Ağva otel fiyatları 2015 Ağva 2015 sezon fiyatları, Ağva 2015 mayıs, haziran, temmuz, ağustos, eylül fiyatları, 2015 otel fiyatları, Ağva otelleri fiyat, Ağva otelleri fiyatları.

Ağva Otel Fiyatları

Son yıllarda en çok heyecan uyandıran rotalardan olan Şile Ağva'da, 2015 yaz tatiline ısınma turları şimdiden başladı...

Ağva Otel Fiyatları

Son yıllarda en çok heyecan uyandıran rotalardan olan Şile Ağva'da, 2015 yaz tatiline ısınma turları şimdiden başladı...

Kış boyunca özlemi çekilen güneşli günler yaklaşırken, gezginler Ağva otellerini araştırıyor. Ağva otelleri ise restore edilmiş yeni yüzleri, güncellenmiş 2015 Ağva otel fiyatları ile misafirlerini bekliyor.

Bir zamanlar Ceneviz kolonisi olan şirin balıkçı kasabası Ağva, Çanak ve Göksu dereleri arasında yer alıyor. 2 kilometreyi aşan uzun sahili ve çiçekli ağaçların süslediği patikalarla gezginlere farklı dinlenme alanları sunuyor Şile Ağva. Kiralayacağınız bir tekne ile deniz ya da dere gezintisi de aklınızda bulunması gereken bir diğer seçenek.

Ağva otel fiyatları 2015 yılında da birçok seçenek sunuyor tatilcilere. Konfor çeşitliliği ile her kesime hitap eden Şile Ağva otelleri, 2015 Ağva otel fiyatları ile de her bütçeye hitap etmeyi başaracağa benziyor...

Şile Ağva'nın hiç değişmeyen simgeleri olan ünlü Gelin Kayası, Kilimli Koyu ve yakın çevredeki Ağva mağaraları kendilerini gezginlere tanıtmak için havaların biraz daha ısınmasını bekliyor...

Ağva için tavsiyeler (21)

Görüşlerinizi Yazın
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Huzur, sakinlik, temiz hava, doğa

Ayşe Kartal - 7 Haziran 2015, Pazar 02:13

Evet, Ağva biraz pahalı bir belde fakat sezon kısa olduğu için biraz da fiyatları yüksek tutuyorlar bence. Ağva huzur, sakinlik, temiz hava, doğa demek. Tekne ile nehirde dolaşmak, Kilimli Koyu'nda o muhteşem manzarayı seyrederken çayını yudumlamak, upuzun sahilinde yürüyüş yapmak, hele de çocuklarını özgürce sokağa bırakmak her şeye değer diyorum. Şehrin stresinden kaçıp nefes almak isteten herkese tavsiye ederim. Uygun ve güzel ev pansiyonları da var, bahçe içinde, sessiz, sakin, huzurlu ve uygun fiyatta.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Harika bir yer

kaan - 17 Ocak 2015, Cumartesi 07:21

Ağva harika bir yer. Şehrin gürültüsünden uzak ama maalesef esnafları gelenleri iliklerine kadar sömürüyor. Sadece camilerini çok beğendim, tertemiz ve sıcak bir ortam var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hayatımın en romantik günleri

FUNDA SERRA SEVIC - 19 Ağustos 2014, Salı 18:53

Bence ne olursa olsun Ağva muhteşem bir yer... Ağaç evler süper ve hayatımın en romantik günlerini orada geçirdim diyebilirim... Fakir insanlar için değil evet ama paraya kıyabilenler için mükemmel... Esnafı da süper... Ben kesinlikle Ağvalı değilim, yazdıklarım gerçek, sız bunları yazanlara bakmayın...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ahmet K. tarafından...

Ahmet K. - 21 Nisan 2014, Pazartesi 10:36

Ağva'ya gitmeyi düşünenlere tavsiyem, günübirlik gitsinler, yanlarına mangalı alsınlar, yemeği kendileri yapsın, ya da dışarıda uyguna yenilebilir ama mangal gibisi yok. :) Denizi kumsalı güzeldi, isteyen sahilde hava sıcak olduğu zaman kalabilir, onun dışında doğası güzel, çoluk çocuk gezilebilir ama dediğim gibi günübirlik ya da sahilde bir gece (küçük çadır varsa güzel olur) kalınabilir. Dahası fazla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sezon dışı konaklama

Külkedisi Mersin - 17 Şubat 2014, Pazartesi 17:12

Ağva anlatıldığı kadar da muhteşem bir yer değil, ben şahsen gitmeden farklı hayal ediyordum. Oteli bulana kadar canımızın çıktığına mı yanayım yoksa o uzun yolda kaybettiğimiz zamana mı bilemedim. Bungalov denildiğinde başka illerde gittiklerime hiç benzemiyordu. Bir kere 4 gün boyunca havlular hiç değiştirilmedi, çöpler doldu kendimiz attık, temizlik yoktu. Kahvaltı ve akşam yemekleri (çok geç saatleri) iyi değildi, yakın yerlerde sezon dışı olduğundan pek bir yemek yeme imkânımız da yoktu. Yani kısaca verilen onca paraya böyle bir servis aklıma geldikçe sinirleniyorum. Bir daha Ağva mı? Asla. İki gün aynı yemekleri yemekten bıkmıştık, hatta simidi aramadım desem orada yeridir. Tavsiye etmiyorum. İnsanların parası o kadar kolay mı kazanılıyor ki kolaydan işletme yerleri bu parayı talep ediyor?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Batuhan Sağlık tarafından...

Batuhan Sağlık - 14 Şubat 2014, Cuma 13:35

Ben buraya 1 aylığına tatile geldim, yaşım 18; kumsal, deniz ve güneş üçünü bir arada yapabiliyorsun. En çok da cana yakın kızları var, buradayken tanıştığım bir kızla şimdi düzenli bir ilişkim var, çok mutluyum ve burayı çok seviyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pınar Yılmaz tarafından...

Pınar Yılmaz - 14 Şubat 2014, Cuma 12:27

Ağva karmaşa ve gürültüden uzaklaşıp, tüm problemlerinizi unutabileceğiniz bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Büşra Coşkun tarafından...

Büşra Coşkun - 14 Şubat 2014, Cuma 12:22

Burnumda tütüyorsun Ağva, kokunu bile çok özledim, çok yakında geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
ibrahim yıldırım tarafından...

ibrahim yıldırım - 29 Kasım 2013, Cuma 16:30

Hafta sonunu yakın bir yerlerde geçirmek için Ağva otellerini araştırdım ve birkaç oteli de arama gafletinde bulundum. Yazılanların tamamına katılıyorum. Hafta sonu ve hafta içi olmak üzere, tamamen insanları sömürmek üzere kurulmuş bir düzen. Bunları gördükten sonra, bu düzenin bir parçası olmamaya karar verdim. Sanırım Ağva esnafları insanları hafife alıyor. Çok yazık...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ceylan çeliktaş tarafından...

Ceylan çeliktaş - 24 Ekim 2013, Perşembe 10:43

Ben de geçen kış gitmiştim. Oteli hatırlamıyorum bulana kadar canımız çıkmıştı yeri. 2 kişi bungalov odaya 2 gün 600 TL vermiştik. Kahvaltı ve akşam yemeği bu fiyata dahildi ama kahvaltı çok kötüydü. En dandiğinden kaşar peyniri, salam, 4-5 zeytin, 1 dilim beyaz peynir, haşlanmış yumurtadan başka bir şey yoktu. Akşam yemeği idare ederdi. Şehir boş ve dükkanların çoğu kapalıydı. 1 tane bim gibi bri market vardı onu da sanki yağmalamışlar. 3 aradığın üründen 1'ini zor buluyorsun. Çok sıkılmış, otelden erken ayrılmıştık. Ağvalılar bu kadar parayı neye istiyorlar anlamadım. Manzara desen yok, etkinlik sıfır, müşteriye sunulan yemekler en ucuza mal edilen cinsinden. E biraz insaf gerçekten.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
ahmet işler tarafından...

ahmet işler - 5 Ekim 2013, Cumartesi 01:41

Ağva'nın yeri benim gönlümde farklı. Eftelya Otel dedim mi bende olay biter. Ağva güzel kaçamak bir mekan. Eftelya Otel tavsiyem. Temiz, hizmet güzel, bir de reepsiyonda Özlem Abla var, on numara bir hanımefendi. Sevgilerle. Ağva'ya geleceğim en yakın zamanda. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
fatih kıymaz tarafından...

fatih kıymaz - 10 Eylül 2013, Salı 14:55

Kesinlikle bu fiyatlara değmez. Çok pahalı her şey. Hele bir de hafta sonu gittiniz mi yandınız. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
fatih kıymaz tarafından...

fatih kıymaz - 10 Eylül 2013, Salı 12:44

Gittiğime pişman olduğum bir belde. Kesinlikle bu fiyatlara değmez. Çok pahalı her şey. Hele bir de hafta sonu gittiniz mi yandınız. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
TÜRKER LAÇİN tarafından...

