahat mutlu - 23 Ekim 2012, Salı 19:27

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)

   Tesis Konaklama Fiyatları

   - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

    Fiyat Açıklamaları

    Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

    Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

    Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

    Bungalow Koyu, 1989'dan beri size, yeşilliklerin içerisinde bir yolculuk, her türlü teknolojiden arınmış doğayla denizin buluştuğu yerde altın bir sahil, iyotla harmanlanmış Karadeniz kokusu, dalgası ve gün batımındaki kamp ateşi eşliğinde sessizliğin uğultusunu ve milyarlarca yıldızı bir arada sunuyor.

    40 kişilik yatak kapasitesine sahip Bungalow Koyu'nda, 16 adet bungalow odanın yanı sıra; çadır ve karavan alanları da mevcuttur. Odalarda ısıtma ve sıcak su bulunmaktadır.

    Bungalow Koyu'nun mutfağında, denizin sezonda sunduğu ürünlerin yanı sıra; ızgara et çeşitleri, soğuk mezeler ve salata çeşitleri bulunmaktadır. Alkollü ve alkolsüz içecek çeşitleri mevcuttur. Bungalow Koyu, Ağva'da sizleri bekliyor.
    • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
    • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
    • OtoparkOtoparkVar
    • İnternetİnternet Var
    Genel Özellikler
    • Otopark
    • Plaj
    • Restaurant
    • Bahçe
    • Dağ Manzarası
    • Ek Yatak
    • Hayvan Serbest
    • Internet
    • Jeneratör
    Oda Özellikleri
    • Balkon
    • Banyo
    • Eşya Dolabı
    • Fön Makinesi
    • Havlu
    • Internet
    • Klima
    • Oda Temizlik
    • Televizyon
    • Tuvalet
    • Uydu Yayını
    Aktiviteler
    • Canlı Müzik
    • Plaj Futbolu
    • Plaj Voleybolu

    Tesis için 48 gezgin görüş bildirdi

    Daha fazla yorum
    2.0 Temizlik hiç yok
    Temizlik hiç yok

    Temizlik hiç yok. Kahvaltıda bardak yok, kaşıklar sapsarı olmuş, odalar kokuyor. Deniz güzeldi. Serviste çok ağır ve ilgisizlerdi.

    selin aktas - 31 Temmuz 2015, Cuma 04:35

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    6.0 Dinlendik
    Dinlendik

    Temizlik: kötü, Manzara - Doğa - Sahil: Mükemmel, Yiyecek İçecek: Orta, Canlı Müzik: Orta, TV: Çalışmıyor, Klima: Aşırı ses çıkarıyor.

    Zülkif - 20 Mayıs 2014, Salı 11:45

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Harika ve dinlendirici tatil
    Harika ve dinlendirici tatil

    Mükemmel yemek servisi, havuzu, dinlendirici. Hafta sonu dolu, hafta içi tercih edilmeli bence.

    Veysel taşoğlu - 25 Ağustos 2013, Pazar 20:05

    • Faydalı buldum (1)
    • Faydalı bulmadım (0)
    4.0 Daha iyi olabilir
    Daha iyi olabilir

    Tesis yeri güzel ama bakımsız bir mekan. Biraz çevre düzeni ve biraz da iyileştirme ile çok daha güzel olabilirdi.

    Özkan Güney - 15 Ağustos 2013, Perşembe 23:17

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    2.0 Fena halde pis
    Fena halde pis

    Tesis sahibinin nezaketi ve güler yüzü nedeni ile ayıp olmasın diye eşimle birlikte 1 gün konaklamak zorunda kaldık. Ancak: Deodorant denen maddeden habersiz garsonlardan yükselen yoğun ter kokusu, ayakları parçalanmış plaj şezlongları, açık alanlarda sizi hayrete düşürecek kadar çok sigara izmariti, çatlak ve kir izli tabaklar, söz konusu tabakların içindeki yiyeceklere yapışmış kıl, köhne bungalowdaki yatak başlığınızda bulacağınız çiğnenip yapıştırılmış sakız gibi şeyler rahatsızlık vermeyecekse elbette ki gidebilirsiniz. Dilerim iyi niyetli tesis sahibi bu yazdıklarıma kulak verir.

    Semih Tezel - 6 Ağustos 2013, Salı 17:12

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 İyi
    İyi

    2010'da kaldım, beğendim. Süper bir mekan.

    Yılmaz Ugurlu - 1 Ağustos 2013, Perşembe 20:14

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    2.0 Çok kötü bir tatildi
    Çok kötü bir tatildi

    Yazacak çok şey var ama sadece geçirdiğim en iğrenç tatildi demekle yetiniyorum. Takdiri de size bırakıyorum...

    Mehmet EROL - 4 Temmuz 2013, Perşembe 14:20

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Hoş vakit geçirdik
    Hoş vakit geçirdik

    2 gece kaldım. Özellikle haftaiçi sakindi. Rahat edilebilecek bir kaçamak tatildi. İlk firsatta tekrar giderim. Akşam yemeğinde beğenmezseniz değistirebiliyorlar. Yani tek menü değil, çay sınırsız. Odana dışarıdan yemek getir. Daha ne olsun? Bu paraya yapılabilecek, İstanbul çevresinde gidilebilecek en ideal yer.

    Bayram gokbulut - 23 Haziran 2013, Pazar 14:05

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Harika
    Harika

    Geçen yıl kaldım. Mükemmel hizmet, harika tesis. Bravo gerçekten.

    ibrahım yaşar - 8 Haziran 2013, Cumartesi 17:32

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Dinlendirici
    Dinlendirici

    Burası bir otel değil, konaklama yeri hiç değil. Kelimelerle anlatılmayacak kadar güzel yaşam yeri. Kendini bulacağın yer. Burada arkadaş edindik, dostlarımız oldu ve bugüne kadar konakladığım ve rahat ettiğim en güzel yer.. Tolga ve oradaki tüm çalışanlar canımız bizim.

    neco - 21 Nisan 2013, Pazar 21:14

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 On üzerinden on
    On üzerinden on

    05.02.2013 tarihinde yani dün 15. evlilik yıl dönümümü Bungalow Koyu'nda geçirdim. Gerçekten on üstünden 10 numara yer. Mutfaktaki Birol kardeşime çok çok teşekkür ederim. Tabi ki dün sabah bizi karşılayan kardeşime de. Yemeği hem lezzetli hem doyurucu ve harikulade lezzetli. Bazı arkadaşlarımız yemeği az diye sitem ediyor ama ben onlara katılmıyorum. Akşam yemeği on-on beş çeşit, tıklım tıklım ye. Hele hele o sabah kahvaltısına diyecek söz bulamıyorum. Sigara böreğinin tadı da damağımda kaldı. Oradaki çalışanlara çok teşekkür ederim ve oraya gidecek arkadaşlarıma tavsiye ederim. Deniz, plaj, doğa; yani kısacası kafa dinlemeye on numara bir yer. Birol kardeşim seni unutmayacağım. Hepiniz Allah'a emanet olun.

    tayfun yiğit - 6 Şubat 2013, Çarsamba 14:42

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    6.0 Eh
    Eh

    Odalarda fön makinası yok. Sabunluklar boş. Banyodaki sıcak su musluğunun çeşmesi kırık. Odalar pis. Sabah kahvaltıları hep aynı. Üç dört zeytin, iki farklı dilim peynir, tereyağ, bal, reçel, nutella ve haşlanmış yumurta. Akşam yemekleri küçük mezelerden ve tek porsiyon ana yemekten oluşuyor. Oda başına bir porsiyon düşüyor. İkinci porsiyon artı fiyat demek. Servis çok yavaş ve çalışanlar oldukça ilgisiz. Herkes üstüne düşen görevi yapıyor ama zorlamayla. İyi yönleri yok mu diyeceksiniz vardır elbet. Odalarda klima, ufo, doğal gaz, tv var. Çay, kahve, su sınırsız ve ücretsiz. Ama bunlardan içimiz şişti derseniz bir kutu ayran 5 lira, afiyet olsun :) Hafta içi denizi sahili çok güzel. Ama hafta sonu tıklım tıklım, çünkü gelen halka otopark ve şezlong parasıyla açılıyor. Çalışanları samimi sevgi dolu.

    istanbul - 27 Ağustos 2012, Pazartesi 17:05

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    2.0 Çok pisti
    Çok pisti

    Bayram tatilinde burada bulunduk. Bungalovlar o kadar pisti ki. Banyoda bir önceki müşterinin şampuanı, giderde saçları duruyordu. Duvarlarında küfler vardı. Pike olarak verilen şey kokuyordu. Havlular yeniydi ama yıkanmadan verilmişti. Tv sesi çalışmıyordu. Akşam yemeği güzeldi. Sabah kahvaltıda hazır küçük paketlerde tereyağ, reçel, sarelle, kupkuru zeytin, haşlanmış yumurta ve bolca ekmek vardı. Denize çok yakın olması güzel, ancak bu kadar kötü ve pislik içinde olan bir yerin geceliği kişi başı nasıl 100 TL olur anlayamadım.

    pelin demirci - 22 Ağustos 2012, Çarsamba 16:28

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Gayet güzel
    Gayet güzel

    Kafa dinlemek için gayet güzel bir yer. Çalışanları çok sıcakkanlı ve güler yüzlü özellikle Tolga Abim çalışkanlığı ve samimiliği ile kendini çok sevdiriyor. Tavsiye ederiz.

    Umur Bugay Güler - 16 Temmuz 2012, Pazartesi 21:38

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    6.0 İdare eder
    İdare eder

    Memnun kaldık... Merhaba, biz de eşimle birlikte gittik, ilk gittiğimde pek memnun olmadım çünkü çok da temiz sayılmaz ama güler yüzlü personeli denizi her ne kadar dalgalı olsa da :) Uunutturuyor her şeyi. Sessiz, kafa dinlemelik bir yer, kişibaşı deği lde gecelik fiyat verseler daha güzel olur bence gitmek isteyenler gitsin görsün karar versin. :)))

    melek öztürk - 12 Temmuz 2012, Perşembe 16:59

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Çok güzel bir yer
    Çok güzel bir yer

    Gerçekten hizmetleri çok iyi, ben gittim otobüsle gittim otobüsten indiğim yerden aldılar, dönüşte otobüsün olduğu yere kadar bıraktılar bizi. Çok memnun kaldım, odalar da güzel ve temiz, sahilin hemen karşısı zaten dediğim gibi hizmetleri cidden çok iyi, yaza doğru tekrar gitmeyi düşünüyoruz.

    tülin eyüpoğlu - 23 Ocak 2012, Pazartesi 23:15

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    2.0 Banyoların suyu gitmiyor
    Banyoların suyu gitmiyor

    Evet, geçtiğimiz yaz bulundum. İlgi alaka yok, soru sorarsın cevap yok. Yataklar pis. Odalarda banyoların suyu gitmiyor, gitmediği gibi bir de odaya sular geliyor. Bir daha asla.

    firdes geniş - 23 Aralık 2011, Cuma 22:36

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    8.0 Dinlenmek
    Dinlenmek

    2008'de konaklamıştık, dinlenmek için gidilebilecek çok güzel bir yer...

    İlknur acar - 16 Aralık 2011, Cuma 00:52

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    6.0 Bence yeterli ve lezzetli
    Bence yeterli ve lezzetli

    Kafa dinlemek için gidilecek en güzel yer. Çalışan personeller sıcakkanlı. Sahili mükemmel. Yemekler için az denilmiş bence yeterli ve lezzetliydi ama kafama tek takılan havluların lekeli olması. Havluların, banyonun ve çarşafların temizliğine önem gösterilirse tekrar gelmeyi düşünüyorum, inallahş bir daha geldiğimde böyle bir sorunla karşılaşmam. Yeni çarşaflar, havlular kullanılsa daha iyi olur.

    adı bende saklı - 26 Temmuz 2011, Salı 00:35

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    8.0 Gitmeye değer...
    Gitmeye değer...

    Öncelikle çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Biz eşimle beraber İstanbul'un gürültüsünden kurtulmak amacıyla 1 geceliğine gittik ve gittiğimize de değdi. Doğayla iç içe bir yer, herkese şiddetle tavsiye ederim. :) Ama söylemeden de geçemeyeceğim, 5 yıldızlı otellerde bile eksik oluyor. Buranın da ufak tefek eksiklikleri var ama en kısa zamanda o eksikler de tamamlanır. Ama dediğim gibi herkesin gidip kalması lazım ordan ayrılırken de direk eve dönmeyin, gezerek doğanın tadını çıkarın...

    sezgin arslan - 7 Mart 2011, Pazartesi 10:45

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 rıfat yüksel tarafından...
    rıfat yüksel tarafından...

    Tek kelimeyle süper bir yer... Eşimle birlikte balayına kafa dinlemeye gittik. Çok keyifli, huzur dolu bir hafta geçirdik. Kendi evimi bile aramadım, çünkü kendi evimden bir farkı yoktu. Mutfağını kendi mutfağım gibi kullanıyor, odalarında kendi evimdeymiş gibisine rahat ediyordum. Bu kadar güzel bir ortamda zaman geçirmemizi sağlayan Eyüp Abi, kardeşi, İbrahim, oradaki ablaya ve Hacı Abi'ye teşekkür ederim. Tekrar görüşmek dileğiyle, Allah'a emanet olun...

    rıfat yüksel - 18 Aralık 2010, Cumartesi 23:36

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 çağla çiçek tarafından...
    çağla çiçek tarafından...

    Çalışan personeliyle, odalarıyla, sahiliyle inanılmaz güzel bir yer. Yemekleri oldukça güzel ve doyurucu, sabah kahvaltısına gittiğinizde yağda kırılmış yumurtaları yemek için sabırsızlanıyorsunuz. Havası, doğası, yeşilliğiyle cennetten bir köşe gibi adeta. Kimsenin olumsuz mesajlarına takılmamanızı tavsiye ediyorum, biz 4 kişi gittik, çok memnun kaldık, daha otobüsten iner inmez gelip arabayla karşılıyorlar sizi, ne damlayan çaşmesi, ne de çekmeyen televizyonu var. Başta Metin Abi olmak üzere, Emrah Bey'e ve tüm çalışanlara çok teşekkür ederiz. En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle...

    çağla çiçek - 3 Kasım 2010, Çarsamba 22:44

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    4.0 emre candan tarafından...
    emre candan tarafından...

    Selam, merhabalar. Biz bu tesiste bu hafta 2 gece kaldık ve ortamına, doğasına, mezelerine, yemeklerine, bungalov evlerine hayran kaldık ama kafamıza takılan ve bizi son derece rahatsız eden bir kaç soru var. Birincisi verilen yemeklerin çok az olması, neredeyse aç kalacaktık. İkincisi servis yapılırken, ürünlerin masanın kenarına konulmasına çok sinirlendik, üçüncüsü de elemanlarının bize mi artık bilmiyorum ama soğuk davranması bizi rahatsız etti. Orda bahşiş sistemi işliyor olabilir diye düşündük ama bu çok yanlış, bir an önce işletme sahibinin elemanlarına çekidüzen vermesi gerektiğine inanıyorum, bu yapılanlar bütün artıları silip süpürdü desem yeridir, yine de güzel bi yer, denemenizi tavsiye ederim.

    emre candan - 17 Eylül 2010, Cuma 21:02

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    6.0 adem yavuz tarafından...
    adem yavuz tarafından...

    bnce bu fıyata gıdılıp kafa dınlenıcek en guzel yer kapıda karsılama degıl otobusten ınınce karsılıyolar aracınız yoksa sızı sıleden gelıp alıyolar yalan yanlıs beyanlar yazmayın. lutfen yemeklerı cokcesıtlı ve cok lezzetlı aksam yemegı 7 cesıt zeytınyaglı meze ana yemeklerı 3 cesıt bunlarlada doyulmassa oha derım yanı.odalarda sıcak soguk su tv uydu hatta klıma olanlarıda var plajdakı hereyden ucretsız faydalanıyosunuz.BİZ HERSEYDEN AILECE MEMNUN KALDIK HERKEZE TAVSIYE EDIYORUM.MESUTA OZGURE VE AILESINE OZELLIKLE BABAANNEMIZE COK TESEKKUR EDIYORUZ....

    adem yavuz - 24 Temmuz 2010, Cumartesi 19:59

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    8.0 yusuf ertan tarafından...
    yusuf ertan tarafından...

    Bence mekan çok uygun bir yer. Temizlik vasatın üzerinde, söylediğiniz taktirde düzelteceklerine eminim. Gittiğimiz gün ismi Bayram olan bir bey karşıladı bizi (yanlış hatırlıyor olabilirim). Akşam 11'de Ağva Akçakese köyüne gittik. Yerlisi çok sıcak kanlı. Bizimle çok ilgilendiler, yardımcı olmak için ellerinden geleni yaptılar. Çardakta oturan yaşlı amcayı unutacağımı sanmıyorum. Daha sonra mekanın sahibi olduğunu düşündüğüm bey bizi aldı arabayla ve mekana götürdü. Gayet kibar bir insandı. O saatte gitmiş olmamıza rağmen bizim için, arkadaşların meze olarak tabir ettiği yemekleri sundular gayet güzeldi. Denizi güzel; sakin bir yer arıyorsanız size göre. Arabanız yoksa tek sorun ulaşım. Biz toplu taşıma aracıyla gittik. Bence fazla abartmaya gerek yok, yıldızlı bir otel vs değil sitelerinde belirtiyorlar zaten nasıl bir yer olduğunu. Karşılama yok diyen arkadaşa katılmıyorum.

    yusuf ertan - 22 Temmuz 2010, Perşembe 00:41

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 selçuk kara tarafından...
    selçuk kara tarafından...

    Yorumlara bakılırsa Ağva'daki en uygun yerlerden birisi. En olumsuz yorum şu; kapıda kimse karşılamıyor, karpuzun suyu şeftaliye değiyor, banyoda su damlıyor vs :) Fiyat da diğer mekanlara göre iyi gibi. En azından tek gece kalma opsiyonu var. Ben gelicem galiba buraya.

    selçuk kara - 16 Temmuz 2010, Cuma 01:55

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    6.0 İlknur tarafından...
    İlknur tarafından...

    Öncelikle hafta sonu tatilinden ve gidilecek mekandan ne beklediğinize bağlı her şey. Benim için bu kriterler hizmet ve fiyatla doğru orantılı. Mekanla ilgili yorumuma gelince... Fiyat; alınan hizmet ve temizlik kalitesi, konaklama şeklinin çok çok üzerinde. Bildiğiniz pansiyon. İlk girişte sakın kimsenin karşılama yapmasını beklemeyin. Odalar temiz sayılır. Resimlerde olduğu gibi jakuzi-kabin ikilisi yerine duş teknesi-kapısı kapanmamakta direnen bir kabin ikilisi mevcut. Ve yanına ilave olarak sabaha kadar şıp şıp şıp diye damlayan bir musluk (sayın yetkili; kabinde bulacağınız havlunun sebebi damlayan suyun sesini kesmesi içindi...) Odadan çıkıyoruz ve akşam yemeği yemeye gidiyoruz. Akşam yemeği mezelerden ibaret. Izgara var deniliyor. Gelen ızgara 2 adet köfte, 1 dilim tavuk göğsü, 1/2 biber ve 1/2 domates... İçecekler ücretli. Ekmek bedava. Dilediğiniz kadar yiyebilirsiniz. Odamıza geri dönüyoruz. TV var mı ? Var. Ama izlenebiliyor mu? Nerdeeeeee. Uydu çalışmıyor ki :( Ne yapsak diye düşünürken.... Fasıl varmış. Bir bakalım diyoruz. Kendi çapında iyi. Karışık meyve tabağı alıyorsunuz. Tabakta meyveler gerçekten karışmış durumda. Kavun - karpuz ve şeftali aynı tabakta. Hepsi sulu ve hepsinin suyu birbirine geçmiş. Şeftali yerken kavun tadı alıyorsunuz. Eh yatalım bari diyerek odaya çekiliyorsunuz. Havası güzel ve odalar ağaç olduğu için çoooook rahat bir uyku uyuyorsunuz. Tek memnun olduğum şey iyi uyumuş olmam. Sabah 7 de kalkarsanız kahvaltı yok. Uyuyabildiğiniz kadar uyuyun. Saat 8:30 gibi hazır oluyor kahvaltı (Bize o saatte yumurta kıran arkadaşın ellerine sağlık). Biraz deniz, biraz güneş. Ayrılma zamanı. Bu esnada "Nasıl memnun kaldınız mı?" diye bir soru. Hayır cevabına karşılık gülümseyen bir yüz ifadesiyle " Ne bekliyorsunuz ki buradan başka" şeklinde bir cevap. Onlarda farkında yani durumun. Ne beklediğimize sıra gelince hizmet=fiyat Ege, Akdeniz gibi tatil beldelerinde 5 yıldızlı - tam pansiyon konaklama fiyatlarına yakın bir fiyat Odasını 25-30 liraya kapatabileceğiniz bir pansiyon Yemeklere ödeme yapacağız derseniz yemekler mezeden ibaret :) Şimdi gerçekten böyle bir yer var mı diye merak edenler varsa buyursun gözleriyle görsün. Yok bana bu kadarı yeter fazlasına gerek yok derseniz çok daha uygun fiyatlarla pansiyonlar mevcut bölgede. Haftaya farklı bir yeri deneyeceğiz.

    İlknur - 11 Temmuz 2010, Pazar 19:21

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    6.0 ceren yılmaz tarafından...
    ceren yılmaz tarafından...

    Ben de bir yer aradım durdum sonunda buraya gitmeye karar verdim. En sevdiğim insanla sadece bir güne sahibim. Güzel olmalı herşey. Gelince yazacağım yorumumu merak etmeyin. Umarım hayal ettiğim gibi olur herşey.

    ceren yılmaz - 4 Temmuz 2010, Pazar 20:33

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 esra&emre tarafından...
    esra&emre tarafından...

    Hayatınızdaki en özel anları yaşamak istiyosanız yeşim camping tam isteğine göre.. cennet gibi olan bu mekanda güler yüzlü insanlarla ve hayatınızdaki en özel insanla inanılmaz muhteşem bi tatil oluyo. 3 gün kalmama rağmen doyamadım. (EMRE&ESRA) 08.04.2010

    esra&emre - 12 Nisan 2010, Pazartesi 15:31

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 megi erkek tarafından...
    megi erkek tarafından...

    Yıldıray Doğayla içiçe olmak isteyenlere tavsiye ederim. Akşamları denizin dalga sesleriyle yatıp dalga sesleriyle yeniden uyanmak isteyenler burayı tercih edebilir. Evet odalar sıradan. Ama çalışanlar o kadar içten ve sıcak ki bunu düşünmenize gerek kalmıyor. Sahilde yürüdüğünüzde rüzgarın ve temiz havanın gücü bunları beyninizden silip atıyor. Bide üstüne sigara böreğinden yediniz mi bişeyiniz kalmıyor :)

    megi erkek - 4 Mart 2010, Perşembe 21:45

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 sevda kadi tarafından...
    sevda kadi tarafından...