TÜRKER LAÇİN - 17 Ağustos 2013, Cumartesi 22:45

Ağva'ya gideceğinize Kıbrıs'a tatile gidin, inanın daha ucuza mal olur. Salaş bir yerde bile bir porsiyon köfte 15 TL. Küçük bir çupra 20--25 TL. Rezalet olan yol işkencesinden bahsetmeye gerek yok. En kötü pansiyon fiyatları bile kişi başı 90--100 TL'den başlıyor. Kesinle Ağva'ya gitmemenizi tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
murat karadeniz tarafından...

murat karadeniz - 9 Ağustos 2013, Cuma 17:38

Yolu yol değil, ulaşımı oldukça zor. Ailen ile gitmeye kalksan o yollarda araba kullanmak işkence. Hadi gittin diyelim, en büyük ayıpları da şu ki ülkede gezmediğim tatil yapmadığım bir yer kalmadı, bir bongalov ev 200 TL. Ayıptır arkadaş. 3 yıldızlı otel 400 TL. Bu ne be. Bunlar esnaf değil hortumcu... İstanbul'dan 2 ya da 3 gün zamanı olup da fazla uzağa gidemeyen insanlar buraları tercih etmek zorunda kalıyorlar. Ağva'daki işletmelerde bu insanlardan böle faydalanıyor. Demem o ki komik ve bir o kadar da ayıp, asla Ağva'da kalmam...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
süleyman degirmenci tarafından...

süleyman degirmenci - 5 Ağustos 2013, Pazartesi 18:55

Aynan, doğa tatil köyünde Şile'de kişi başı 90 TL -150 TL'ye kadar çıkıyor, sadece kahvaltı var ve bu fiyatlar 4-5 kişi olunca kişibaşı fiyatları.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
erdem ağva tarafından...

erdem ağva - 18 Temmuz 2013, Perşembe 17:31

Açıkcası Ağva'ya gitmeyi düşündüm hem biraz değişiklik olur diye aradım fiyat sorayım diye, hafta içi hafta sonu diyorlar, çok saçma. Hafta içi 250, hafta sonu 300 ben buna sadece güldüm, çıkıp Antalya'da 5 yıldızlı otele gitsem 1 hafta konaklasam her şey full Ağva'dan daha ucuz tutar, 1 gecelik hafta içi fiyatı 250 TL, bu Ağvalılar çıldırmış olmalı, hayatta Ağva'ya adımımı atmam, nereyi ararsam arayayım, adamlar 175 TL hafta içi 250 hafta sonu diyorlar size gülüyorum. :D :D Sonra da iş yok kriz var diyin, hadi oradan %100 kazanmak demek ki bu oluyormuş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
samet kara tarafından...

samet kara - 22 Haziran 2013, Cumartesi 11:52

Çok güzel olduğunu duyduk. Biz de gitmek isteriz ama fiyatlarını göremiyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
TATİL-FİYAT = ÖNCE FİYATLARI YAZIN

İ.HAKKI ÖZSİNAN - 14 Mayıs 2012, Pazartesi 15:15

Ben Ağva'ya gitmedim gitmek istedim fakat bir ikisi hariç hiç biri fiyat yazmıyor, Ege - Akdeniz'de tüm tesisler fiyatlarını yazarken siz niye yazmıyorsunuz, düşüncem; doluluk durumuna göre keyfi fiyat uyguluyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
haluk soysal tarafından...

haluk soysal - 22 Mayıs 2010, Cumartesi 14:23

Ağva, kendi haline ve kaderine terkedilmiş bir yer. Neden diye sorarsanız; doğru dürüst belediye hizmeti yok, doğru dürüst yol yok. Bir turizm bölgesine giderken yolda rabanızı 4 . vitese atamıyorsunuz, yollar bir felaket bence. O yollardan yetkili kimse gitmiyor, belediye başkanı o yolları hiç görmüyor mu acaba? Ağva her geçen gün gerileyen bir turizm bölgesi olmaya başlamıştır. Yazık bu konuda duyarlı hiç kimse yok. Yazık böyle güzel bir yeri ne hale getirmişsiniz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gezen Bilir tarafından...

Gezen Bilir - 25 Nisan 2010, Pazar 16:31

Ağva otel fiyatları haftaiçi ve haftasonu farklılık göstermektedir. Zira özellikle haftasonları Ağva'ya olan ciddi bir talep var. Dahası eğer biraz acele edip otel rezervasyonunuzu erken yapmazsanız, bu fiyatlarla bile yer bulmanız çok da mümkün değil. Ancak bana sorarsanız bu fiyatlara değecek bir tatil beldesi Ağva. Tabi fiyatlara tersten bakıp otel fiyatlarının haftaiçi daha ekonomik olduğu yönünde bir yorum da getirilebilir. Özellikle Ağva'daki butik otelleri tavsiye ederim konaklama için. Nehir kenarında, doğaya saygılı, şömineli, müthiş manzaralı birçok tesis var. Ben seyahatimde göremedim ama sanırım bir iki pansiyon da varmış. Herhalde konaklama fiyatları otellere nazaran daha uygundur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)

Bölgede Son YorumlananlarKelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Bölge: Ağva

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özelliği

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Aramanızla ilgili olarak

Toplam 59 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En iyi sonuca göre listele En iyi sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
Yasmin Motel'de konaklamanıza sıcak bir gülümseme ile başlarsınız... Huzurlu bir aile ortamında sevdiklerinizle birlikte sevginizi bizimle paylaşmaya bekliyoruz. Balkonumuzda anne eli değerek hazırlanmış, kendimizin yetiştirmiş olduğu bahçe mahsulleri ile sağlıklı, özenle hazırlanan sabah kahvaltısında bizimle çay içmeye davet ediyoruz.
 • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
 • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
 • OtoparkOtoparkVar
 • İnternetİnternet Var
Genel Özellikler
 • Otopark
 • Plaj
 • Restaurant
 • TV Odası
 • 7/24 Açık Ön Büro
 • Çamaşırhane
 • Dağ Manzarası
 • Eczane
 • Ek Yatak
 • Hayvan Serbest
 • Internet
 • Jeneratör
 • Market
 • Oda Servisi
Oda Özellikleri
 • Banyo
 • Eşya Dolabı
 • Fön Makinesi
 • Havlu
 • Internet
 • Klima
 • Mini Bar
 • Oda Temizlik
 • Televizyon
 • Tuvalet
 • Uydu Yayını
Aktiviteler
 • Bisiklet

Tesis için 15 gezgin görüş bildirdi

Daha fazla yorum
10 Kendi hislerinle yola devam, mutlu olursun
Kendi hislerinle yola devam, mutlu olursun

Arkadaş imla ben bir gün konuşurken bir yere, herkesten uzak kafa dilemek için var mısın derken, nereye diye sorduk. Dayıkızı gitmiş Ağva tabi ki -Ben hiç gitmedim, yalnız duyduklarımla. Arkadaşım hem de. Bir cumartesi sabah yola çıktık, Üsküdar'dan otobüs bindik, ama bizi Şile'de indirdiler, yanlış bilet vermişler. Buarda kalalım dedi arkadaşım. Yok, Ağva'yı merak ettim dedim. Otobüse bindik, yola devam. Ağva'ya 11'de geldik, yer bakmaya başladık, ilk bir tane baktık, yerde kalmak istemedim, iticiydi. Sonra eczaneye sordum, Yasmin Motel var ama yer kalmamış olabilir dediler. Ağva'da Yasmin Motel'e sorarak gittik. Cavit Bey ile tanıştık, yok yer ama bir tane var dedi, biz 4 kişiydik. Arkadaşım Ayşe, kızları ve ben olsun dedik, kaldık. İyi ki kalmışız. Kendi evin gibi, mutfak, odalar süper, balkonlu salon harika. Bir gece değil, sanki 1 hafta gibi geldi. Çok iyi ev sahibi, misafir davranışı, güler yüzü, eşi ve çocukları, anlatmak değil gitmek, görmek, yaşamak lazım. Harika bir yer. Bu sene Allah izin verirse bir hafta Ağva Yasmin Motel'e gideceğim. Herkesi bekliyorum...

EMİNE ÖZTÜRK - 21 Haziran 2015, Pazar 13:51

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
4.0 Aile sıcaklığı
Aile sıcaklığı

Ortam, aile sıcaklığı, ilgili davranışlar süperdi ama temizlik konusunda biraz daha fazla önem vermeliler...

nursah iri - 28 Mayıs 2015, Perşembe 18:03

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Fiyat politikası çok iyi
Fiyat politikası çok iyi

Biz 2007-2008 yıllarında ziyaret etmiştik. Çok sıcak insanlar, eviniz gibi. İşletme sahibi ile teknede balık tutmaya çıkmıştık, çok eğlenceli bir deneyimdi. Hijyen, lezzet, konfor ve fiyat politikası çok iyi. Aile işletmesi olduğu için çok rahat, tavsiye ederim.

Mavi - 8 Mart 2015, Pazar 22:51

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 İşletme ve ilgi, alaka mükemmel
İşletme ve ilgi, alaka mükemmel

Eviniz kadar huzurlu bir ortam ve güler yüzlü insanlar ile tanışmak istiyorsanız Yasmin Motel en iyi tercihiniz olsun. İşletme ve ilgi, alaka mükemmel Ağva'da tek geçerim.

salim deniz - 17 Ağustos 2014, Pazar 00:28

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Gerçek samimiyet
Gerçek samimiyet

İnanılmaz güler yüzlü işletme sahipleri var, yemekler de bir Bolulu'nun elinden çıkınca tadına doyum olmuyor. Cihat Bey ve ailesine göstermiş oldukları güler yüz ve samimiyetten dolayı teşekkür ederiz, diğer işletmeler de sizden örnek almalı. :)

okan akca - 12 Haziran 2014, Perşembe 23:02

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Ailemiz gibiler
Ailemiz gibiler

Ağva'da 9 yıldan bu yana çeşitli otellerde tatil yapmaktayım. Bu fiyatın üç dört katı kadar bile para verdiğim oteller oldu. Ağva'da bu fiyata oldukça çok iyi sahipleri çok ilgililer bir dediğimiz iki olmadı. Ayrıca tam merkezde, gezilecek yerlere yürüme mesafesinde. Herkese tavsiye ederim.

ömer camgoz - 22 Kasım 2013, Cuma 12:34

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
8.0 Güzel ve huzurlu bir tatildi
Güzel ve huzurlu bir tatildi

Biraz çekinerek gittik ama umduğumuzdan güzeldi. Sabah kahvaltısı ve kalınacak odalar iyidi. Konum itibariyle beldenin merkezinde. İşletmeci Cahit Bey ve ailesi tarafından güler yüzle karşılandık. Çok iyi olmasa da uygun fiyat ve denize yakın olmasından dolayı tavsiye ederim.

Köksal GÖKÇE - 11 Kasım 2013, Pazartesi 22:19

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Süper ötesi
Süper ötesi

Bu otel her zaman tavsiye edilir. Ben daha bugün geldim, çok güzel. Güler yüzlülük bakımdan tavsiye ederim. Denize 5 dk içinde plajdasın. Aileler için süper. Yemekleri yapan 10 yıllık aşçı süper, kahvaltı en güzeli... Akşam yemek isteğe bağlı, ister oradan ister değişiklik olsun diye dışarıda isteğe bağlı.

erdinç yaşar - 1 Ağustos 2013, Perşembe 21:23

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
8.0 Şile'nin en iyi mekanı
Şile'nin en iyi mekanı

Arkadaşlar burası Şile'de ratlayabileceğiniz en iyi mekan ve ortamdır. Kız arkadaşımla gittim, herhangi bir sıkıntı olmadı. Oradaki Cihat Abi ve ailesi çok iyi ağırladı. Sağ olsun akşam yemekleri dahil olmasına rağmen çok iyi bir fiyat çıkardı. Odalar rahat, minibar var. Biz öğrenciydik, 2 kişi 1 gün toplam maliyetimiz otel+yeme+yol+(havlusu, dondurması, vs) İstanbul'dan gidiş dönüş 500 TL'ye mal oldu.

barış - 23 Temmuz 2013, Salı 12:20

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Evinizdeymiş gibi
Evinizdeymiş gibi

Müşteri değil de misafir gibi ağırlandık. Sıcak, samimi bir yer. Konum olarak da çok güzel bir yerde. Dönerken mahçup olarak ayrılacağınız bir yer. Şiddetle tavsiye ederiz.