    Her zaman alistigimiz televizyon -internet olmayinca insanin cani sıkılıyor tabi. İki asık giderseniz sıkıntı olmaz ama uzun yıllar gecirdiginiz esinizle ya da coluk cocuk giderseniz ustelik te kıs ise sıkılabilirsiniz :) ilk defa gordum buranın kışını- deniz olmayınca zamanda agır ilerliyor- ama sogukla işim olmaz- ben alırım kitabımı cd calarımı derseniz muhtesem bir yer. Yemekler cok guzel- mezeler enfes. Yatacak odanız ve restaurant bolumu dısında bir aktivite alanı yok - keske o da olsaymıs- en azından denize girilmeyen kıs mevsiminde arkadaşlarla okey partisi yada bilardo maçı yapmak- dart yada langırt güzel olabilirdi-ama bunlar yok maalesef. O nedenle bazı insanlar buranın hayranı olurken bazıları da bir daha gelmem diyebiliyor.4 arkadas oldugumuz icin ve sadece 1,5 gün kaldığımız için sıkılmadık. Calısanlar güleryüzlü ve ilgili.Bence bir deneyin. Yazın kesinlikle tavsiye ederim - kamp ve cadır olay güzel.

    sevda kadi - 18 Ocak 2010, Pazartesi 09:15

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 ELİF AKGÜL ATEŞ tarafından...
    ELİF AKGÜL ATEŞ tarafından...

    Elif&Vedat ATEŞ Öncelikle geçirdiğimiz güzel bayram için çok teşekkür ederiz herkeslere:)Biz bayram öncesi bir yerlere bakınırken karşımıza çıkan bu sitede iyi ki yorumları okumamışız diye şuan sevindim.Evet birtakım eksiklikler var. gEÇİRİLEN büyük bir yangının izlerini kapatmaya çalışırken işletmede oluşan eksiklikler:((sıcak su-havlu - çarşaf eksikliği - çalışan eksikliği gibi...)doğayı ve doğallığı seviyorsanız inanın!! herşeyi görmezden geliyorsunuz. Sabah işletmenim mutfağına girip eşime kahvaltıda hazırladım - çayda doldurdum ve bir kere neden bana kimse hizmet etmiyor diye düşünmedim. mutfak çok temiz:) (Metin beye - Gülizar hanıma ve eşine- Mesut beye - genç çalışkan mESUTA-AHMET beye sonsuz teşekkürler:)Nilgün hanımın yemekleri çok leziz:)Bayram boyunca fasıl - müesese sahibi ailenin büyüklerinin çok güzel sesleriyle doyumsuz şarkıları plaktan çıkmışsanza söylemeleri - denize sıfır manzarası...Eşim ve benim için herşey çok güzeldi. Bayram boyunca bu şirin,samimi yerde sırtımIZI huzura yasladık ve çok güzel dinlendik. Tekrar bu özel YERİN ÖZEL İNSANLARINA TEŞEKKÜR EDER, herkese öneririz. Sevgiler,

    ELİF AKGÜL ATEŞ - 1 Aralık 2009, Salı 12:01

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    8.0 gülcan cantürk tarafından...
    gülcan cantürk tarafından...

    bizde gitmek istiyoruz çok güzel bir yere benziyor ama yorumlar kafamızı karıştırdı :(

    gülcan cantürk - 25 Kasım 2009, Çarsamba 14:16

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    4.0 okan dal tarafından...
    okan dal tarafından...

    Mekan huzur verici ve dinlendirici ama bir o kadar da sıkıcı. Hiç bir aktivitesi olmayan ve odalarında arızalar çıkabilen bir yer. Ayrıca çok pahalı. Ailecek gittik ve çocuklarım çok sıkıldı. Yemekleri de açık büfe olmalıydı o fiyata göre.

    okan dal - 23 Eylül 2009, Çarsamba 13:41

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Hamdi tarafından...
    Hamdi tarafından...

    Burayi 2 defa ziyaret ettim ve yaklasik 2 hafta kaldim. Tatile cikmayi dusundugumde aklima gelen ilk yer olmasi zaten her seyi anlatiyor. Ilk olarak ocak ayi civarinda ziyaret etmistim ve arkadaslarimla cok keyifli bir kac gun gecirmistik. Essiz manzarasi, ortamdaki huzuru, personelin guler yuzlu hizmeti ve de yemeklerin lezzeti bizi resmen oraya hayran birakmisti. Ayrilirken bi daha gelecegiz demistik ve bu yaz tatil icin aklima gelen ilk yer oldu. Yaklasik 2 hafta konakladim. Kis ayina gore dogal olarak kalabalik olmasina ragmen kalitesinden hicbir sey kaybetmemisti. Belki odalar bi 5 yildizli otel kalitesinde degildir ama buraya zaten gelme sebebimiz 5 yildizli bir odada konaklamak degil burda dogayla basbasa olmak. Ve bircok degisik otelde kalmama ragmen burda ki odalarin bir cok otelden daha konforlu oldugunu rahatlikla soyleyebilirim. Yemeklerin lezzeti ve ortamda ki huzur da isin extrasi. Otellerde ki gibi etrafinizda donen insanlar burda yok ama en ufak bir ihtiyacinizda size yardimci oluyorlar. Kesinlikle tavsiye ederim. Istanbul ve cevresinde yasadiginiz halde gelip de burayi ziyaret etmediyseniz bence buyuk bir eksiklik.

    Hamdi - 11 Eylül 2009, Cuma 23:26

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    8.0 Mustafa Akdoğan tarafından...
    Mustafa Akdoğan tarafından...

    Ortam çok hoş ve insanlar gerçekten çok sıcak. Ancak odalar ve havluların temizliği konusunda daha hassas olmalarını öneriyorum. Ayrıca odaların bazılarında TV var, bazılarında yok, yırtık bir çarşafa denk gelebilirsiniz. Fotograflarda gayet hoş görünen duşakabinden ne yazık ki eser yok. İşletme konusunda malesef sınıfta kalıyor. Etrafımızda dönen garsonlara ihtiyacınız zaten olmuyor ama bazı küçük ama çok önemli detaylara dikkat etmeleri gerekiyor. Odaların tamamı dolu olmasına rağmen akşamları insanların bir arada olup vakit geçirebileceği küçük aktiviteler düşünülse hoş olurdu. Yemekler harikaydı. Bilhassa ızgara köftelerini mutlaka denemelisiniz. Denizi tertemiz ve çok sakin. Ancak pazar günü erkenden kalkıp sahile yerleşmeniz gerekebilir. Kafa dinlemek istiyorsanız kesinlikle düşünülmesi gereken bir mekan.

    Mustafa Akdoğan - 7 Eylül 2009, Pazartesi 10:24

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    8.0 esin aydın tarafından...
    esin aydın tarafından...

    Mekan çok güzel ama hizmetle ilgili baya bi sıkıntı var. En kısa sürede o konuyu çözmeleri lazım. Tek garsonla işi çözmeye çalışıyorlar. Personel takviyesi lazım. Yarım pansiyon deyip akşama yemeginde içeceklere tek para alan yerdir sanırım. Öyle bi mekana iyi bir işletme lazım bence.

    esin aydın - 6 Ağustos 2009, Perşembe 19:34

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    4.0 Harun Esen tarafından...
    Harun Esen tarafından...

    İnternetteki fotoğraflarınıza kanıp ne hayallerle gelmiştik ama umduğumuzu bulamadık daha önce böyle bir yer cidden görmemiştik o yönden farklı oldu.......bizim gibi yanılıp gelenlere şimdiden geçmiş olsun...

    Harun Esen - 4 Ağustos 2009, Salı 15:34

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 zeynep ÇELİK tarafından...
    zeynep ÇELİK tarafından...

    Merhaba, Geçen sene 2 kere gittiğim ve muhteşem anılarımın olduğu bir yer..Huzur ve mutluluk var Bungalow Koyun da..Ayrılmak ise hiç istemiyorsunuz öyle güzel bir zaman akıp geçiyor ki,hele ki yanınızda istediğiniz kişi varsa..Mutlaka gidip görmeli ve yaşamılısınız..

    zeynep ÇELİK - 29 Temmuz 2009, Çarsamba 11:10

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    8.0 meltem tarafından...
    meltem tarafından...

    Güzel bir yere benziyo gelmek istiyorum ama fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi verirseniz sevnirim mesela şu kadar konaklama şu kadar fiyat gibi...

    meltem - 6 Temmuz 2009, Pazartesi 17:34

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 BURÇ tarafından...
    BURÇ tarafından...

    Güzel bir yer fakat denildiği gibi etrafınızda dönen garsonlar hiiççç yokk:)ama genel anlamda hoş bir yer. denizi çok güzel.pazar günü bayaa kalabalık oluyor gidecek olan varsa pazar sabah erkenden plaja gidip şezlong kapsın:)))teşekkürler herşey için,güzel bir haftasonuydu...

    BURÇ - 2 Temmuz 2009, Perşembe 09:48

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Teşekkürler
    Teşekkürler

    Mazhar Bey'in ekmeklerini de unutmadık, teşekkürler.

    AYCAN - 21 Nisan 2009, Salı 11:25

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Huzur verici bir ortam
    Huzur verici bir ortam

    Bence tek kelimeyle harika bir yer, huzur verici bir ortam.

    AYCAN - 21 Nisan 2009, Salı 11:24

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Güzel bir hafta sonu
    Güzel bir hafta sonu

    Bu arada Mashar kardeşim, ancak bu derecede güzel bir işletmeyi hakkını vere vere işletmek ayrı bir meziyettir. Biz İsmail ve Özlem olarak bize yaşattığın bu güzel hafta sonu için sana çok teşekkür ederim. Eminim tekrar görüşecegiz... :)

    özlem ve ismail - 19 Ocak 2009, Pazartesi 09:19

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Hepinize tavsiye ederim
    Hepinize tavsiye ederim

    Harika bir ortam, harika hizmet ve de harika evler... Arkadaşlar hepinize tavsiye ederim.

    ismail yavuz - 19 Ocak 2009, Pazartesi 09:16

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Her şey çok içten ve samimi
    Her şey çok içten ve samimi

    Tek kelimeyle harikaydı. Hizmet, personel, kalite, sıcacık bir ortam... Her şey çok içten ve samimiydi. Sevdiğizle romantik birkaç gün mü geçirmek istiyorsunuz? Tek adres Bungalow Koyu... Her şey için çok teşekkürler Mazhar Bey.

    asker ismail&özlem - 18 Ocak 2009, Pazar 22:13

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Her şey harika
    Her şey harika

    Her şey harika... Sık sık geleceğimden emin olabilirsiniz...

    serra ergüney - 14 Aralık 2008, Pazar 21:48

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Seneye tekrar geliyorum
    Seneye tekrar geliyorum

    Selem Yeşim Camping personelı. Ben Hakan, tanırsınız. Tanımasanız da size ipucu vereyim. Balıkçı Hakan.:) Nasılsınız, ne var ne yok? Kalkan var mı kalkan? Seneye geliyorum, ağı hazırlayın. Muhlamayı ben yapacağım, rakıyı da açarız yanında. Gerisini söylememe gerek yok. Herkese selamlar.

    hakan OZYILDIZ - 6 Aralık 2008, Cumartesi 07:01

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)

    Tesis Konaklama Fiyatları

    - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

     Fiyat Açıklamaları

     Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

     Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

     Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

     Olumlu tavır her şeydir...

     Konuklarının mutlu olmasını prensip edinmiş Kurfal personeli, olumlu tavırları ve sürekli güler yüzlü olmalarıyla sizi iyi hissettirirler. Göksu Deresi'nde kanonun, dere bisikletinin ve sandalın keyfini çıkarabilirsiniz. Güzel anıların yaşanacağı ortamları ve aktiviteleri sizler için hazırladık. Yapmanız gereken tek şey yaşamak ve tadını çıkarmak.

     Ağva latincede "Aqua" su anlamına gelmektedir. İki dere (Göksu ve Yeşilçay) arasında yer alan Ağva, Şile'ye 40 km, İstanbul'a 101 km uzaklıktadır. Karadeniz kıyısında 5 km uzunluğunda kumsalı bulunmaktadır. Ağva'nın en güzel koyu olan Kilimli Koyu, mutlaka görülmesi gereken yerlerden biridir.

     Göksu Deresi üzerinde yer alan Gizlibahçe Restaurant; Kurfal Özel Otel'e 800 metre uzaklıkta ve 250 kişiye varan kapasitesiyle keyifli anlar, güzel tatlar sunmaktadır.

     Tekne turu, hamak, salıncak, kano ve dere bisikletiyle ailece vakit geçirebileceğiniz Ağva'nın en güzel aktivite ortamıdır.
     • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
     • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
     • OtoparkOtoparkVar
     • İnternetİnternet Yok
     Genel Özellikler
     • Otopark
     • Toplantı Odası
     • TV Odası
     • Uyandırma Servisi
     • Ücretsiz Gazete
     • 7/24 Açık Ön Büro
     • Bahçe
     • Çamaşırhane
     • Emanet Kasa
     • Internet
     • Jakuzi
     • Jeneratör
     • Oda Servisi
     Oda Özellikleri
     • Balkon
     • Banyo
     • Eşya Dolabı
     • Fön Makinesi
     • Havlu
     • Klima
     • Oda Temizlik
     • Televizyon
     • Tuvalet
     • Uydu Yayını
     Aktiviteler
     • Açık Havuz
     • Canlı Müzik
     • Masa Tenisi

     Tesis için 7 gezgin görüş bildirdi

     Daha fazla yorum
     10 Her zaman ilk tercihim olacak
     Her zaman ilk tercihim olacak

     Hafta sonu bir kız arkadaşımla gittim. Kapıdan girer girmez Nalan Hanım bizleri güler yüzle karşıladı. Giriş işlemlerinin tamamlanmasını beklemek için havuz kenarına geçtik. Havuz kenarına çıkar çıkmaz bu otele aşık olduk. Öylesine keyifli ve öylesine güzel bir havası var ki, burada yapılan yorumlarla otelin uzaktan yakından hiçbir alakası yok. Odaları, havuzu, bahçesi tertemiz, herkes yüzlü ve oldukça ilgili. Havuz başında ve yemekte aldığımız ekstralar da oldukça uygun fiyatlı. Hatta dışarıda bir restorandan bile uygun diyebiliriz. Ağva merkezde olması da ayrı bir avantaj. Deniz ve kumsal hemen önünde. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

     Sevgi Özdil - 1 Temmuz 2015, Çarsamba 10:19

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     2.0 İyi bir otel değil
     İyi bir otel değil

     Otel yönetimi iyi değil ve ücrete çok önem veriyorlar, tavsiye etmiyorum. Bayramda Ağva'da Kurfal Özel Otel'e gittik. Kimseye tavsiye etmiyorum, otel odaları düzgün temizlenmiyor. Yetkililerine söylediğimizde ilgileneceğiz deyip, geçiştiriyorlar ve otelde alınan ekstralar çok pahalı. Ayran 7 TL, su 5 TL, bununla ilgili yetkililerine bilgi verdiğimizde ilgilenmiyorlar. Otele ödediğimiz ücretin karşılığını alamadık. Ücretsiz olarak ödediğiniz paraya dahil diye söyledikleri her şeyin ücretini talep ettiler. Hiç kimseye tavsiye etmiyorum, tek memnun kaldığımız; yemeklerinin güzel ve temiz oluşu, personelin iyi niyeti, güler yüzlülüğü.

     SİNEM ÖZDEMİR - 31 Temmuz 2014, Perşembe 10:48

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (1)
     2.0 Bina oldukça eski ve bakımsız
     Bina oldukça eski ve bakımsız

     Yılbaşı gecesini geçirdiğim bu otel hayatımda gördüğüm en kötü yerdi. Samimiyetsizlik, hatta kabalık ve çalışanların ilgisizliği özellikle rahatsız edici boyuttaydı. Ayrıca bina oldukça eski ve bakımsız. Son bir detay da, yılbaşı eğlencesi bittikten ve konuklar odalarına çekildikten sonra, otel çalışanlarının otelin lobisinde koltuklarda, orada burada yatıp uyumasıydı. Otelin çalışanlarına kalacak yer temin etmemesi çok şaşırtıcı. Bir daha asla gideceğim hatta kapısının önünden bile geçeceğim bir yer değil. Kesinlikle önermiyorum.

     Meltem Bayraktar - 2 Ocak 2014, Perşembe 13:29

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (1)
     2.0 nermin saka tarafından...
     nermin saka tarafından...

     Biz 2 gece kaldık. Akşam yemekleri iyiydi ancak sabah kahvaltı kötüydü, çeşit azdı. Pazar kahvaltısını öyle geçirdiğime üzüldüm . İnternette resimleri çok etkileyici ama gidince o kadar olmadığını görüyorsun.

     nermin saka - 9 Ağustos 2010, Pazartesi 14:04

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Tekrarı olacak
     Tekrarı olacak

     Mükemmelin de ötesindeydi. Bir gece geçirdim ama tekrarı olacak.

     yasemin bayındır - 25 Temmuz 2010, Pazar 19:46

     • Faydalı buldum (1)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 tarafından...
     tarafından...

     Kurfal dan sevgiler Duyarlılığınız ve ilginiz için teşekkürler.tavsiyenizi dikkate aldığımızı bilmenizi isteriz.en yakın zamanda tekrar bekleriz tatil evimize.

     - 12 Eylül 2008, Cuma 20:53

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Sıcak bir havası var
     Sıcak bir havası var

     Bu butik otelle bu yaz tanıştık. Keyifli 3 gün geçirdim. Şirin, sıcak bir havası var Ağva'nın, tabii otelinde. Çalışanları ve sıcak atmosferiyle tavsiye edebileceğim bir yer. Genel itibariyle memnun kaldım. Küçük bir eleştiri yapmadan da geçemeyeceğim. Talep edilen eksta hizmetlerde teşekkürlerimiz dilimizin ucuna gelmesine fırsat bile tanımadan oda numaramızın sorulmasını tebessümle hatırlayacağım.

     Nadire BALCI - 19 Ağustos 2008, Salı 22:29

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)

     Tesis Konaklama Fiyatları

     - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

      Fiyat Açıklamaları

      Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

      Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

      Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

      İstanbul'un şirin beldesi Ağva'da, yeşillikler içerisinde, kendine özgü mimarisi ve özenle döşenmiş odaları ile 2007 senesinde hizmete açılan Club Pedalisa Hotel, Ağva çarşısına, plaja ve Yeşilçay Deresi'ne sadece 2 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor.

      Kendinizi evinizdeymiş kadar rahat hissetmeniz için özenle hazırlanmış 10 adet standart, 7 adet suit ve 1 adet balayı suit odası ile şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak, hoşça vakit geçirebileceğiniz gerçek bir tatili yaşamak için yola çıkmış Club Pedalisa Hotel…

      Club Pedalisa Hotel, Ağva'nın eşsiz güzellikteki 1.5 km uzunluğundaki kumsalına sadece 200 metre uzaklıkta yer alıyor. Club Pedalisa Hotel, sizleri Ağva'nın doğasını ve masmavi denizini birlikte paylaşmaya davet ediyor.
      • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
      • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
      • OtoparkOtoparkVar
      • İnternetİnternet Yok
      Genel Özellikler
      • Otopark
      • Sigara İçilmeyen Oda
      • TV Odası
      • Uyandırma Servisi
      • Ücretsiz Gazete
      • 7/24 Açık Ön Büro
      • Bahçe
      • Dağ Manzarası
      • Emanet Kasa
      • Internet
      Aktiviteler
      • Jogging

      Tesis için 6 gezgin görüş bildirdi

      Daha fazla yorum
      10 Çok sıcak ve temiz bir ortam
      Çok sıcak ve temiz bir ortam

      2 günlük tatili çok sıcak ve temiz bir ortamda geçirdim, gerçekten çok samimi bil şekilde ağırlandık. Şiddetle tavsiye ediyorum. :)

      Jiyan Arslan - 6 Mayıs 2015, Çarsamba 01:06

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Huzurlu tatil
      Huzurlu tatil

      Sıcak, sevimli, insana kendini evinde hissettiren, rahat bir küçük ev adeta! Oteli işleten ailenin güler yüzlü samimi davranışlarından çok memnun kaldık. Şirin bahçesini de unutmamak gerek. Merkezde olduğu için kolayca çıkıp dolaşabiliyorsunuz.

      A Sisli - 5 Kasım 2013, Salı 15:56

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Süper zaman geçirdim
      Süper zaman geçirdim

      Buradan öncelikle gitmiş olup yorum yazan arkadaslara teşekkür etmek istiyorum. Yorumlara güvenerek gittim, o sebepten şüphelerim vardı ama şunu çok samimi olarak söylüyorum; mükemmeldi. Karşılamadan uğurlamaya kadar bir an olsun güler yüzlerini eksik etmediler, çok samimi bir ortamı var. Buradan Aziz Bey'e çok teşekkür ediyorum. Hiç yabancılık çekmeyeceğiniz bir yer. Eğlenmek, memnun kalarak dönmek istiyorsanız ben çok sevdim ve tavsiye ederim. Gidecek olan arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler.

      Metin Zorbozan - 17 Ağustos 2013, Cumartesi 01:39

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Rüya gibi bir tati
      Rüya gibi bir tati

      Ağva'daki oteller hakkında hiçbir bilgimiz yoktu, baya bir araştırma yaptık ve en son burayı bulduk ama keşke ilk burayı bulsaymışız o kadar güzel bi tatil yaşattılar ki bize gerek hizmet gerek ilgilenmeleri her şeyleri mükemmeldi, öncelikle Ağva'nın merkezinde olması tatilcilere avantaj sağlıyor, hele akşamları bahçesinde oturmak yok mu? Ve ayrıca Yahya Bey'e de ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

      Bahadır Türker - 6 Temmuz 2013, Cumartesi 20:36

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Sıcak atmosfer
      Sıcak atmosfer

      Muhteşem bahçesi, sıcacık atmosferi, tertemiz odalari ile bize sunmuş olduğu misafirperverliği ile Club Pedalisa Hotel ailesine teşekkür ederiz

      aylin can - 5 Ağustos 2012, Pazar 14:42

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Ağva'daki sıcak yuvamız
      Ağva'daki sıcak yuvamız

      Bayram tatilinde Club Pedalisa Hotel'deydik ve iyi ki oradaydık. Club Pedalisa Hotel bize tam da istediğimiz tatili yaşattı. Güler yüzlü ve temiz bir aile işletmesi. Her konuda gayet yardımcı oldular. Gider gitmez odamıza yerleştik. Hatta çıkış yaptığımız halde eşyalarımızı orada bıraktık ve Ağva'da rahat bir gün daha geçirebildik. Bundan sonra Ağva tatillerimizin hepsini orada geçirmeye karar verdik ve tanıdığımız herkese de önerdik. Kendilerine her şey için tekrar teşekkür ederiz.

      bertan gökşen - 9 Eylül 2011, Cuma 23:01

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)

      Tesis Konaklama Fiyatları

      - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

       Fiyat Açıklamaları

       Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

       Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

       Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

       • Butik Otel
       Puan Ver

       İlk yorumu siz yapın.

       Kaydet Kaldır
       Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 97 48
       Ağva otelleri arasında yer alan Motel Sebastian sizleri eşsiz bir hafta sonuna davet ediyor.

       İstanbul'dan özel araçlarla yola çıkayorsanız, 90 km. uzaklıkta yer alan Ağva'ya yaklaşık bir buçuk saatlik yolunuz var demektir. Şile yolunu uzun zamandır kullanmadıysanız virajları gözünüzde büyütmeyin. Son yapılan düzenlemelerle yenilenen yolun büyük bölümü bitirilmiş, çok da güzel olmuş. Neredeyse otoban kalitesinde... Şile'den sonra ünlü feneri geçip Ağva-Kandıra sahil yolunu tercih ederseniz, has mimari dokunun gözlendiği ve araları beşer dakika olan birbirinden güzel köyler görebilirsiniz.