ÖZKAN GÖKSEL - 20 Haziran 2013, Perşembe 23:31

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Harika
Harika

Çok sıcak insanlar. Aile şirketi zaten. Eşimle gittik çok memnun kaldık. Dışarıdan yiyecek sokarken bile çekinmenize gerek yok o kadar yani.

bahattin okumuş - 1 Nisan 2013, Pazartesi 22:13

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
8.0 Bu fiyata bu kadar güler yüz
Bu fiyata bu kadar güler yüz

Hafta sonu arkadaşlarla İstanbul'dan uzaklaşmak için gittik. Odaları pek lüks değil ama sahipleri 10 numara. Bir dediğimiz 2 olmadı. Bir de gece balık ziyafeti mükemmel. Bir de küçük çocukları Furkan dünya tatlısı.

Adnan Merve - 3 Mart 2013, Pazar 21:44

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Huzurlu ve sakin bir tatil
Huzurlu ve sakin bir tatil

Niyetiniz şehir kargaşasından kaçıp, kendinizi doğaya bırakmak, kafanızı dinlemekse kesinlikle doğru tercih. Şişirilmiş fiyatlı birçok tesise göre çok uygun fiyatlı ve bu fiyata bu kadar güzel hizmet açıkçası şaşırttı. 2013 yazında yeniden görüşmek üzere. :)

caglar demirdoker - 25 Ocak 2013, Cuma 17:22

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Görülmeye değer
Görülmeye değer

Biz arkadaşlarımızın tavsiyesi üzerine gitmiştik. İyiki de gitmişiz. Güven dolu bir yer, kendimizi evimizde gibi hissettik. Sıcak ve samimi bir ortamı var.

buket kılıç - 14 Kasım 2012, Çarsamba 19:41

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Unutulmaz bir tatildi
Unutulmaz bir tatildi

Parasına göre çok iyi bir yer beklemiyorduk. Ama çok temiz bir yerdi. Güler yüz ve ilgiden çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederiz.

nezahat mutlu - 23 Ekim 2012, Salı 19:27

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)

Tesis Konaklama Fiyatları

- tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

  Fiyat Açıklamaları

  Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

  Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

  Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

  • Motel
  Puan Ver

  İlk yorumu siz yapın.

  Kaydet Kaldır
  Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 77 88
  Yağız Motel, mega kent İstanbul'un gürültüsünden ve koşuşturmacasından biraz uzaklaşıp nefes almayı isteyenlere kapılarını açıyor. Şehirin yanı başında olup sakin ve huzur dolu bir dinlence sunuyor Yağız Motel Şile'de.

  Tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlayan Yağız Motel'de konaklama ücretini müşteriler nakit olarak ödeyebilecekleri gibi kredi kartı ile de ödeyebilmektedir. Yağız Motel tesis özellikleri arasında,; ücretsiz misafir otoparkı, plaj, sigara içilmeyen odalar, televizyon odası, 7/24 açık olup hizmet veren resepsiyon, dağ ve deniz manzarası, kablosuz erişim sağlayan wi - fi bağlantılı internet, plaj voleybolu ve futbolu ile oda servisi hizmetleri bulunmaktadır.

  Yağız Motel odalarında konaklama yapan misfirlerine odalarında standart olarak; banyo - tuvalet, buzdolabı, çalışma masası, çay kahve makinesi, eşya dolabı, saç kurutma makinesi, havlu, wi - fi bağlantılı internet, klima, oda temizlik hizmetleri, telefon ve uydu yayınına sahip televizyon sunulmaktadır.
  • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
  • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
  • OtoparkOtoparkVar
  • İnternetİnternet Var
  Genel Özellikler
  • Otopark
  • Plaj
  • Sigara İçilmeyen Oda
  • TV Odası
  • 7/24 Açık Ön Büro
  • Dağ Manzarası
  • Internet
  • Oda Servisi
  Oda Özellikleri
  • Banyo
  • Buzdolabı
  • Çalışma Masası
  • Çay Kahve Makinesi
  • Eşya Dolabı
  • Fön Makinesi
  • Havlu
  • Internet
  • Klima
  • Oda Temizlik
  • Telefon
  • Televizyon
  • Tuvalet
  • Uydu Yayını
  Aktiviteler
  • Jogging
  • Plaj Futbolu
  • Plaj Voleybolu

  Bu tesis için şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış. İlk tavsiyeyi yazmak ister misin ?

  Görüşlerini Yaz

  Tesis Konaklama Fiyatları

  - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

   Fiyat Açıklamaları

   Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

   Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

   Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

   Ağvada deniz ve nehrin birleştiği noktada büyülü bir tatil. Ailenizle hijyenik, temiz ve doğallığın bir arada olduğu nezih bir ortamda tatil yapmaya ne dersiniz?

   Eftalya Otel tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir noktada kurulmuş ve bu sene hizmete girmiştir.

   Hizmet anlayışımız öncelikli olarak misafirlerimizin otelimizde konakladığı süre içerisinde her türlü rahat ve huzurunun sağlanması ve işletmemizden mutlu ayrılmasına dayanmaktadır.

   Ağvanın güzelliğini sözle anlatılmaz, ancak yaşanır. Göksu nehrinin, denize akışını görüp ve hissetmeniz gerekir... Ağvanın denizi kadar, ormanı, dağı güzeldir ...

   Temiz havayı ve güzelliğini sadece burada bulursunuz ve terasımızdan her şeyi aynı anda yaşayabilirsin.

   Cuma,cumartesi günleri canlı müzik hizmetimiz vardır.
   • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
   • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
   • OtoparkOtoparkVar
   • İnternetİnternet Var
   Genel Özellikler
   • Otopark
   • Sigara İçilmeyen Oda
   • TV Odası
   • Uyandırma Servisi
   • 7/24 Açık Ön Büro
   • Internet
   Oda Özellikleri
   • Balkon
   • Banyo
   • Buzdolabı
   • Çalışma Masası
   • Eşya Dolabı
   • Fön Makinesi
   • Havlu
   • Internet
   • Klima
   • Mini Bar
   • Oda Temizlik
   • Telefon
   • Televizyon
   • Tuvalet
   • Uydu Yayını

   Tesis için 15 gezgin görüş bildirdi

   Daha fazla yorum
   10 Temizliği güzel
   Temizliği güzel

   Valla samimiyet güzel, temizliği güzel, personeli ilgili, servisi iyi, denize yakın. Tek kelimeyle güzel bir otel. Canlı müzik de süper. Gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz...

   Emek oktan - 21 Ağustos 2015, Cuma 22:55

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Sıcakkanlı insanlardı
   Sıcakkanlı insanlardı

   Türkiye de ve dünyada birçok otel, motel, pansiyon ve butik otelde kalmış biri olarak; bu butik işletmeyi sevdim. Neden mi, o kadar güzel elektrik alınıyor ki insanlardan, arkadaş gibi olabiliyorsunuz. 10 gün önce oradaydım. Gayet güler yüzlü, sevecen, sıcakkanlı insanlardı personel. Bir de dikkatimi çay konusu çekti. Biz kaldığımızda da aynı uygulama vardı. Nedenini sorduğumuzda, kahvaltı saatinin 09:30 - 11:30 arası olduğunu ve bazı konukların diğer misafirlerin hakkını ihlal etmesi sonucu böyle bir şey yaptıklarını, yoksa zaten adisyon yazılmadığını ifade ettiler ki bizim gün arasında içtiğimiz çayın ya da kahvenin parasın bile bizden talep etmediler. Evet, bazı hataları var ama hangi otel 4 4'lük. Avrupa'nın en güzel şehirlerinden birinde bir otelde kaldım, 5 yıldızlı, odada rutubet ve nemden uyunmuyor idi. Resepsiyondaki personel İngilizce konuşmadıklarından anlaşmakta zorlansam da, derdimi anlattım ve odamı değiştiremeyeceklerini, böyle bir uygulamaları olmadığını söylediler. 1 hafta kaldığım oda sadece 1 kere temizlendi. En azından Eftalya Otel'de ihtiyaç duyduğum her şey güler yüzle karşılandı. Bazen hataları karşı tarafta bulduğumuz kadar kendimizde de aramalıyız. Güler yüz, güler yüz getirir. Aksilik aksiliği...

   Özlem Arslan - 28 Temmuz 2015, Salı 12:36

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   2.0 Temizlik oldukça yetersiz
   Temizlik oldukça yetersiz

   Geldiğimiz gün itibariyle tuhaf tavırlar sergileyen hotel personelinden tut hiç misafirperver olmayan çalışanları olan gördüğümüz ilk ve son en kötü otel diyebilirim. Hatta temizlik personelinin “'iki günde bir temizlik yapılıyor”' dedikleri odamızı üçüncü gün rica etmemiz üzerine temizleyen temizlik personelinin bize hakaret etmesini bırakın, çocukların koridorda çok sesli konuştuğunu söyleyen ve çocuklara devamlı bağırıp azarlaması sonucunda kendisini ikaz etmek zorunda kaldığımız bir otel işte bu otel. Tuvalet kâğıdı istediğimizde bile tuhaf tavırlar sergileyen, hatta tuvalet kâğıdımızı bile en sonunda kendimizin marketten temin ettiğimiz bir otel. Kahvaltıda çaya 4 bardaktan sonra ücretlidir diye sınır koyan, kahvaltıda 4 yetişkin ve iki çocuklu masaya bir ekmek sepeti koyan ve ikinci ekmek sepetini her kahvaltıda rica etmemiz üzere surat yapan personelleri olan bir otel. Odalarda tuhaf keskin bir kokusu olan temizlik yapılıyor dedikleri odamızın banyosuna hiçbir temizlik bile yapmayan, temizlikten çarşaflarında dahil eser olmayan bir otel, Gideceğimiz günü iple çektiğimiz bir otel. Paranızla rezil olmak istemiyorsanız kesinlikle tavsiye etmediğimiz bir otel.