       Yol üzeri giderken tavukları ve güneş batışında dönen ağır adımlı inekleri görebilmek için aracınızla durabileceğiniz bir hızla seyredin. Başta Şile ve Ağva olmak üzere Karadeniz kıyısında yer alan bir çok koy ve köyün denize girebilir ekonomik tatil imkanı veriyor olması nedeniyle Karadeniz kıyılarının bu bölümünde yeni alternatifler tatilcilerin gözdesi olmaya başladı. Araçlarıyla koylara gelenler gün boyu piknik yaparak denizin tadını çıkarıyorlar.

       Güzergahınız üzerinde ise tekrar tekrar gelmeyi gerektirecek keyif ve tad alacağınız güzellikler, süprizler ve pastoral lezzetler var. Daha sonra sahil yoluna devamla Kandıra yönüne Akçakese, Kabakoz gibi köyleri geçip Ağva'ya ulaştınız.
       • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
       • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
       • OtoparkOtoparkVar
       • İnternetİnternet Var
       Genel Özellikler
       • Otopark
       • TV Odası
       • Uyandırma Servisi
       • Ücretsiz Gazete
       • 7/24 Açık Ön Büro
       • Bahçe
       • Dağ Manzarası
       • Internet
       Oda Özellikleri
       • Banyo
       • Eşya Dolabı
       • Fön Makinesi
       • Havlu
       • Internet
       • Klima
       • Oda Temizlik
       • Televizyon
       • Tuvalet
       • Uydu Yayını

       Bu tesis için şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış. İlk tavsiyeyi yazmak ister misin ?

       Görüşlerini Yaz

       Tesis Konaklama Fiyatları

       - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

        Fiyat Açıklamaları

        Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

        Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

        Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

        Yemyeşil bir doğa, eşsiz güzellikte bir nehir, masmavi bir deniz, tertemiz hava, birbirinden lezzetli balıklar... İşte Karadeniz'in incisi Ağva...

        Bahar ve yaz aylarında olduğu kadar artık kışın da şehrin gürültüsünden kaçmak ve huzur içinde bir tatil geçirmek isteyen kişilerin bir numaralı tercihi konumuna gelmiş, resmi kayıtlarda Yeşilçay olarak geçse de hala Ağva olarak bilinen bu eşsiz belde İstanbul'a 97 km uzaklıkta. İstanbul'un kuzeydoğusunda ve Karadeniz kıyısında yer alan Ağva, huzurlu hafta sonu kaçamakları için ideal bir belde...

        Rahat bir uykudan sonra kuş sesleriyle güne merhaba derken, kahvaltınızı zevkle döşenmiş kapalı veya açık restaurantımızda zengin açık büfemiz ile yapabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde yapabileceğiniz aktiviteler o kadar çok ki... Biraz serinlemek için ya Göksu Nehri'nin temiz sularına kendinizi bırakabilir ya da tesisimizde bulunan açık yüzme havuzunda kulaçlarınızı atabilirsiniz.

        Deniz sevenler tesisimizden 500 metre uzaklıktaki Karadeniz'in serin sularında yüzebilir, Ağva'nın temiz plajında güneşlenebilirler. Nehirde sizi bekleyen kanolarımız, sandallarımız ya da deniz bisikletlerimiz ile ücretsiz su sporları yapabilirsiniz. Ayrıca eski bir şilep filikasından yapılmış teknemiz ile nehir üzerinde dostlarınızla birlikte yapabileceğiniz bir geziyle keyifli anlar geçirebilirsiniz..

        Tüm bu keyifli anlar için; Riverside Club sizleri bekliyor...
        • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
        • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
        • OtoparkOtoparkVar
        • İnternetİnternet Var
        Genel Özellikler
        • Otopark
        • Plaj
        • Sigara İçilmeyen Oda
        • Toplantı Odası
        • TV Odası
        • Ücretsiz Gazete
        • 7/24 Açık Ön Büro
        • Bahçe
        • Emanet Kasa
        • Internet
        • Jeneratör
        • Konferans Salonu
        • Oda Servisi
        Oda Özellikleri
        • Banyo
        • Buzdolabı
        • Eşya Dolabı
        • Fön Makinesi
        • Havlu
        • Internet
        • Kasa
        • Klima
        • Oda Temizlik
        • Televizyon
        • Tuvalet
        • Uydu Yayını
        Aktiviteler
        • Açık Havuz
        • Canlı Müzik
        • Çocuk Havuzu
        • Dart
        • Deniz Bisikleti
        • Kano
        • Oyun Salonu

        Tesis için 25 gezgin görüş bildirdi

        Daha fazla yorum
        4.0 Ödediğimiz fiyatı kesinlikle hak etmiyor
        Ödediğimiz fiyatı kesinlikle hak etmiyor

        Personel harikaydı ama mekan olarak ödediğimiz fiyatı kesinlikle hak etmiyor. Yemekler vasattı. Odalar gerçekten kötüydü. Banyoda anlayamadığımız bir koku vardı ve buz gibiydi. Elimizi, yüzümüzü yıkamak bile başarıydı. Siz siz olun içkinizi köyden alıp odanızda için yoksa markette beğenip almayacağınız içkilere acayip rakamlar ödeyebilirsiniz. Ama tabi bu Ağva'da tüm otellerde böyleymiş. Temizlik orta durumdaydı. Ama mükemmel dileyebileceğimiz tek şey personelin ilgisi ve davranışlarıydı.

        esra - 20 Şubat 2015, Cuma 22:35

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        2.0 Peteklerden su akıyor
        Peteklerden su akıyor

        Klima çalışmaz, peteklerden akan sular hepsi burada. Gecem rezil oldu. Birde bunları söylerken o resepsiyonda çalışan lakayit insanın tavrı ise son derece rahatsız edicidir. Hafta sonunuzun rezil olmasına dair ne varsa burada.

        Ahmet Mümtaz - 29 Eylül 2014, Pazartesi 15:45

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Bence süperdi
        Bence süperdi

        Yaklaşık bir buçuk ay öncesi ailem ile kalmıştık burada. Bence tam bir aile yeri gerçekten. Ailece çok eğlendik ve de hizmet bence kusursuzdu, tekrar gitmeyi çok isterim fırsat bulursam.

        cengiz biçer - 9 Ağustos 2014, Cumartesi 23:52

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        2.0 Önermiyorum
        Önermiyorum

        Bayram tatili için yorumlara istinaden tercih ettiğimiz bu otelde, bayram nedeni ile aldıkları neredeyse 2 kat yüksek rakamlara rağmen ilk gece kaldığımız odanın kliması bozuktu, sıcaktan uyuyamadık. Sabah 6'da sesleri duyup dışarı çıktığımda 3 aile daha havuz başındaydı. Kliması bozuk olduğundan uyuyamamışlar. Ertesi sabah yetkililere bildirdim kimse ilgilenmedi. Akşama kadar defalarca ve sabırla sürdürdüğüm ısrarlarım neticesinde akşamüstü yetkili arkadaş geldi, baktı yapılamayacağını söyledi. Alternatif sunulmadı. Otelde boş bir oda daha olmasına rağmen bize verilmedi. Ancak 3. gün farklı bir odaya alınabileceğimiz söylendi. Yani göz göre göre klimasız odada kalmak zorunda bırakıldık ve çıkış yapmak istedik. Resepsiyonda duran ilgisiz ve sorumsuz bayan arkadaşın bunca yaşanan sıkıntıya ve tatilimizi zehir etmelerine rağmen 20 TL gibi çok komik bir rakamın dalga geçer gibi ekstra içilen içeceklerin parasını istemesi de bizi şok etti. Odalar örümcek ağı olmuş, ayrıca ortak alan tuvaletleri de öyle. Odanızda kullandığınız çarşafınız, örtünüz değişmiyor, hijyen neredeyse yok. Havuz temiz değil. İşletme son derece yetersiz. Kim neye istinaden bu kadar olumlu şeyler yazmış anlamadım açıkçası. Tamamen işi para ticaretine döken bu işletmeye ne giderim ne öneririm.

        Yeşim Türk - 29 Temmuz 2014, Salı 01:01

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        8.0 Fiyatına göre çok iyi
        Fiyatına göre çok iyi

        Akşam yemekleri gayet güzeldi, havuzunun olması da büyük artı.

        Erol Purtul - 16 Temmuz 2014, Çarsamba 19:55

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        8.0 Güzel bir tesis
        Güzel bir tesis

        Gayet iyi bir tesis. Olumlu yanları, hafta sonu canlı müzik, yemeklerin doyuruculuğu temizlik özellikle garsonların güzel yaklaşımı, salı çeken kişinin güler yüzü. Olumsuz tarafları, klimaların iyice kontrolden geçirilmesi. Özellikle resepsiyondaki Özlem Hanım'a teşekkür ederiz çıkışımıza 8 saat kala odamızı bile isteğimiz üzerine değiştirdiler. Kısaca 2 günlük güzel bir hafta sonuydu. Şahsi fikrim odalar ahşap olmayıp, beton olsa o kadar odalar sıcak olmazdı, klimalar bakımdan geçirilirse daha iyi olur diye düşünüyorum. Samimi ve sıcakkanlılıklarından ötürü teşekkür ederim.

        hakan şişman - 7 Temmuz 2014, Pazartesi 22:29

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Huzurlu bir hafta sonu
        Huzurlu bir hafta sonu

        Nehir kenarında yer alıyor. Manzarası eşsiz. Şömine çıtır çıtır yanarken siz harika manzara eşliğinde yemeğinizin tadını çıkartacaksınız. Yemekten sonra Jazz Bar'da da canlı müzik ile eğleneceksiniz. Tüm ekip çok ilgili ve güler yüzlü. Teşekkürler Riverside Club.

        Özlem Borhan - 11 Aralık 2013, Çarsamba 11:33

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        6.0 Good but not enough :)
        Good but not enough :)

        Personel, yemekler ve ortam gayet güzeldi. Bulunduğu konum harika. Nehir kenarı, temiz hava, yeşillikler içinde. Odalar da fena değildi bence. Tek hoşlanmadığım konu lavabo ve duşlarda kuyu suyu olması.

        Ahmet Başaran - 9 Aralık 2013, Pazartesi 11:00

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        8.0 Kafayı dinlemek için ideal
        Kafayı dinlemek için ideal

        Göksu Nehri'nin hemen kıyısında yer alıyor Riverside Club. Konumu ve özellikle restoranın manzarası çok keyifli. Kahvaltı ve akşam yemekleri açık büfe olarak sunuluyor. Çeşit olarak yeterli ve lezzet de tatmin edici. Özellikle akşam yemeğindeki salataları çok beğendim. Odalar küçük ve sevimli fakat mutlaka elden geçirilmeli. Bakıma ihtiyacı var. Personel güler yüzlü ve ilgili. Hafta sonu İstanbul'dan uzaklaşmak ve kafa dinlemek isteyenler için ideal bir otel.

        Zeynep Hüvel Keleş - 9 Aralık 2013, Pazartesi 09:56

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        8.0 Keyif aldığım bir konaklama oldu
        Keyif aldığım bir konaklama oldu

        Ağva'ya ilk gidişimdi ve bu otelde şirket etkinliği gerçekleştirdik. Kış mevsimi olduğu için vaktimizin birçoğunu da otelde geçridik. Sabah kahvaltıyı otelde aldık, öğlen toplantı odasını kullandık, akşam yemeğini de yine otelde yedik. Genel olarak oteli beğendim. Özellikle kahvaltısı açık büfeydi ve yeterli derecede çeşit vardı. Ballar, reçeller, çeşit çeşit peynirler, kekler, pasta çörekler... Daha ne istenir ki? 2 gün boyunca toplantı odasını kullandık. 25 kişi için ideal bir oda. Ancak biraz basık ve karanlık. Odalar havuz başında bulunuyor, havuz ve nehir manzaralı bungalowlar. Eğer çok sıcak seviyorsanız size biraz soğuk gelebilir, extra yorgan talep edin. Akşam yemeğinde ilk gün balık yedik, gayet lezzetliydi. 2. gün akşam yemeği açık büfeydi ve zeytinyağlıları beğendik. Nehir kenarında deniz bisikleti de keyifli. Yaz mevsiminde de en az bir kez gidip görmek gerek.

        Mesude Çakır - 9 Aralık 2013, Pazartesi 09:52

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        6.0 Memnun kaldık
        Memnun kaldık

        Otel çok güzel bir yerde konumlandırılmış ve nehrin yanında çok güzel bir manzarası var. Çalışanlar güler yüzlü ve samimi.

        Emre Sarsar - 9 Aralık 2013, Pazartesi 09:48

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        8.0 Manzarası güzel otel
        Manzarası güzel otel

        Hafta sonu konakladım Riverside Club Ağva'da. Nehrin kenarında yer alıyor ve bir sal ile ulaşım sağlanıyor. Odalar biraz soğuktu. Kahvaltısı ve yemekleri güzeldi. Doğa ile iç içe olmak, nehrin kenarında sıcacık çayınızı yudumlamak ve kafanızı dağıtmak istiyorsanız hafta sonu için güzel bir seçenek olabilir. Cumartesi akşamları canlı müzik var. Eğlenmek isteyenler için bir seçenek olabilir.

        Tülin Kılıç - 9 Aralık 2013, Pazartesi 09:46

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        8.0 Doğru adres
        Doğru adres

        Tesise ba yıl dım. :) Herkes mutlaka Ağva'ya gitmeli, gitmişken de bu tesiste konaklamalı. Hizmet iyi, çalışanları güler yüzlü. Ee manzarayı da hiç anlatmayayım ki gittiğinizde sürpriz olsun.

        pınar ünlü - 9 Aralık 2013, Pazartesi 09:45

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        2.0 Yemekler ve personel olmayınca
        Yemekler ve personel olmayınca

        Hayatım boyunca gördüğüm en berbat tesis, kahvaltı ve yemekler berbat. Otelde personel hiç görmedik. Çalışanları yok, yemekleri tam bir fiyasko, tesis güzel ona laf yok ama yemekler ve personel olmayınca bir anlamı yok. Sakın gitmeyin, tavsiye etmem, ondan önce başka bir tesiste kaldık çok güzel yer. Bir de kişi başı 175 TL neye istiyorlarsa anlamadım. Deniz bisikleti görürseniz binersiniz. :D Canlı müzik yok, akşam yemeği sabah kahvaltı açık büfe.

        ahmet kaya - 2 Eylül 2013, Pazartesi 16:59

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Samimiyet, lezzet
        Samimiyet, lezzet

        Yaklaşık 2 senedir kafamı dinlemek istediğim zamanlarda gitmişimdir. Hiç pişman olmadım. Kendim de bir otelciyim aslına bakılırsa. Çalışan personelin sıcaklığı, samimiyeti bir harika, kendimi evimde gibi hissettim. Çalışanlar olduğu kadar ortakları da gayet sıcakkanlıdır. Oda konusunda gelince, tadilat dönemlerinde kötü olur. Onun dışında standart bir odada normaldir ve yemekler tabi ki harika.

        berna - 8 Temmuz 2013, Pazartesi 19:58

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        6.0 Odaları çok kötüydü
        Odaları çok kötüydü

        Odaları bence çok kötü. Güya jakuzili oda diye fazla para verip aldık eski bir küvetten başka her şeye benziyordu. Ama yemekleri çok güzeldi. Bence ücreti fazla, biraz daha indirimleri gerekir ya da odalara bakım yapmalılar. Otelin genel hatları güzeldi ama; sadece odalarından memnun kalmadım.

        Kaan AYTAÇ - 12 Şubat 2013, Salı 22:27

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Harikaydı
        Harikaydı

        Ben 2008'de balayım için gitmiştim. Kış dönemine denk geldi ve çok güzel geçti benim için.

        burcin dumduru - 1 Ağustos 2012, Çarsamba 16:00

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        8.0 Keyifli bir tatildi
        Keyifli bir tatildi

        Baharda bu otelde eşim ile konaklamıştık. Konum olarak çok güzeldi. Yemekleri ve odası da gayet iyiydi. Tavsiye ederim.

        Dilek Tekşahin Kaymaz - 27 Mart 2012, Salı 14:55

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        8.0 Daha da iyi olabilirdi
        Daha da iyi olabilirdi

        Tesiste kış günü kalmak istememiz biraz hata oldu sanırım ayrıca hotelde tadilat olduğu için bu sıkıntı 2'ye katlanmış oldu çünkü hotel personelinin ilgilenmesi gerek tadilat ve az da olsa müşterileri vardı. Personelin bize davranışları çok samimi ve güler yüzlüydü. Ancak meslektaşlarım için söylemeden geçemeyeceğim bazı sorunlar da yok değil. Yerlerde kar vardı ve bu karlar ana geçiş noktaları üzerinde temizlenmesi gerekirken hiçbiri bu işi kendi sorumluluğuymuş gibi görmedi ve saldan iniş ve binişte ayrıca odalara geçiş kısımlarında olan karlarda sakatlanmamak için çok uğraşmamız gerekti ayrıca çatılardan sarkan buz saçakları oldukça tehlikeliydi. Oda çıkışlarımızdaki sarkıtları kendi imkanlarımızla kırdık. Bunlar negatif olan durumlar aslında. Odalar ve yemekler hakkında konuşmak gerekirse, odalarda ısınma problemi ve sıcak su problemi kombine bir şekilde var sanırım yaz olmadığı sürece de bu problem devam etmekte çünkü eğer odanızda kalorifer o da şiddetli bir şekilde yanıyor ise anlayın ki banyoda sıcak suyunuz yok , sıcak su varsa o da soğuk.. Yemek konusuna gelinirse aslında açık büfe olması gerekiyor ancak müşteri sayısı az olduğu için alakart verebiliyoruz dendi ve bizde bunu kabul ettik ancak alakart dendiğinde menü verilmesi gerekir ve ana yemeği bizim seçmemiz gerekir bu durumda şöyle bir düzenleme var. "Menü verilmesine gerek yok elimizde olan 3 çeşit yemeğimiz var; ( Köfte, tavuk pirzola, tavuk şiş) işte bu yüzden alakart demek pek doğru değil çünkü fix menü yemiş oluyorsunuz. Tavsiye konusuna gelince eminim yaz aylarında çok tatlı ve şirin bir hoteldir, salla karşıya geçişiniz, havuz, ortak kullanım alanları vs. kendini rahat hissebileceğiniz özelliklere sahip. Kış ve bahar aylarında ise her şey şansınıza bağlı.

        ismail topal - 20 Ocak 2012, Cuma 19:18

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Kusursuz
        Kusursuz

        Rezervasyon yaptırdıktan sonra burada ve bir sürü yerde yazan kötü yorumları görmüştüm ve çok pişman olmuştum ancak gittikten sonra iyi ki de buraya gittim diyorum. Kısaca bahsetmek gerekirse; otel çok güzel bir yerde, otele ulaşım salla yapılıyor, çok kısa ve keyifli bir yolculuk. Sabah akşam verilen açık büfe yemekler son derece yeterliydi. 5 yıldızlı bir otel mutfağı beklemeyin tabii ki.. Ben bungalow odalarda kaldım, odalar biraz küçük gibi görünse de son derece yeterliydi ve en önemlisi temizdi. Havuz biraz bakımsız gibi geldi bana ama bir problem yoktu, yine de pis falan değildi. Otel çalışanları müthiş derecede ilgili ve güler yüzlülerdi, hepsine teşekkür etmek gerekiyor. Tüm samimiyetimle söylemeliyim ki bir daha Ağva'ya gittiğimde gene bu otele gideceğim. Olumsuz hiçbir şey yazamadım gerçekten. Yaşadığımız tek problem hiçbir yemekte masada tuz ve kültablası yoktu, mutlaka istmeniz gerekiyor. :)

        serkan öngel - 24 Mayıs 2011, Salı 12:43

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Kübra Yücel tarafından...
        Kübra Yücel tarafından...

        Buraya çok gitmek istiyorum ve ilerleyen günlerde nişanlımla tatil için gelmeyi düşünüyoruz fakat ben bir şeyi merak ediyorum, burada hafta sonu 2 qece fiyat yazıyor ama tek kişi için mi qeçerli acaba yoksa 2 kişi için mi? Bir de fiyatların güncellenmesini istiyorum..

        Kübra Yücel - 26 Ekim 2010, Salı 01:08

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        2.0 tanjugulsen tarafından...
        tanjugulsen tarafından...

        15.09.2010 tarihinde gittik, kötüydü. Ancak akşam yemeğe yetiştik. (1 gece kaladık) Menü, soğuk ve tatsız tavuk sote, tabağın ortasında kaybolan meze,marul ve havuç. Yemekler kötüydü ve aç kaldık. Alışverişe gidememişler. Suları sarı sarı akıyordu. 1 gece kalıp ayrıldık.

        tanjugulsen - 23 Eylül 2010, Perşembe 22:08

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        2.0 304 tarafından...
        304 tarafından...

        Valla bahsettiğiniz yer bizim kaldığımız yer mi die bi düşündüm 3günlük tatil planladığım bu otele sadece 1gece dayanabildim herşeyden önce temiz değil personel kesinlikle kibar değil. Ağva'da daha önce kalmış biri olarak o parayla kalınabilecek çok dha güzel oteller var.

        304 - 17 Ağustos 2009, Pazartesi 21:50

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        8.0 Otel hakkında önerilerim
        Otel hakkında önerilerim

        Merhabalar, 12.07.2008 - 15.07.2008 tarihleri arasında otelinizde 4 kişilik ailemle kaldık. Oteliniz personeli çok sıcak. Personelinizi yetiştirene teşekkürler. Her şey çok daha güzel olabilirdi, mesela odaların kapılarına asılan yazı insanların özgürlüğünü kısıtlayıcı. O yazıyı görmemek için de ters çevirdim, bence söküp atın. Yarım pansiyon olan otelinizde sizlere önerim en azından soğuk sıcak alkolsüz içecekleri de fiyata dâhil etmenizdir. Bir başka önerim öğlen yemeklerini düşük ücretli tabldot şeklinde hizmete sunmanız sizin açınızdan hem daha masrafsız hem müşteri kazanmanız açısından çok daha fazla etkili olacaktır. Orada izlediğim kadarıyla insanlar açık büfe menülerinde gereğinden fazla tüketiyor. Öğlen yemeği olsa bu kadar tüketimin olmayacağını düşünüyorum. Başka otellerde kaldığım dönemlerde beni etkileyen otel yöneticisi konumundaki müdür, müdüre, gibi yöneticiler müşteri masalarına gidip hal hatır sorup bir ikramda nezaketen bulunmaları oldu. Bu tür davranışların insanları çok etkileyeceğini sizlerin de bilgisine sunmak isterim. Umarım bu önerilerimi değerlendirip beni de bilgilendirirseniz çok mutlu olacağım. Bu öneri ve isteklerimi sizleri sevdiğimin bir kanıtı olarak algılamanızı ümit ederim, teşekkürler.