   Lale Pala - 27 Temmuz 2015, Pazartesi 21:27

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Gerçekten nezih bir otel
   Gerçekten nezih bir otel

   Bu kadar nezih bir otele nasıl böyle şeyler yazılmış inanamıyorum. Tanık oldum, başka bir misafirin odasının manzarası için bile itiraz etmeden değiştirdiler. Bu arada kahvaltı organikti. İnsanların hakkını yemeyelim. Gerçekten nezih bir otel. Çiğdem Hanım ve Gökhan Bey inanılmaz yardımcı oluyorlar. Şimdiden iyi tatiller.

   Ayşe Eker - 22 Haziran 2015, Pazartesi 11:08

   • Faydalı buldum (1)
   • Faydalı bulmadım (0)
   2.0 Odamızı tam baca çıkışının yanına vermişler
   Odamızı tam baca çıkışının yanına vermişler

   Kahvaltı dedikleri şeyin resmini yüklemek isterdim ama resim yüklenmiyor, odamızı tam baca çıkışının yanına vermişler, cam açmasan çok sıcak, açsan duman kokusu geliyor. Otel sahibinin, ‘ben misafirlerime nasıl davranıyorsam, buraya gelen müşterilere de öyle davranıyorum' dediğini duydum, eve gelen misafire böyle davranıyorsa pes artık, kesinlikle gitmeyin.

   sakine inanıcı - 19 Haziran 2015, Cuma 23:09

   • Faydalı buldum (2)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Her şeyi çok güzeldi
   Her şeyi çok güzeldi

   Şans eseri bir rastlantıydı bu sıcak yeri buluşum eşimle beraber. Her şeyi çok güzeldi. Özellikle Çiğdem ablanın sıcak tavırları her şeyden önemliydi. Sadece gidip, görüp yaşayın diyorum. Her şey çok güzel, yemekleri mükemmel. Gökhan kardeşim ve Çiğdem ablaya çok teşekkürler, bol bereketli hayırlı işler olsun inşallah. 15 günde bir buradayım.

   ersan koç - 19 Haziran 2015, Cuma 01:00

   • Faydalı buldum (1)
   • Faydalı bulmadım (0)
   8.0 Rahatlık, konfor, ulaşım, her şey çok güzel
   Rahatlık, konfor, ulaşım, her şey çok güzel

   Oteli hem konum olarak, hem de odaların rahatlığı olarak hiç düşünmeden tavsiye edebilirim. Gidin kalın. Kahvaltı orta derecede olmasına rağmen geri kalan her şey çok güzeldi. Tekrar görüşmek üzere.

   merve çoban - 23 Nisan 2015, Perşembe 18:46

   • Faydalı buldum (1)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Özel hissettik
   Özel hissettik

   Eftalya Otel'de tatil yapmak bir ayrıcalık bence. İmkanlarımız çok genişti bir kere. Yaptığımız tekne turu ve mangalda sucuk süperdi. Eftalya ailesine çok teşekkür ediyoruz.

   ilkan coşkun - 29 Ekim 2014, Çarsamba 16:38

   • Faydalı buldum (1)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Harikaydı
   Harikaydı

   Hafta sonu için geldik Eftalya Otel'de canlı müzik vardı, çok eğlendik. İşletme sahibi Numan Bey bir otel daha açmış, tam bir kış oteli. İçeride jakuzi ve her oda da şömine var. Manzarası çok ama çok güzel. Bir daha ki sefere Eftalya Otel 2'de kalmak istiyorum.

   gizem tunç - 14 Ekim 2014, Salı 12:17

   • Faydalı buldum (1)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Harika bir yer
   Harika bir yer

   Şile'de bungalow faciasından sonra cumartesi gecemizi geçirmek için burayı nette bakınırken gördük ve Ağva'ya geçtik. Bir tarafta yaşadığımız faciadan sonra burası gibi bir otelde kalmak bizi çook çook mutlu etti. Çalışanlar güler yüzlü ve iyi niyetli, otel temiz ve konforlu, diğer müşteriler bile gayet nezih. Teşekkürler Eftelya Otel.

   Taner ÇİÇEK - 30 Haziran 2014, Pazartesi 09:49

   • Faydalı buldum (1)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Bu otel için tatile gelinir
   Bu otel için tatile gelinir

   Temizlik, çalışanların sıcaklığı, yemeğin lezzeti ve yine çalışanların içten davranışları ve tatlı sohbetlerinden sadece Ağva'da değil Türkiye'de en iyi otel diyebilirim. Tam anlamıyla ifademiz otel için buraya tekrar tatile kesinlikle gelinmesi. Türk insanının misafirperverliği, mahçubiyeti ve temizliğini kesinlikle burada bulabilirsiniz. Eftalya ailesine çooook teşekkür ederiz.

   Irfan peksen - 13 Haziran 2014, Cuma 20:53

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Süper otel, harika doğa
   Süper otel, harika doğa

   Ağva'ya ilk defa gittik. Eftalya Otel konumuyla, çalışanlarıyla, hizmeti, işletmecisi Numan Bey'in çalışanlarına ve müşterilerine davranışıyla harika bir yerdi. Böyle bir işletme sahibi ve çalışanlarına çok teşekkür ederim. Eftalya çalışanları Ağva'nın çok güzel bir yer olduğunu müşteriye karşı güler yüz ve hizmetleri ile daha çok beğendirdiler. Ağva güzelliklerini görmek isteyen lütfen ilk önce Eftalya Otel'de de kalsın.

   Sedat Keskin - 30 Ekim 2013, Çarsamba 10:39

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Güzel bir otel, herkese tavsiye ederim
   Güzel bir otel, herkese tavsiye ederim

   Harika bir tatil. Ancak bu kadar olur. Doğal güzellikleri, enfes balık ve et ızgaralar çok güzeldi. Vakit buldukça tek gideceğim yer.

   özcan arslan - 14 Ekim 2013, Pazartesi 17:07

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Güvenli ve huzurlu bir tatil :)
   Güvenli ve huzurlu bir tatil :)

   Çok keyifli bir hafta geçirdim. Eftelya Otel'in konforu 5 yıldız 10 numara. Kısacası harikaydı. Ertunga Restaurant'ta yemek keyfi, Ares Cafe'de kahve keyfi bir başka güzeldi ve personelleri çok sıcaktı. Tavsiye ederim kesinlikle.

   emir arda dolmacı - 4 Ekim 2013, Cuma 19:22

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Güvenilir ortam
   Güvenilir ortam

   Geçen hafta 4 gece Eftalya Otel'de kaldık. Temiz, hijyenik ve otel çalışanları çok güzel hizmet verdiler. Emeklerine teşekkür ediyorum. Restoranı ve yemekleri de harikaydı. Otelde her imkan var. Wi-fi, TV, mini bar mevcut. Yarın akşam gene Eftalya'dayım.

   semra sencer - 4 Ekim 2013, Cuma 15:49

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)

   Tesis Konaklama Fiyatları

   - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

    Fiyat Açıklamaları

    Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

    Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

    Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

    Ağva Latincede “'iki dere arasındaki köy”' anlamına geliyor. Göksu ve Yeşilçay dereleri Ağva'dan geçip Karadeniz'e dökülüyor.

    Ağva, yemyeşil doğası, iki yanında akan Göksu ve Yeşilçay nehirleri, cephesinde Karadeniz'in masmavi suları, birbirinden lezzetli balıkları ile İstanbul'un kuzeydoğusunda yer alan bir doğa harikası ve bu doğa harikasında bizler size kapılarımızı açmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

    Ağva İnn Otel, doğa harikası Ağva'nın merkeze 5 dakikalık yürüme mesafesinde konumlanmıştır. Denizin sizi kucaklamasına ise sadece bir kaç adım var. Doğal taşların renkleri ve büyüsüyle hazırlanmış 10 adet konsept oda her zevke hitap edecek şekilde titizlikle dizayn edildi; Kuvars, Mercan, Aquamarine, Kehribar, Lal, Turkuaz, Ametist, Akik, Yakut ve Zümrüt…

    Taşların renkli dünyasında huzur bulmak için sizi Ağva İnn Otel'e bekliyoruz.
    • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
    • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
    • OtoparkOtoparkVar
    • İnternetİnternet Var
    Genel Özellikler
    • Otopark
    • Sigara İçilmeyen Oda
    • TV Odası
    • Uyandırma Servisi
    • 7/24 Açık Ön Büro
    • Bahçe
    • Dağ Manzarası
    • Internet
    • Jakuzi
    • Oda Servisi
    Oda Özellikleri
    • Balkon
    • Banyo
    • Çalışma Masası
    • Eşya Dolabı
    • Fön Makinesi
    • Havlu
    • Internet
    • Klima
    • Oda Temizlik
    • Telefon
    • Televizyon
    • Tuvalet
    • Uydu Yayını

    Tesis için 7 gezgin görüş bildirdi

    Daha fazla yorum
    10 Balayı mekanımız
    Balayı mekanımız

    Balayı mekanımız... Bence dekorasyonu, terası, odası, banyosu, jakuzisi, temizliği, yemekleri, çalışanlarıyla çok da güzel bir yerdi. Yaz döneminde gidilip 2 gün kafa dinlenip gelinecek bir yer derim. Sadece Ağva'yı biraz kırsal bulduk ve ulaşımı çok sorunlu. Kendi arabanızla gidin,Ağva Inn Otel'de kalın derim. :)

    ALEV KOÇ - 27 Ağustos 2015, Perşembe 13:36

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Gerçekten güzel yer :)
    Gerçekten güzel yer :)

    Valla eşimle balayına gittik. İlgi, sunum, temizlik her şey mükemmeldi. Netten bakıp gitmiştik, hiç hayal kırıklığına uğratmadılar.

    zeynep AK - 7 Mayıs 2015, Perşembe 15:23

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    2.0 Jakuzi var diye yüksek fiyat vermişler
    Jakuzi var diye yüksek fiyat vermişler

    Eşimle bir günlüğüne gidelim dedik. Eşim sürpriz yapmış yoksa asla gidemem böyle bir otele. Öncelikle odanın her yeri siyah saç tüyü, her taraf ölmüş böcek dolu, odalarda jakuzi var diye yüksek fiyat vermişler. Jakuziye giremezsiniz, hele yastığı kaldırdım ve altındaki toz bulutu beni benden aldı. Yemeklerine ve servisini anlatamayacağım çünkü düşündükçe içim ürperiyor. Evime dönünce duvarı öptüm. Kesinlikle gitmeyin.

    mehlikat - 25 Şubat 2015, Çarsamba 13:16

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Burası çok keyifli
    Burası çok keyifli

    Burası çok keyifli ve çok huzurlu. Dinlenebileceğiniz ve keyif alabileceğiniz bir yer.