        şevket yıldız - 16 Temmuz 2008, Çarsamba 15:56

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        8.0 Personel çok sıcak
        Personel çok sıcak

        2007 yılının sonlarına doğru internetten rezarvasyon yaptırıp gelmiştik, personel çok sıcak ve servisler çok iyiydi, güzel bir üç gün geçirdik, teşekkürler. :))

        mukaddes yılmaz - 28 Mayıs 2008, Çarsamba 22:14

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)

        Tesis Konaklama Fiyatları

        - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

         Fiyat Açıklamaları

         Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

         Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

         Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

         Yemyeşil bir doğa, eşsiz güzellikte bir nehir, masmavi bir deniz, tertemiz hava, birbirinden lezzetli balıklar... İşte Karadeniz'in incisi Ağva...

         Bahar ve yaz aylarında olduğu kadar artık kışın da şehrin gürültüsünden kaçmak ve huzur içinde bir tatil geçirmek isteyen kişilerin bir numaralı tercihi konumuna gelmiş, resmi kayıtlarda Yeşilçay olarak geçse de hala Ağva olarak bilinen bu eşsiz belde İstanbul'a 97 km uzaklıkta... İstanbul'un kuzeydoğusunda ve Karadeniz kıyısında yer alan Ağva, huzurlu hafta sonu kaçamakları için ideal bir belde...

         İzmit'in Çal Tepesi'nden doğup gelen Göksu ve Yeşilçay dereleri arasındaki deltaya kurulan bu şirin beldenin belki de en çekici yanı bu derelerin yemyeşil kıyıları. Oteller ve restoranlar buralara kurulmuş, yörenin tüm aktiviteleri bu kıyılarda gerçekleştiriliyor.

         Ağva, Hititler, Frigler, Romalılar ve Osmanlılar gibi bir çok uygarlığın geçiş yeri olmuş bir belde. M.Ö. 7.yy. uzanan tarihin kalıntılarına Ağva' ya bağlı civar köylerde rastlamak mümkün.Kalem köy' de Romalılara ait kilise kalıntıları ve mezar taşları, Hacıllı köyünde, 3.yy. sonu - 4.yy. başlarında bulunan Gürlek Mağarası, Hisar Tepe' de bulunan kale kalıntısı, Sungurlu mahallesindeki dağ değirmeni önemli buluntulardır. Ağva'ya 14. yüzyılın ikinci yarısında Konya, Karaman ve Balıkesir'den gelen Türkmen boyları yerleşmişler. Bugünkü Ağvalılar da aynı Türkmen boylarının çocukları.

         Ağva, Karadeniz kıyısında 3 km. Uzunluğunda kumsala sahip. Doğal plajı ve doğa harikası yeşili, etrafında yer alan bakir koylar, adacıklar, ormanlarla doğallığın iç içe ve oksijen oranının çok yüksek olduğu bir bölge. Kilim Koyu, Gelin Kayası, Saklı Göl mutlaka keşfedilmesi gereken yerler. Gelin Kayası denmesinin sebebi, beyaz olması ve duvaklı bir geline benzemesi. Gelin Kayasının bu adı almasının sebebine gelince, beyaz olması ve duvaklı bir geline benzemesi.

         Balık avlamaya meraklıysanız Ağva kıyıları sizin için biçilmiş kaftan. Burada balığa doyacaksınız. Karadeniz'e kıyısı olması nedeniyle burada her tür balık bulunuyor. Ağva'nın merkezindeki gözünüze çarpacak en önemli şeyler balıkçı tekneleri olacaktır. Balıkçılarla sohbet edebilir, çay içebilir hatta birlikte balığa bile çıkabilirsiniz. Yöredeki tesislerde her zaman mevsimin taze balıklarını bulabilirsiniz.

         Eşsiz tabitatıyla keşfedilmeye hazır Ağva'da, yaz kış su sporları (dere kıyısında kano, deniz bisikleti) kış aylarında fitness, doğası itibariyle trekking ve avcılık yapabilirsiniz. Ormanda yürüyüş, koşu, bisiklet, kamping gibi aktiviteler için son derece uygun olan Ağva, yazın Karadeniz'in hırçın sularında serinlemek isteyenler için de ideal. Kaplumbağa, ceylan, kurt, çakal, yaban domuzu, tilki, sincap, birçok kuş türü özellikle yalı çapkını barındıran Ağva avlanmaya da çok uygun.Temiz havayı buram buram solumak, romatizmal hastalıklara iyi geldiği söylenen şifalı kumsalında yürümek, dere kıyısındaki restoranlarda lezzetli balıkları tatmak da Ağva'nın keyfine varırken ihmal etmemeniz gerekenler.
         • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
         • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
         • OtoparkOtoparkVar
         • İnternetİnternet Var
         Genel Özellikler
         • Otopark
         • TV Odası
         • Uyandırma Servisi
         • Ücretsiz Gazete
         • Bahçe
         • Barbekü
         • Emanet Kasa
         • Hayvan Serbest
         • Internet
         • Konferans Salonu
         Oda Özellikleri
         • Balkon
         • Banyo
         • Fön Makinesi
         • Havlu
         • Internet
         • Klima
         • Oda Temizlik
         • Televizyon
         • Tuvalet
         • Uydu Yayını
         Aktiviteler
         • Deniz Bisikleti
         • Kano
         • Oyun Salonu

         Tesis için 20 gezgin görüş bildirdi

         Daha fazla yorum
         10 Çok memnun kaldığımız bir motel
         Çok memnun kaldığımız bir motel

         Yemyeşil bir doğa, eşiz bir manzara ve çalınan harika müzikler. Yemek konusunda olumsuzluk yaşasak da, Ağva'nın genel problemi fiyatlar. Onun dışında çok çok memnun kaldığımız bir motel. Soner Bey'e ilgisinden ve samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederiz. Umarım bir gün tekrar geliriz.

         seda düzger - 5 Temmuz 2015, Pazar 13:24

         • Faydalı buldum (1)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Mükemmel
         Mükemmel

         Biz iki çift gitmiştik ve bizde harika bir anı olarak kaldı. Hizmet, ortam her şey çok güzeldi. Çok teşekkür ederim ilginize, samimiyetinize...

         gamze demirözü - 9 Haziran 2015, Salı 21:12

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Harika personel, güzel tatil
         Harika personel, güzel tatil

         Harika personel, iyi hizmet, kalınabilecek bir yer. Sevil Erdem, Canan Talay, Sevgi Doğan, Duygu Şirin.

         sevil erdem - 27 Mayıs 2015, Çarsamba 19:26

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Harika hizmet
         Harika hizmet

         Yaklaşık 3 gün kaldık. Ağva'nın en güzel ve en huzurlu oteli diyebilirim. Gerçekten çok ilgililer. Aşçı Erdal Bey'e ve garson Soner Bey'e çok teşekkür ederiz. Çok ilgililerdi. Çok çok memnun kaldık. Gitmeye kesinlikle değer.

         selin atasoy - 14 Mayıs 2015, Perşembe 16:32

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Huzur dolu bir yer
         Huzur dolu bir yer

         El Rio Motel işletmecilerine ve personellerine ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim... Huzur dolu bir yer. Şiddetle tavsiye ederim...

         MURAT YILDIZ - 7 Mayıs 2015, Perşembe 13:24

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         2.0 Odalar buz gibi
         Odalar buz gibi

         Yeri güzel ancak işletme iyi değil, 1- Odalar buz gibi. 2- Pikeler kokuyor. 3- Akşam yemeğinde 4 tane köfte 1 saatte geldi, tüm masalara aynı anda yemek veriliyormuş, asker olduk. ;) 4- Sabah kahvaltısı lezzetsiz, saat 9.00 dediler, tamam dedik ki hangi işletmede 9'da kahvaltı başlar, 9'da gittik 9,30 dedi, gerekçede misafirleri 10'da kalkıyormuş, biz neysek? Bir de lakaytlar. 5- Rezervasyon yaparken ücret almamaları gerekliyken, sanki çok matah yermiş gibi peşin aldılar. 6- Kahvaltıda çay bardakları kirliydi. 7- Poğaçalar, vb. yanmıştı, ne tatlı, ne tuzlu, ne olduğu belli değildi. 8- Siz kahvaltı yaparken, yemek salonu süpürülüp temizleniyor. Bir daha asla, sakın gitmeyin, kafa dağıtmaya değil, sinir yapmaya gitmiş olursunuz.

         sibel büyükbaşaran - 22 Mart 2015, Pazar 09:27

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Süper
         Süper

         Gayet iyi, hoş ve güzel. Tabiatıyla büyülüyor, insana huzur veriyor. Servis personelleri sevecen. Hizmet iyi.

         Serdar Yılmaz - 5 Şubat 2015, Perşembe 22:45

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Huzur dolu bir yer
         Huzur dolu bir yer

         Süper, tek kelimeyle huzur dolu bir yer. Çalışanları çok güler yüzlü. Kenan abi ve Mustafa'ya ayrıca teşekkür ederiz. Eşimle 3 gün kaldık. İyi ki de kalmışım, çok memnun olduk.

         burcu timurlenk - 19 Eylül 2014, Cuma 17:31

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         2.0 Tek eksik yönü hijyen
         Tek eksik yönü hijyen

         Otel yer ve konum açısından çok güzel. Sabah kahvaltısı da güzel ama tek eksik yönü hijyen. Kahvaltı açık büfede, yiyeceklerin içinde karıncalar fink atıyor. Bir de akşam yemeği var tabi, pilav en az 3 günlük, ısıtılıp da getirilmiş. Kupkuru etler mangal közünde isten kotu bir kokuyla geliyor masanıza. Hele son akşam Cumartesi canlı müzik dinlerken gelen yemekten sinek çıkması bütün olay bitirdi. Hiçbir şey yiyemeden kalktık gittik. Ağva merkezde bir kafede canlı müzik dinledik, yemeği orada yedik. Normalde ben başka bir otele gidiyorum ama yer olmadığı için mecburiyetten oraya gittim, bin pişman oldum. Odalar tuvalet kokuyor, ciddiyim, kötülemek için söylemiyorum. Çok kötü bir yer, kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sakın paranızı böyle kalitesiz bir yere vermeyin.

         Servet - 8 Eylül 2014, Pazartesi 00:21

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         6.0 Kafa dinlemek için iyi
         Kafa dinlemek için iyi

         Güler yüzlü personeli, temiz odaları olan, huzurlu sevimli bir yer. Yemekleri de güzel. Kafa dinlemek için iyi, bu mevsimde çok sakin. Önerim çocuklu aileler, eşinizle yalnız gidin.

         TYA. - 11 Şubat 2014, Salı 16:40

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 El Rio, huzurun adresi
         El Rio, huzurun adresi

         İnanılmaz sıcak, her şeyiyle huzurlu. Eve dönmek istemedik... Yemekleri de ona keza, ne desek az. Elimde olsa her günümü orada yaşamak isterim. :) Teşekkürler El Rio Motel. :)

         Şükran - Koray - 3 Aralık 2013, Salı 15:02

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Gitmeye değer bir motel
         Gitmeye değer bir motel

         Öncelikle Şeref Bey ve Kenan Bey'e ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. 3 günlük kısa bir tatildi ama her şey mükemmeldi. Burada yazılan bazı yorumların aksine biz otelden, görevli personelinden, yemeklerinden ve kısacası her şeyden çok memnun kaldık.

         Servet & Bihter ŞANLI - 29 Ekim 2013, Salı 04:19

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Çok güzel ve huzurlu bir tatildi
         Çok güzel ve huzurlu bir tatildi

         Biz hiç bilmeden arkadaşımla Ağvayoluna düştük, bu moteli de tamamen tesadüfen internetten bulduk. İyi ki de burası olmuş diyorum. Orasıyla irtibata geçtiğimiz andan itibaren çok ilgililerdi. Yol bulma konusunda da çok yardımcı oldular. Akşam 11'de oraya gitmemize rağmen yemek hazırladılar. Karşılama ilgi çok güzeldi çok kibarlar. El Rio Motel ayrı bir güzel, tam nehir kıyısında. Ortamı, bahçe düzeni, her şey çok güzeldi. Eğer yolunuz Ağva'ya düşerse kesinlikle El Rio Motel'i tercih edin. İyi tatiller. :)

         Gülben Çetinkaya - 27 Eylül 2013, Cuma 21:06

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Huzurlu bir tatil
         Huzurlu bir tatil

         Hafta sonu tatilimizi geçirdiğimiz yer. Harika hizmet, güler yüzlü çalışanlar. Köpekleri var. Ben çok korkarım, bu yüzden benim olduğum yere köpek geldiği zaman kovaladılar hep yavrucağı. Bununla ilgili bile destekli oldu. Çok beğendim, her şey çok hoştu. Teşekkürler.