    Çiğdem Özer - 15 Ekim 2013, Salı 19:07

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Tek kelimeyle mükemmel
    Tek kelimeyle mükemmel

    Yazacak bir şey bulamıyorum, tek kelimeyle mükemmel bir yer. Her şey çok güzeldi. Teşekkürler.

    Öznur B. - 7 Eylül 2013, Cumartesi 19:06

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Son derece kaliteli
    Son derece kaliteli

    Çalışanlar çok ilgili güler yüzlü. Son derece kaliteli ve çok sıcak bir ortam. Konsept çok başarılı, tavsiyemdir.

    Cetin Kunduraci - 6 Nisan 2014, Pazar 18:04

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Kaliteli sohbet
    Kaliteli sohbet

    Dekorasyonu çok özel, ortamı sıcak, çalışanları çok ilgili ve kibar. İşletmecisi çok hoş, sohbeti kaliteli. Burada kalınır. :)

    Devrim A. - 8 Eylül 2013, Pazar 12:22

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)

    Tesis Konaklama Fiyatları

    - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

     Fiyat Açıklamaları

     Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

     Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

     Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

     Ağva'nın nehir tarafında yer alan Küçük Ev Motel, hamak ve yer minderleriyle döşeli bir bahçe sunmaktadır. Tesiste düz ekran TV içeren sade döşenmiş odalar mevcuttur. Tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır.

     Motel Küçük Ev'in her biriminde ısıtma ve saç kurutma makinesi, terlik ve ücretsiz banyo malzemeleri içeren özel banyo vardır. Bazı birimler şömine, bazılarında ise spa küveti ile donatılmıştır.

     Nehir manzarası eşliğinde günlük gazetenizi okuyabilir ya da kano ve balıkçılık ile hoşça vakit geçirebilirsiniz. Çocuklar oyun alanında eğlenebilirler. Bisiklet kiralamak da mümkündür.

     Günlük kahvaltı ve akşam yemeği servis tabağında servis edilmektedir. Tesisin alakart restoranında öğle yemeği yiyebilir, tesis bünyesindeki barda alkollü ve alkolsüz içecekleri tadabilirsiniz.

     Motel bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur. Tesise 67 km uzaklıktaki Sabiha Gökçen Havaalanı'na talep üzerine ve ek ücret karşılığında havaalanı servisi düzenlenebilir.
     • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
     • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
     • OtoparkOtoparkYok
     • İnternetİnternet Var
     Genel Özellikler
     • Ücretsiz Gazete
     • Bahçe
     Oda Özellikleri
     • Banyo
     • Eşya Dolabı
     • Havlu
     • Internet
     • Oda Temizlik
     • Tuvalet

     Bu tesis için şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış. İlk tavsiyeyi yazmak ister misin ?

     Görüşlerini Yaz

     Tesis Konaklama Fiyatları

     - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

      Fiyat Açıklamaları

      Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

      Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

      Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

      Günay Hotel Ağva'nın en yeni ve en büyük işletmelerinden biridir.

      38 oda ve 100 yatak kapasitesine sahip, 100 kişilik toplantı salonu, 120 kişilik restaurantı bulunmaktadır. Otelimizde yetişkin yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, havuz bar, odalarda klima, direkt telefon, uydu TV, müzik yayını, mini-bar, duş, WC, balkon mevcuttur.

      Suit ve yarı suit odalarımızda jakuzi bulunmaktadır. Otelimizde ziyaretçilerimizin her türlü rahat ve güvenliğini düşündük, açık otopark, 24 otel güvenliği ve değerli eşyalarınız için kasa mevcuttur.
      • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
      • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
      • OtoparkOtoparkVar
      • İnternetİnternet Var
      Genel Özellikler
      • Otopark
      • Plaj
      • Restaurant
      • TV Odası
      • Uyandırma Servisi
      • Ücretsiz Gazete
      • 7/24 Açık Ön Büro
      • Bahçe
      • Bar Cafe
      • Dağ Manzarası
      • Internet
      • Jakuzi
      • Jeneratör
      Oda Özellikleri
      • Balkon
      • Banyo
      • Eşya Dolabı
      • Fön Makinesi
      • Havlu
      • Internet
      • Klima
      • Oda Temizlik
      • Pay TV
      • Televizyon
      • Tuvalet
      • Uydu Yayını
      Aktiviteler
      • Açık Havuz
      • Canlı Müzik
      • Çocuk Havuzu
      • Masa Tenisi

      Tesis için 35 gezgin görüş bildirdi

      Daha fazla yorum
      10 Akşam sürpriz meyve
      Akşam sürpriz meyve

      Burası bir harika... Özel günlerde hoş anılar bırakıyor. Personel çok ilgili ve sıcakkanlı, oda bizim için özenle hazırlanmıştı ve gayet temizdi. Akşamki sürpriz meyvemiz ise takdire şayan teşekkürler Günay Hotel en kısa zamanda yine gideceğiz.

      Arzu Çelik - 30 Haziran 2015, Salı 17:26

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Personel çok iyi
      Personel çok iyi

      Neredekal.com üzerinden gördük, beğendik, 4 gece kaldık, bugün çıkış yaptık. Personel çok güler yüzlü, odalar çok temiz, şansımıza hava da güzeldi. Havuzu da kullandık, bahçede hamaklar çok keyifli. Kısaca çok güzel bir tatil geçirdik. Teşekkürler.

      arzu konuk - 19 Mayıs 2015, Salı 15:53

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Bayıldım
      Bayıldım

      15 Eylül 2014'te gittik, 5 gün kaldım. Çok beğendim. Servis, yemekler, ilgi, alaka, sunum on numaraydı. İnşallah tekrar giderim.

      ayse t - 9 Mart 2015, Pazartesi 12:42

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      8.0 Rahatlık
      Rahatlık

      Biz şubat ayında gittik. Odalar sıcak ve rahat. Yarım pansiyon tercihi özellikle kış mevsiminde gitmeyi düşünenler için doğru bir adım olur. Çünkü kış mevsimi Ağva'da birçok işletme sezon dışı olduğu için kapalı. Yemekler oldukça iyi, kahvaltı da tatmin edici. Personel çok nazik ve anlayışlı. Çok memnun kaldık ve bir daha ki gidişimizde yine burada kalacağız. Bu arada kumsala da 5 dakika yürüme mesafesinde.

      selcuk Tavlak - 27 Şubat 2015, Cuma 11:35

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Hizmet güzel
      Hizmet güzel

      Biz 16 Ocak'ta buradaydık. Hizmetleri oldukça iyiydi. Yemekleri de güzeldi. Odalar sıcaktı. Çok memnun kaldık. En kısa zamanda tekrar ordayız. Tavsiye ederim.

      kemal arşın - 21 Ocak 2015, Çarsamba 18:04

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Huzur
      Huzur

      Konumu yaz modunda, şömine eşliğinde akşam yemek harikaydı. Kış olsa da ortam çok sıcak. Stresten uzak, dinlendirici atmosfer.

      emine sencil - 16 Ocak 2015, Cuma 20:41

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Yemekler çok güzeldi
      Yemekler çok güzeldi

      Özellikle yemekler çok lezzetliydi. Sunumları bir ayrı güzel, garsonlar çok ilgilendiler. Konumu, denizin karşısında olması, sabah kahvaltı deniz manzaralı olması çok iyi. İstanbul'un tüm stresini, iş yoğunluğunu üzerimizden attı.

      selma arslan - 16 Ocak 2015, Cuma 12:44

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Sessizlik
      Sessizlik

      Kış bile olsa resimlerden daha güçlü, hem otel, hem Ağva. Sıcak bir ortam, iyi hizmet. Her zaman tercihimdir. Yine yanıltmadınız, teşekkürler.

      nesrin solyağcı - 14 Ocak 2015, Çarsamba 21:59

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Yemekler harika
      Yemekler harika

      Grupla gelmiştik. Yemekler o zaman açık büfeydi, o zaman güzeldi. Şimdi daha güzel olmuş. Yemek müzikleri de çok hoş ve dinlendirici seçim. Personel çok ilgili. Odaları da temiz. Daha ne olsun. Güzel bir tatildi. Herkese tavsiye ederiz.

      hatice meral - 14 Ocak 2015, Çarsamba 18:21

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Güler yüz
      Güler yüz

      Çok güler yüzlü bir ekibi var. Hamam keyfi çok güzeldi, bize özel olması da cabası. Akşam yemekleri mükemmel. Deniz karşısında yaza da gelinmeli. En önemlisi de odaları çok temiz, 4 gece kaldık her gün temizlik yapılmış.

      esra gürsu - 14 Ocak 2015, Çarsamba 14:25

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Beklentinin çok üzerinde
      Beklentinin çok üzerinde

      Bugün çıkış yaptık. Hizmet edilmekten yorulabilirsiniz. :) Gayet temiz ve başarılı bir işletme. Şömineli sıcak ortamdan dışarının soğuğunu unutuyorsunuz. Hele yemekleri harika. Kahvaltı denize bakan yerde. Her şey on numara. Bugüne kadar Ağva'ya gitmediğimiz hata. Ağva'daki tek adres Günay Hotel.

      nadide çayır - 13 Ocak 2015, Salı 16:24

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Kaliteli hizmet
      Kaliteli hizmet

      Ocak ilk haftası buradaydık, şansımıza kar yağıyordu, şömineli, kapalı alanda şarabımızı yudumlarken romantik bir akşam yaşadık. Personel yaklaşımı o kadar iyi ki, yaz-kış gelinebilecek dinlendirici bir yer. Türk hamamı ayrı bir ayrıcalık ve çiftlere özel olması da gayet iyi.

      ORHAN TAŞIR - 13 Ocak 2015, Salı 13:30

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Kendi evimden daha rahat
      Kendi evimden daha rahat

      Her şey için teşekkürler. Evimden rahat hissettiğim ender yerlerden biri oldu. Her şeyi bizden önce bizim için düşünen tüm Günay Hotel çalışanlarına teşekkürler. En yakın zamanda görüşmek üzere.

      ÖZGE ECE - 12 Kasım 2014, Çarsamba 23:58

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      4.0 Hijyen kötü, garsonlar iyi
      Hijyen kötü, garsonlar iyi

      Kız arkadaşımla 1 gece kaldık. İzlenimlerimi yazmak isterim. 1- Hijyenik koşullar oldukça kötü (koridordaki halılar çok kirli, klozet kapağı sapsarı, çeşme suyu kokuyor). 2- Garsonlar oldukça ilgili, sürekli yardımcı olmaya çalışıyorlar. Gerçekten çalışanlar çok iyi. 3- Yemekler kötü ve akşam yemeğinde seçeneğiniz yok, tek çeşit ve lezzetsiz. 4- Canlı müzik yapan müzisyen bayağı iyiydi.

      Mehmet Kaş - 29 Ekim 2014, Çarsamba 21:53

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Karadeniz ile özdeşleşmiş sanki
      Karadeniz ile özdeşleşmiş sanki

      Bu o bölgeye dördüncü kez gidişimiz. Kısaca bu sefer Günay Hotel'i seçmemiz çok isabetli oldu. Başta resepsiyon, restoran ve oda servisindeki tüm personele teşekkür ederiz... Hepsi çok ilgili ve alakalı idi. Hele otel sahibi, Osman Terzi Bey'in bizi arabası ile otobüs terminaline bırakması ise çok büyük incelikti. Herkese buradan bir kez daha teşekkürler... Yine burada kalır mısınız diye sorarsanız bence siz de mutlaka konaklayın bu otelde... Birgül-Tamer VARLI

      Birgül- Tamer VARLI - 10 Eylül 2014, Çarsamba 12:10

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Süper kalite
      Süper kalite

      Ağva'da keyif denilince ilk akla gelen Günay Hotel. Her şeyiyle süper, kalitesine hayran kalınıyor. Bu bayram tatilimizde geçireceğiz inşallah.

      inci avcı - 7 Temmuz 2014, Pazartesi 22:35

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Kemal Bey'in konukseverliği
      Kemal Bey'in konukseverliği

      Harika bir mekan. Kemal Bey'in konukseverliği, sizi evinizde hissettirmeye yeter de artar. Kesinlikle deneyin.

      cetin ve hulya - 7 Haziran 2014, Cumartesi 23:00

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      8.0 Serkan Önder tarafından...
      Serkan Önder tarafından...

      Çok beğendim, özellikle kahvaltı ve yemek yenilen yeri çok hoş. Şömine var, akşam yemeklerinde yakıyorlar, loş bir ışık, çok romantik bir ortam oluşturuyorlar...Çok temiz,personel çok ilgili,hizmet güzel...Suyu kokmuyor,bütün tuvaletleri çok temiz,yemekler güzel...İçeceklerden ekstra ücret alıyorlar ama...Balayı odası haftasonu Cuma+c.tesi gecesi iki kişi 450 TL idi.+ekstraları ödüyosun(içecekler+mini bar).Deniz manzarası var... Nehir'e yürüyerek 10 dk sürer sanırım ama arabayla gitmiştik biz 1 dk kadar sürdü. Nehir kenarında diğer oteller var,bir de Saklı Bahçe diye bir restaurant var mükemmel. Hem yemekleri hem iç ortamı... Şark köşesi,şöminesi, eski kömür sobası çok güzeldi...Burdaki yemekler kişi başı 25 TL civarındaydı. Tatlıları,salataları da harikaydı ama onlar da ekstra ücret tabi:) Deniz bisikleti yarım saati 10 TL idi... Sonuç olarak gidilmesini tavsiye ediyorum ben...

      Serkan Önder - 2 Ocak 2010, Cumartesi 14:29

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      6.0 nilgün kızılırmak tarafından...
      nilgün kızılırmak tarafından...

      Bu yorumları okuduktan sonra ancak gidilerek keşif gerekiyor. Bende evlenme yıdönümü kutlamak için gidecem.gelince yorumları yazarım bakalım bizde aynı yorumlarla dönebilecekmiyiz....

      nilgün kızılırmak - 30 Eylül 2009, Çarsamba 16:15

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Çok memnun kaldık
      Çok memnun kaldık

      Temizliğinden yemeğinden herşeyden çoook memnun kaldık herkeze tavssiye ediyorum herkeze selam

      hakan kocaali - 15 Ağustos 2009, Cumartesi 15:22

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      6.0 fatoş tarafından...
      fatoş tarafından...

      Yorumları okudum, gerçekten güzel gibi görünüyor. peki havuza girmek istemezsek ne yapacağız, otel yakın mı nehire ya da denize falan.

      fatoş - 18 Temmuz 2009, Cumartesi 12:09

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Odalar rahat ve konforlu
      Odalar rahat ve konforlu

      Çok güzel bir hafta sonu geçirdim. Odalar rahat, konforlu, hizmet kaliteli. Yemekler çok güzeldi.

      esra ayan - 28 Mayıs 2009, Perşembe 18:28

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Zamanın nasıl geçtiğini anlayamadık
      Zamanın nasıl geçtiğini anlayamadık

      Çok memnun kaldık. Daha bugün döndük ama nasıl geçtiğini anlayamadık. Yemeklerde bardağın dibini hayatta göremezsiniz, sofrada telefon koyacak boşluk bile kalmaz. 3 garsonun masanıza özel servis yapması hizmet anlayışlarındaki kaliteyi gösteriyor. Canlı müzik yemeğinize zevk katacaktır. Havuz da çok güzel, biraz burnumuzu yakıyor ama yine de güzedi.:) Güler yüzden bahsetmemize gerek bile yok. Bir şey ister misiniz sorusundan sıkılacağımı hiç düşünmemiştim. Gidip görmenizi tavsiye ederim, ayrıca nehirde deniz bisikletine binmeyi de unutmayın.

      çağatay uludağ - 25 Mayıs 2009, Pazartesi 23:06

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Ben memnun kaldım
      Ben memnun kaldım

      Ben otelden çok memnun kaldım. Gayet saygın ve temiz bir yer. Günay Hotel çalışanlarına teşekkür ederim. Sizlere de tavsiye ederim.

      GÖZDE YÜKSELOĞLU - 10 Mayıs 2009, Pazar 09:46

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Ben de tavsiye ederim
      Ben de tavsiye ederim

      Arkadaş Günay Hotel'i bende siddetle tavsiye ediyorum. Bu arada oteldeki su sorununu çözmüşler sanırım, her şey mükemmeldi.

      yasın kırat - 9 Mayıs 2009, Cumartesi 02:36

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Eğlenceli geçti
      Eğlenceli geçti

      Evet çok eğleneceliydi, yemekleri de çok güzeldi. :D

      aysun kocaman - 7 Mayıs 2009, Perşembe 15:01

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Çok eğlendik
      Çok eğlendik

      Biz grup olarak gittik, çok eğlendik. Tüm personele çok teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere

      Serpil Kocaman - 7 Mayıs 2009, Perşembe 15:00

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Şark köşesinde film keyfi
      Şark köşesinde film keyfi

      Şark köşesinde sevgilimle film seyretmiştik, çok güzel oluyor. Siz de denemelisiniz.

      mehmet oycan - 6 Mayıs 2009, Çarsamba 19:47

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Çok güzel günler geçirdim
      Çok güzel günler geçirdim

      Ben kaldım, çok güzel geçti. Yemekleri çok güzeldi, özellikle sakızlı muhalebiyi yemeden dönmeyin.

      sedef biber - 6 Mayıs 2009, Çarsamba 19:43

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Bence otel süper
      Bence otel süper

      Mehmet doğru, suyu kokuyor ama akşam yemekleri çok güzel üst katta. Niye bu kadar abarttın be bence otel süper. Bir yanlışın olmalı, ben havuzda 3 saat durdum kapkara oldum. :)

      nazlıcan karakütük - 14 Ekim 2008, Salı 10:19

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Temiz ve nezih odalar
      Temiz ve nezih odalar

      Biz çiçeği burnunda yeni evli bir çift olarak balayı için gittiğimiz Günay Hotel'i herkese tavsiye ederiz. Odaları oldukça temiz ve nezih. Biz burayı tercih etmeden önce birkaç otel ve hoteli gezdik, burayı tercih ettik. Şiddetle tavsiye edilir.

      Figen Gülses - 31 Ağustos 2008, Pazar 17:28

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Güzeldi ama birkaç sorun vardı
      Güzeldi ama birkaç sorun vardı

      Otel gerçekten umduğumuzdan iyiyi. Genel temizlik, yemekler, çocuk havuzu olumlu noktalardı. Soranlara tavsiye edebileceğimiz bir yer... Gözümüze takılan birkaç nokta ise; birincisi maalesef suyu garip kokuyor, o mıntıkanın genel sorunu olsa gerek... İkincisi çocuk havuzu ile erişkin havuzu sınırı daha belirgin olmalı! Üçüncüsü akşam yemeklerinde alınan meşrubatın (kola vb.) ekstra olduğunu unutmayın. Çıkarken mini bir sürpriz ile karşılaşmayın! Çalışan herkese teşekkürler...

      Mehmet Ramazan - 8 Ağustos 2008, Cuma 16:18

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      8.0 Temiz ve düzenli
      Temiz ve düzenli

      Ben 5 yıldızlı otele gittim, hiç böyle temiz değil... Bir tek suyu kokuyo o kadar.

      tarık çimen - 28 Temmuz 2008, Pazartesi 18:35

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Süper
      Süper

      Süper bir otel.

      kenan tara - 28 Temmuz 2008, Pazartesi 18:32

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Yatakları rahat ve konforlu
      Yatakları rahat ve konforlu

      Ben bu sene buraya geldim ve süper. Canlı müziği var, otel temiz, yatakları rahat ve konforlu, yemekleri güzel, garsonlar saygılı...

      nazlıcan karakütük - 28 Temmuz 2008, Pazartesi 18:31

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)

      Tesis Konaklama Fiyatları

      - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

       Fiyat Açıklamaları

       Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

       Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

       Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

       Ağva otelleri arasında yer alan Motel Sebastian sizleri eşsiz bir hafta sonuna davet ediyor.

       İstanbul'dan özel araçlarla yola çıkayorsanız, 90 km. uzaklıkta yer alan Ağva'ya yaklaşık bir buçuk saatlik yolunuz var demektir. Şile yolunu uzun zamandır kullanmadıysanız virajları gözünüzde büyütmeyin. Son yapılan düzenlemelerle yenilenen yolun büyük bölümü bitirilmiş, çok da güzel olmuş. Neredeyse otoban kalitesinde... Şile'den sonra ünlü feneri geçip Ağva-Kandıra sahil yolunu tercih ederseniz, has mimari dokunun gözlendiği ve araları beşer dakika olan birbirinden güzel köyler görebilirsiniz.