         CANSU KIZILTAY - 20 Ağustos 2013, Salı 14:08

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         2.0 Çok pahalı
         Çok pahalı

         Hayal kırıklığı, çok pahalı, tatilimiz mahvoldu.

         İklimya öz - 12 Ağustos 2013, Pazartesi 13:34

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Kararsız kalan herkese tavsiye ederim
         Kararsız kalan herkese tavsiye ederim

         Kuzenlerimle hafta sonu tatilimizi en iyi şekilde nerede ve nasıl geçireceğimize ancak bir haftada karar verdikten sonra Ağva yollarına düştük. El Rio Motel yetkililerinden İlyas Bey ve güler yüzlü çalışanları tarafından karşılandık. Çok güzel bir hafta sonu geçirmemize vesile oldukları için kendilerine teşekkür ederiz. Ayrıca yemeklerin çok güzel olmasından dolayı motelin aşçılarını da tebrik ediyorum. Kendini özel hissetmek isteyen herkese Ağva El Rio Motel'i tavsiye ediyorum. Bulduğumuz ilk fırsatta tekrar gideceğiz.

         Asiye Beki - 31 Temmuz 2012, Salı 22:46

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Keyif ve huzur
         Keyif ve huzur

         3 günlük tatilimizde her şey çok güzeldi... İlgi, alaka, otelin konumu, dere, deniz, gecesi ve gündüzüyle, otantik dekorasyonuyla geceyi barda geçirmek, sonrasında dere manzarasıyla yıldızlar altında dinlenmek... İnanılmaz keyif ve huzur verici bir ortam. El-Rio Motel çalışanlarına ve ilgisiyle bizi yalnız bırakmayan İlyas Bey'e ayrıca teşekkürlerimizi buradan da iletmek isterim. Kesinlikle tavsiye ederim...

         seda sevinç - 31 Temmuz 2012, Salı 14:38

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 inci selahattin aslan tarafından...
         inci selahattin aslan tarafından...

         El rio motelde 3 gün kaldık cennet gibiydi çok memnun kaldık kapdan girdiginiz anda kendinizi evinizde hissediyorsunuz çok güzel karşılandık başköşelerde misafir edildik en güzel odada kaldık yemekleri güzeldi geriye dönmek hiç istemedik ayrılrken gözünüz arkada kalıyor, bu tesisi vatandaşların hizmetine sunan sn. ömer tüzünalp beye tesisin işletim ve idaresini yöneten sn. yaşar ilhan beye mükemmel yemekleri ile bizleri agrlıyan güler yüzlü kemal ustaya tesisin işletimini yapan sn cihangir beye ve diger yardmcı personele çok teşekkür ederiz. tesisin sevimli maskotu bufiyide öperiz. 14.08.2009

         inci selahattin aslan - 14 Ağustos 2009, Cuma 11:15

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Ipek tarafından...
         Ipek tarafından...

         Hizmette hassas, titiz ve ilgili çalışanlarıyla hoş bir hafta sonuydu. Garson Umut'a çok teşekkürler....

         Ipek - 28 Temmuz 2009, Salı 16:16

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Her şeyiyle mükemmel
         Her şeyiyle mükemmel

         Süper bir yer. Nişanlımla hafta sonu tatilimizi geçirmek için gitmiştik, tekrar gitmeyi düşünüyoruz. Her şeyiyle mükemmel bir yer. :)

         hande onur - 27 Nisan 2009, Pazartesi 20:15

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)

         Tesis Konaklama Fiyatları

         - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

          Fiyat Açıklamaları

          Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

          Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

          Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

          Tatil döneminde aradığınız, temiz, huzur, rahat ve uygun fiyat ise doğru yerdesiniz. Marina motel size dilediğiniz gibi bir tatil geçirme imkanı sunuyor.

          Evinizdeki huzuru bol oksijenli dağ manzaralı yeşillikler içinde kuş sesleri ile süslenmiş hali Marina Motel'de.

          İstanbul'a sadece 100 km uzaklıktaki tatil cenneti Ağva'nın eşsiz güzelliklerini görmek isteyen siz değerli konuklarımız...

          Marina Motel evinizin sıcaklığını bulabileceğiniz doğa ile iç içe, Ağva' da stres ve yorgunluktan uzak rahat bir tatil geçirmek istiyorsanız tam size göre bir yer!!!

          Konforlu odaları ve güleryüzlü çalışanları ile Motel Marina sizleri bekliyor...

          • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
          • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
          • OtoparkOtoparkVar
          • İnternetİnternet Var
          Genel Özellikler
          • Otopark
          • TV Odası
          • Ücretsiz Gazete
          • 7/24 Açık Ön Büro
          • Bahçe
          • Dağ Manzarası
          • Hayvan Serbest
          • Internet
          • Jeneratör
          Oda Özellikleri
          • Balkon
          • Banyo
          • Eşya Dolabı
          • Fön Makinesi
          • Havlu
          • Internet
          • Klima
          • Oda Temizlik
          • Televizyon
          • Tuvalet

          Tesis için 13 gezgin görüş bildirdi

          Daha fazla yorum
          10 Her yere yakın
          Her yere yakın

          Çok keyifli bir bahçesi var. Gülten Hanım'a ilgisi, alakası için çok teşekkürler... Her yere yakın... Keyifle kalınası bir mekan. :)

          fatma demirli - 31 Temmuz 2015, Cuma 18:49

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          8.0 Çok güzel ağırlandık
          Çok güzel ağırlandık

          Çok güzel ağırlandık. Gülten Hanım'a her şey için teşekkürler.

          Adem Şap - 23 Temmuz 2015, Perşembe 15:54

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Hiçbir kusur görmedim
          Hiçbir kusur görmedim

          Öncelikle kendinizi özel hissediyorsunuz, bu çok güzel. Kapıdan içeri girer girmez buraya bayan elinin değdiği kokusundan belli dedim. Herkes güler yüzlü. Konuklarıyla ilgileri öyle tatmin edici ki, ben hiçbir kusur görmedim. Hani insan huzursuz olunca her şey göze batar, Marina Motel'de böyle bir ihtimal yok. Ayrıca yemekler de bir harikaydı. Biz 2 gece konakladık ama keşke daha uzun süre kalabilseydik. Şimdi program yapmaya çalışıyoruz tekrar gitmek için. Her şey için, başta Gülten Hanım ve Beril Hanım olmak üzere herkese çok çok teşekkür ediyoruz.

          Gülşah Erdoğan - 11 Mayıs 2015, Pazartesi 18:49

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Güzel bir hafta sonuydu
          Güzel bir hafta sonuydu

          Kafa dinlemek için harika bir yer. Sessiz, sakin, doğa içinde... Odalar tertemiz. Yemekler de lezzetliydi. Hepsinden daha önemlisi Gülten Hanım ve eşi Mehmet Bey'in ev sahibi sıcaklığındaki ilgileriydi. İkisine de teşekkürler.

          Zerrin Bıyıklı - 22 Nisan 2015, Çarsamba 12:23

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Harika bir tatildi
          Harika bir tatildi

          Kendimizi evimizde gibi hissettik. Teşekkürler Gülten Hanım...

          Aysun Güven - 3 Temmuz 2014, Perşembe 20:25

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Çok temiz ve çok ilgililer
          Çok temiz ve çok ilgililer

          Bu hafta başı Ağva'da Marina Motel'de eşimle birlikte çok güzel bir tatil geçirdim. Otel sahipleri oldukça güler yüzlü ve kendi evine gelmiş misafirleri ağırlar şekilde ilgili. Ayrıca otelin çok temiz olması da dikkat çekici bir unsurdu. Bir daha Ağva'ya gitmem durumunda tekrar Marina Motel'i tercih edeceğimden eminim. Gitmeyi düşünenlere kesinlikle gönül rahatlığı ile tavsiye ederiz.

          Deniz Toran Aydogan - 3 Nisan 2014, Perşembe 18:31

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Temiz ve fiyatları çok uygun
          Temiz ve fiyatları çok uygun

          Geçtiğimiz hafta Ağva'daydık ve çok güzel bir hafta sonu geçirdik. Daha önce Ağva'da başka bie yerde kalmıştım ama bu sefer Marina Motel'de kaldım ve çok güzel bir yer. İnsanları güler yüzlü, motel temiz ve konforlu, fiyatları çok uygun, merkeze çok yakındı. Eğer gitarınız varsa götürün, inin bahçeye gönlünüzce eğlenin. Birileri rahatsız olur mu diye düşünmeyin. Aksine size eşlik edecek çok insan vardır. Ağva'ya gitmek isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.

          gbhr - 22 Haziran 2009, Pazartesi 15:59

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Huzur içindeydik
          Huzur içindeydik

          Gerçekten çok güzel bir yer. Huzur ve ferah içindeydik. Her şey için teşekkürler.

          hüseyin - 29 Mayıs 2009, Cuma 17:20

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Kafa dinlemeye müsait bir işletme
          Kafa dinlemeye müsait bir işletme

          Geçtiğimiz hafta biz de arkadaşımla Marina Motel'deydik ve Ağva'da kalınabilecek en iyi yer olduğunu düşünüyoruz. Gerek işletmecileri gerekse hijyenik ortamıyla tam kafa dinlemeye müsait bir ortam ve de çok şirin. :) Umarım bir daha yolum Ağva'ya düşer ve tercihim kesinlikle Marina Motel olacaktır..

          Elif Öztürk - 25 Ağustos 2008, Pazartesi 15:40

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Tekrar geleceğim
          Tekrar geleceğim

          En yakın zamanda görüşmek dileğiyle.

          murat çelik - 28 Temmuz 2008, Pazartesi 21:36

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Harika bir ortam
          Harika bir ortam

          Geçen hafta Marina Motel'deydik. Harika bir ortam, tadı damağımda kaldı. Bir daha burayı tercih edeceğim. Herkese tavsiye ederim.

          nfb vb - 1 Temmuz 2008, Salı 12:31

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          6.0 Rahatlık ve güler yüz tatilinize dahil olacak
          Rahatlık ve güler yüz tatilinize dahil olacak

          Arkadaşlarımızla Ağva'ya gittiğimiz zamanlarda başka yerlerde de kalmıştık. Ama en son Marina Motel'de kaldık ve buradaki rahatlık ve güler yüzü hiçbir yerde görmemiştik. Muhteşem bir hafta sonuydu, herkese teşekkür ederiz. Kendimizi evimizde gibi hissettik. Bir daha hep Marina Motel'de kalacağız. Oradan ayrılırken bize el sallayıp kapıya çıkarak yolcu etmeleri de çok sıcaktı.

          gökhan uyar - 14 Mayıs 2008, Çarsamba 12:58

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Sıcak bir aile ortamı
          Sıcak bir aile ortamı

          Huzurlu ve keyifli dakikalar geçirebileceğiniz son derece temiz bir işletme. Güler yüzlü personeliyle sıcak bir aile ortamı yaratmışlar. En kısa zamanda tekrar gitmeyi düşünüyoruz...

          tuğba tunga - 26 Nisan 2008, Cumartesi 14:27

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)

          Tesis Konaklama Fiyatları

          - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

           Fiyat Açıklamaları

           Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

           Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

           Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

           Reklam 10 saniye sonra kapanacaktır. Kapat