       Yol üzeri giderken tavukları ve güneş batışında dönen ağır adımlı inekleri görebilmek için aracınızla durabileceğiniz bir hızla seyredin. Başta Şile ve Ağva olmak üzere Karadeniz kıyısında yer alan bir çok koy ve köyün denize girebilir ekonomik tatil imkanı veriyor olması nedeniyle Karadeniz kıyılarının bu bölümünde yeni alternatifler tatilcilerin gözdesi olmaya başladı. Araçlarıyla koylara gelenler gün boyu piknik yaparak denizin tadını çıkarıyorlar.

       Güzergahınız üzerinde ise tekrar tekrar gelmeyi gerektirecek keyif ve tad alacağınız güzellikler, süprizler ve pastoral lezzetler var. Daha sonra sahil yoluna devamla Kandıra yönüne Akçakese, Kabakoz gibi köyleri geçip Ağva'ya ulaştınız.
       • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
       • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
       • OtoparkOtoparkVar
       • İnternetİnternet Var
       Genel Özellikler
       • Otopark
       • TV Odası
       • Uyandırma Servisi
       • Ücretsiz Gazete
       • 7/24 Açık Ön Büro
       • Bahçe
       • Dağ Manzarası
       • Internet
       Oda Özellikleri
       • Banyo
       • Eşya Dolabı
       • Fön Makinesi
       • Havlu
       • Internet
       • Klima
       • Oda Temizlik
       • Televizyon
       • Tuvalet
       • Uydu Yayını

       Tesis için 5 gezgin görüş bildirdi

       Daha fazla yorum
       8.0 Tek kelimeyle huzur diyorum
       Tek kelimeyle huzur diyorum

       Tek kelimeyle huzur diyorum. Ağva'ya ilk gidişim, sıkılırım diye düşünüyordum ama oranın sakinliği, temiz havası çok iyi geldi. Sadece 2 gün bile dolu dolu yaşayabileceğin bir yer. Tabi bir de kaldığınız yer de önemli. Göksu Nehri kenarında ailenizle gidip kalabileceğiniz sakin, rahat edebileceğiniz bir yer Motel Sebastian... Ayrıca bizimle ilgilenen Ramazan Bey'e teşekkürlerimi iletiyorum. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle...

       Yağmur Çetinkaya - 29 Eylül 2015, Salı 00:34

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Çok rahat ve güvende hissettim
       Çok rahat ve güvende hissettim

       Bu sene keşfetmiş olduğum ve iyi ki de keşfetmişim dediğim çok şirin bir motel. Ayrıca fiyatlar çok normal, özellikle Ramazan arkadaşın saygısı, efendiliği ve diğer personelin insanlığı başka yerde bulamayacağınız çok az olumlu özelliktir. Kendimi orada çok rahat ve güvende hissettim. Bence gidip deneyin, değeceğini göreceksiniz.

       inan eroglu - 23 Eylül 2015, Çarsamba 18:58

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Otel çalışanları muhteşem
       Otel çalışanları muhteşem

       Geçirdiğimiz 2 gece 3 gün boyunca 1 saniye bile sıkılmadan sakin, huzurlu ve eğlenceli bir tatil geçirdik. Otel çalışanları muhteşem, her şeyle ilgileniyorlar. Dere kenarındaki rakı balığı hiçbir şeye değişmem. Civardaki tüm otellerden fiyatı daha uygun. Aile olarak rahat edilebileceğiniz nadir yerlerden. Giderken mutlaka yanınıza olta takımınızı almayı unutmayın. :))

       TUĞKAN ATALAY - 23 Eylül 2015, Çarsamba 15:00

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Gerçekten gelip görülecek yer
       Gerçekten gelip görülecek yer

       Gerçekten gelip görülecek yer ve otel harika. Ramazan ve Fatih Bey, Nilgün Hanım'a ve Edanur Hanım'a teşekkürler.

       mehmet kurtkaya - 7 Eylül 2015, Pazartesi 21:33

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Odalar tertemiz
       Odalar tertemiz

       4 gün kadar kaldık. Çok memnun kaldık. Gerçekten konum olarak da çok harika bir yerde. Burası bir harika Sebastian. :) Israrla tavsiye ediyorum. Odalar tertemiz, personel çok ilgili, hepsine çok teşekkür ediyorum, Edanur Hanım'a ve Ramazan'a çok teşekkür ederim. Ustamız Fatih'e de leziz yemekleri için teşekkür ediyoruz. İnşallah tekrar geleceğiz. Hoşça kal Motel Sebastian. :))

       Onur kurtkaya - 7 Eylül 2015, Pazartesi 21:29

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)

       Tesis Konaklama Fiyatları

       - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

        Fiyat Açıklamaları

        Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

        Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

        Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

        İstanbul'un hem yakınında hem de uzağında, yemyeşil ormanlar, çevresini sarmalayan Göksu ve Yeşilçay nehirleri, benzersiz kumsalı ile size kollarını açmış Karadeniz... İşte Ağva'yı özetleyen sözcükler...

        Liman Motel, şehrin kalabalığı ve karmaşasından kaçmak isteyenlere inanılmaz bir tatil imkanı sunuyor. Ağva'nın merkezinde, denize ve Yeşilçay Nehri'ne sıfır konumda yer alan Liman Motel, tesisin hemen önünde yer alan 1,5 km uzunluğundaki kumsalında, sizleri Karadeniz'in berrak sularının insan ruhunu okşayan seslerini dinlemeye davet ediyor.

        Deniz manzaralı , ahşap kaplama 15 odasında deniz veya dağ manzaralı balkonlar, klima, uydu yayın televizyon sistemi, saç kurutma makinesi ve merkezi ısıtma sistemi bulunan Liman Motel, kendinizi evinizin rahatlığında hissettirecek bir anlayışla siz değerli misafirlerini eşsiz güzellikteki Ağva'ya bekliyor. ( Kahvaltı salonumuz ve bahçemiz deniz manzaralıdır. Hafta sonu açık büfe kahvaltı verilmektedir.)
        • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
        • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
        • OtoparkOtoparkVar
        • İnternetİnternet Var
        Genel Özellikler
        • Otopark
        • Plaj
        • TV Odası
        • Uyandırma Servisi
        • Ücretsiz Gazete
        • 7/24 Açık Ön Büro
        • Bahçe
        • Dağ Manzarası
        • Internet
        • Jeneratör
        Oda Özellikleri
        • Balkon
        • Banyo
        • Buzdolabı
        • Eşya Dolabı
        • Fön Makinesi
        • Havlu
        • Internet
        • Klima
        • Mini Bar
        • Oda Temizlik
        • Televizyon
        • Tuvalet
        • Uydu Yayını
        Aktiviteler
        • Futbol

        Tesis için 7 gezgin görüş bildirdi

        Daha fazla yorum
        10 Çok güzel bir yer
        Çok güzel bir yer

        Çok güzel bir yer. Deniz manzaralı ve tam bir kafa dinleme yeri. Bence herkes gelmeli. :)

        hasan soylu - 11 Temmuz 2015, Cumartesi 17:43

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 İlgi ve alaka çok güzel
        İlgi ve alaka çok güzel

        Eşimle 1 gece kaldım, ilgi ve alaka çok güzel. Ayhan Bey'e ve Nurettin kardeşime çok teşekkür ediyorum. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle. Sağlıcakla kalın.

        Aziz öner - 10 Temmuz 2015, Cuma 17:44

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Çok güzel bir yer
        Çok güzel bir yer

        Çok güzel bir yer. Çok beğendim.

        ERSAN DENIZ - 8 Temmuz 2013, Pazartesi 17:57

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Tavsiye ederim
        Tavsiye ederim

        Denize kıyısı olan, plaj ve deniz ayaklarınızın altında, güzel bir tatil yeri. Tavsiye ederim.

        Yıldıran Gelişli - 20 Temmuz 2013, Cumartesi 17:56

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Çok güzel bir yer
        Çok güzel bir yer

        Herkese tavsiye edilir. Çok güzel bir yer.

        Burç K. - 21 Nisan 2014, Pazartesi 16:55

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Harika bir tatil geçirdik
        Harika bir tatil geçirdik

        3 yıl önce gittim. Giderken çok tereddüt ettim ama Liman Motel sayesinde harika bir tatil geçirdik. 3 yıldır izin yapamıyorum. İzne çıktığım zaman önceliğim Liman Motel'dir.

        Mustafa SAĞDİÇ - 10 Ağustos 2014, Pazar 22:27

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        8.0 Tekrar gideceğiz
        Tekrar gideceğiz

        Eşimle 8 sene önce gitmiştik. Kışın çok sessiz, sakin, tam kafa dinleme yeri. Otel sahibi çok iyi ağırlamıştı bizi. Tavsiye ederim.

        tutkukeydal@gmail.com - 19 Ekim 2013, Cumartesi 15:38

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)

        Tesis Konaklama Fiyatları

        - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

         Fiyat Açıklamaları

         Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

         Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

         Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

         Ağva Villa Park Motel 2009 yılı yaz sezonunda hizmete girmiştir. Açıldığı ilk günden itibaren ziyaretçilerinin beğenisini kazanan Villa Park Motel kalite, hijyen ve müşteri memnuniyetinden asla vazgeçmemiştir.

         Kendi bünyesinde hizmet veren restoranı, ailece oturup dinlenebileceğiniz yaz bahçesi, temiz lüks odaları ile verdiğimiz hizmetin kalitesini hep üst seviyede tutmaya çalıştık.

         Bizim için ziyaretçilerimizin memnuniyeti ve otelimizden mutlu ayrılması en büyük önceliğimizdir.

         Otelimiz günümüz standartlarına uygun, denize sadece 1 dakikalık yürüyüş mesafesinde, çağdaş ve modern yapısıyla pek çok otelden belirgin bir şekilde farkını ortaya koymaktadır, dinlencenin adresi olan Ağva'nın en merkezi yerinde hizmet vermekte olan otelimizde konakladığınız süre içerisinde her türlü ihtiyacınızı giderebileceğiniz merkezlere yakın olacak, güvenlik, hijyen gibi otellerde en çok aranan konularda son derece rahat olacaksınız.

         Daha önce de bahsettiğimiz gibi bizim önceliğimiz siz değerli ziyaretçilerimizin otelimizden mutlu ayrılmasıdır.

         Not: 24 saat ücretsiz cay ve kahve servisimiz vardır.
         • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
         • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
         • OtoparkOtoparkVar
         • İnternetİnternet Var
         Genel Özellikler
         • Otopark
         • TV Odası
         • 7/24 Açık Ön Büro
         • Bahçe
         • Dağ Manzarası
         • Emanet Kasa
         • Internet
         • Oda Servisi
         Oda Özellikleri
         • Balkon
         • Banyo
         • Buzdolabı
         • Çalışma Masası
         • Fön Makinesi
         • Havlu
         • Internet
         • Kasa
         • Klima
         • Mini Bar
         • Oda Temizlik
         • Telefon
         • Televizyon
         • Tuvalet
         • Uydu Yayını
         Aktiviteler
         • Jogging
         • Plaj Futbolu

         Tesis için 15 gezgin görüş bildirdi

         Daha fazla yorum
         10 Son derece mükemmel
         Son derece mükemmel

         Son derece mükemmel bir yer, herkese tavsiye ederim... Eşim ve arkadaşlarımızla beraber gece 3'te geldik Villa Park Motel'e, o saatte bile bizi o kadar güzel karşıladılar ki son derece muazzamdı. Daha önce de balayımızı burada yapmıştık... Sabah kahvaltısı muhteşemdi. Ne istediysek hemen yapıldı, ilgilenen ablalar bile çok tatlı insanlardı. Yüzlerindeki tebessüm hiç ama hiç eksik olmadı... Gitmek bile istemedik. :) 4 çift gittik, tam aile ortamı, çok ama çok rahattı. Kahvaltı sonrası kahve keyfi de cabasıydı tabi ki. :) Odaları tertemiz ve çok rahattı... Gitmek isteyen herkese şiddetle tavsiye ederiz. Pişman olmayacaksınız. İlker Bey'e ve ablalara (isimlerini hatırlayamadım) :) çok çok teşekkür ederiz... 10 numara 5 yıldız bir yer. Çıkın çıkın gelin mutlaka. :) :)

         Esra - 4 Ekim 2015, Pazar 22:12

         • Faydalı buldum (1)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Odalar temiz
         Odalar temiz

         Günün 24 saati hizmet alabileceğiniz harika bir mekan. Kahvaltısı güzel, odalar temiz. Fiyatlar uygun. Bu üçüncü gelişim. İster arkadaşlarınızla ister eşinizle ister cümbür cemaat gelebileceğiniz bir yer.

         Caner Gül - 4 Ekim 2015, Pazar 13:50

         • Faydalı buldum (1)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Bayıldık biz buraya
         Bayıldık biz buraya

         Gece 03:00'de gelmemize rağmen çok sıcak karşılandık. Odaları hem çok ferah hem de çok temiz. Çok sıcakkanlı bir işletmesi var, bayıldık biz buraya. Her şey için çok teşekkürler.

         Ezgi C. - 4 Ekim 2015, Pazar 13:49

         • Faydalı buldum (1)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Odalar çok temiz
         Odalar çok temiz

         Odalar çok temiz. Yemekler çok leziz. Çok rahat ve dere kenarındaki yerleri çok keyifli.

         İlker - 24 Eylül 2015, Perşembe 17:48

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Her şey mükemmeldi
         Her şey mükemmeldi

         Çok sıcak aile ortamında geçen bir tatilimiz oldu sayenizde. Her şey mükemmeldi.

         ilknuryurtman - 22 Eylül 2015, Salı 21:23

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Harika bir otel
         Harika bir otel

         Balayı oteli olarak seçtiğimiz bu otel insanlığıyla, çalışanlarıyla aile ortamını insana hissettiren sıcak ve dostluğun en yüksek seviyede olduğu, hizmette sınır olmayan, yemekleriyle harika bir tat veren, temiz ve aynı anda şehir merkeziyle plaja olan yakınlığıyla harika bir otel. Böyle güzel bir zamanımızda ne kadar doğru karar verdiğimizi de gördük. Her şey için teşekkürler Villa Park Motel çalışanlarına...

         savas terzi - 22 Eylül 2015, Salı 21:01

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Merci beaucoup
         Merci beaucoup

         Merci beaucoup trebel hotel.

         jbfissem bouhanidi - 20 Eylül 2015, Pazar 11:12

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Yemekleri muhteşem
         Yemekleri muhteşem

         Yurtdışında yaşadığımız için birçok güzel otel gezdik, fakat Villa Park Motel kadar temiz, yemekleri muhteşem bir yer görmedim. Çok sıcak, çok sevdiğiniz bir yakınınızın evindeymiş gibi hissediyorsunuz. Otel denize çok yakın olduğu gibi dere kenarında da çok güzel bir yerleri var. Çok teşekkür ederiz. Seneye şimdiden rezervasyon yaptık.

         Neriman Atik - 19 Eylül 2015, Cumartesi 19:38

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Otelin odaları çok temiz
         Otelin odaları çok temiz

         Ağva'ya ilk defa gelmiş biri olarak çok güzel, kısa bir tatil geçirdik. Tam bir aile yeri. Nagehan Hanım çok ilgili, orada çalışan herkes çok sıcak ve samimi. Otelin odaları çok temiz, rahat ve konforlu. Zaman geçirilecek çok hoş bahçesi var, ayrıca keyifli. Ağva'ya yeniden gelirsem kalacağım tek yer kesinlikle. Her şey için çok teşekkürler Villa Park Motel.

         Nevin durmaz - 10 Eylül 2015, Perşembe 16:51

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Temiz, sessiz, sakin
         Temiz, sessiz, sakin

         Yoğun iş temposundan sıyrılıp Neşe Hanım'ın güler yüzlü yakınlığı ve ilgisi ile temiz, sessiz, sakin ve huzur dolu, bütün stresinizi atabileceğiniz çok cici bir yer. Kesinlikle tavsiye edilir. Neşe Hanım'ın ellerinden kahvaltı da kesinlikle unutulmamalı.

         Ümmühan fahri - 7 Aralık 2014, Pazar 21:42

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Çok memnun kalacağınız bir yer
         Çok memnun kalacağınız bir yer

         Hijyenik ve Neşe Hanım'ın güler yüzünden çok memnun kalacağınız bir yer. Çok teşekkür ederiz Neşe Hanım. Ayrıca otel odaları çok güzel, geniş, ferah. Güzel bir otel.

         Yusuf giyik - 2 Aralık 2014, Salı 12:35

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Çok sevimli bir yer
         Çok sevimli bir yer

         Burası çok sevimli bir yer. Buraya bayıldık. Ağva'ya gelirseniz mutlaka buraya uğrayın derim.

         Ceren Tari - 30 Ekim 2013, Çarsamba 21:09

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Kahvaltı mükemmel
         Kahvaltı mükemmel

         İlgi ve alaka süper. Odalar tertemiz ve kahvaltı mükemmel.

         Ercin O. - 31 Ekim 2013, Perşembe 17:08

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Çok temiz bir yer
         Çok temiz bir yer

         Çok temiz bir yer. Sahil ve merkezin dibinde. Çok keyifli ve çok eğlenceli bir yer.

         Betül B. - 22 Eylül 2014, Pazartesi 22:09

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Huzur dolu tatil
         Huzur dolu tatil

         Ağva'nın güzel doğası içinde kendi evimiz gibi konaklayıp yiyip içtiğimiz bir yer. Çalışanları kesinlikle müşteri memnuniyetine özen gösterip o titizlikle hizmet sunmaktalar. Odalar tertemiz ve yemekleri lezizdir. Eğer evinizden uzakta ama eviniz kadar rahat edeceğiniz bir yer arıyorsanız kesinlikle Villa Park Motel tek adresiniz olmalı.

         Şeyma Gül bulsun - 18 Ekim 2013, Cuma 11:25

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)

         Tesis Konaklama Fiyatları

         - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

          Fiyat Açıklamaları

          Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

          Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

          Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

          Ağva'da AĞVA TERAS GARDEN ‘de yoğun şehir temposundan kurtulup doğa ile başbaşa kalmanın tadını yaşayacaksınız…

          AĞVA TERAS GARDEN ‘e Geldiğinizde aslında sadece kendinize zaman ayırmaktan başka bir derdiniz olmayacak…

          5000 m2'yi aşan bahçemizde doğa ve deniz manzarasının tadına varacaksınız.

          Dilerseniz Ağva'da ve kilimli koyunda kendinizi Karadeniz'in soğuk sularına bırakırsınız, yada yeşilin kucakladığı otelimizin yakınındaki Göksu Nehri kenarında uzun yürüyüşler yaparak ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.
          • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
          • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
          • OtoparkOtoparkVar
          • İnternetİnternet Yok
          Genel Özellikler
          • Otopark
          • Plaj
          • Sigara İçilmeyen Oda
          • TV Odası
          • Uyandırma Servisi
          • 7/24 Açık Ön Büro
          • Bahçe
          • Dağ Manzarası
          • Internet
          • Oda Servisi
          Aktiviteler
          • Jogging
          • Plaj Futbolu

          Tesis için 6 gezgin görüş bildirdi

          Daha fazla yorum
          10 Harika bir yer
          Harika bir yer

          Doğa ile baş başa olacağınız harika bir yer. İşletmecilerden Ayşegül ve İlhan'a çok teşekkür ederiz.

          lutfiye - 12 Eylül 2015, Cumartesi 21:24

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Her şeyiyle muhteşem
          Her şeyiyle muhteşem

          Tatil için uzaklara gitmeye gerek yok. Ağva Teras Garden odaları, çalışanı, ortamı, manzarası kısacası her şeyiyle muhteşem. Keyifli ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler için en doğru seçim olur.

          Serra - 12 Eylül 2015, Cumartesi 21:15

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 İşletmeleri çok ilgili
          İşletmeleri çok ilgili

          Gerçekten çok mükemmel bir hotel. İşletmeleri çok ilgili ve alakalı. Çok memnun kaldık. Çevremize ve arkadaşlarımıza tavsiye ediyorum. Doğayla baş başa harika bir tatil geçirdik. Teşekkürler Ağva Teras Garden işletmeleri.

          Banu Arif İbiş - 11 Eylül 2015, Cuma 14:10

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Eşsiz manzara
          Eşsiz manzara

          Eşsiz bir manzara ve çok huzurlu, tam bir aile ortamı. Çok samimi bir ortamı var. Herkese tavsiye ederim.

          Serra A. - 3 Eylül 2015, Perşembe 13:09

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Muhteşem manzara
          Muhteşem manzara

          Muhteşem bir manzarası var. Fiyatlar çok uygun. Aile için bire bir.

          Ayşe Koçak - 10 Eylül 2015, Perşembe 12:07

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Aile ortamı
          Aile ortamı

          Tam bir aile ortamı. Çok huzurlu ve güzel bir ortamı var.

          Samet Cenikli - 7 Eylül 2015, Pazartesi 00:06

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)

          Tesis Konaklama Fiyatları

          - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

           Fiyat Açıklamaları

           Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

           Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

           Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.